Šta je novo?

Pančevački most

4 је најбруталнија дакле и дугорочно најбоља опција. Ако се од тога не науче одосмо у фусноте сви
 
Ja sam 100% siguran da je njima taj stadion prioritet br. 1 jer tako će provući i izmeštanje Sajma i oslobađanje novih kvadrata za Bg na vodi, kao da je njih briga što će tamo neko za deceniju-dve da vraća te kredite ili koliko je sve to nerazumno, sad je vreme da se grabi sve što može.
 
Ovo je strah gledati kakav saobraćaj stoji na iglenim nogicama 😟. Strašno šta se nedaj bože može desiti.
Screenshot_20221215-075001_Samsung Internet.jpg
 
On je rekao da i Pančevački most zahteva rekonstrukciju, ali da nije u takvom stanju da ne može da se koristi.

"Međutim, da bi Pančevački most mogao da bude rekonstruisan, mora prvo da se izgradi most kod Ade Huje, za koji su završeni projekti i koji vrlo brzo može da se gradi, jer ćemo tada imati alternativu za Pančevački most. Prava rekonstrukcija je moguća ako taj most bude zatvoren, zato što rekonstrukcija pod saobraćajem nije moguća", rekao je Vesić.
 
Istu priču su vrteli i pre gradnje Pupinovog mosta, kad se napravi alternativa, krećemo u rekonstrukciju. Isto pričaju i sad. Isto će pričati i kad naprave taj kod Ade Huje...
 
A da bi mogao da se izgradi most preko Ade Huje, potrebno je da se izgradi Novi savski most, pa Most preko Vinče, obilaznica oko Beograda, UMP, SMP... ;)
 
Ne bih rekao. Tu je ograničenje 50 i čak me gradski autobusi pretiču na tom potezu. Primetio sam da su se ljudi generalno u poslednjih mesec dana više osilili. Ne pamtim da se toliko brzo vozilo i nonšalantno prolazilo na crveno.
 
Мислим да је мост код Аде Хује не би требао да буде приоритет испред неког потенцијалног моста узводно. Тај мост би ефикасније растеретио Пачевац и омогућио потенцијал за развој града. Мост на Ади Хуји наравно да остане за неке боље дане.
 
Kako ide trasa UMP do predviđenog mosta na Adi Huji? Ima li negde grafički prikaz?
 
Има на теми о СМТ, осим ако нису мртви линкови након измена на форуму.
 
Puno hvala. Mada i dalje ne mogubda steknem predstavu kuda će ovo da ide. Ovo je paralelno sa Mirijevskim bulevarom, što znači... u brda?
 
@ivchonny
Moraš da podesiš slojeve na interaktivnoj mapi tako da se vidi trenutno stanje i biće ti jasno kuda ide. Po difoltu im je podešeno da se vidi planirana namena.
 
Ма није то ништа. Лепота природе. уживамо.
Неколико пута само да замрзне и отпусти биће то и већи млаз
 
Kad vidim u kakvom je stanju i koliko dugo pričaju o rekonstrukciji, a zapravo ništa ne preduzimaju, poželim da se most uruši, naravno bez bilo kakvih žrtava, ali dovoljno da ne može da se koristi. Nažalost, mislim da je to jedini scenario koji bi ih naterao da se pozabave ovim problemom.
 
Да пожелимо да се код политичара роди састрадање а код стручних лица које воде посао роди храброст.
 
Kad smo kod ovih starijih slika, za nas mlađe, kad je rađena petlja za izlazak sa mosta ka Krnjači i Borči? Koliko sam razumeo od starijih ljudi, ta petlja je kasnije rađena i na njenom mestu je bila policijska stanica za Krnjaču (?)

Ima li slika kako je to pre petlje izgledalo?
 
Meni su moji pričali da je ta petlja kod Pančevca rađena pred kraj Miloševićeve vladavine, tj. povodom jedne njegove posete Pančevu..
 
Vrh