Šta je novo?

Palata Vizantija ( stambeno poslovni kompleks povrsine 25.000 m2 )

Norson

Novice
Učlanjen(a)
27.04.2024.
Poruke
7
Pohvaljen
9
Zdravo ljudi, obzirom da je gradnja uzela maha a tema jos uvek nije pokrenuta ovim putem bih je pokrenuo.
euromedik4.jpg
https://palatavizantija.rs/
euromedik1.jpg
 
Korektna cena za lokaciju. Voleo bih ako neko ima detalje o materijalizaciji da podeli :)

Moj problem sa ovom zgradom je što investitor obavezuje kupca da kupi i parking mesto + traži više para za kreditnu kupovinu.
 
Pa vidiš da je "gradnja uzela maha" :)
 
Korektna cena za lokaciju. Voleo bih ako neko ima detalje o materijalizaciji da podeli :)

Moj problem sa ovom zgradom je što investitor obavezuje kupca da kupi i parking mesto + traži više para za kreditnu kupovinu.
Ja sam uzeo stan koji gleda na Dragoslava Srejovica i tu je obavezna kupovina parking mesta. Na sastanku mi je receno da stanovi sa druge strane koji su okrenuti ka Pionir Palasu nisu u obavezi da uzmu i parking.
 
Ja sam uzeo stan koji gleda na Dragoslava Srejovica i tu je obavezna kupovina parking mesta. Na sastanku mi je receno da stanovi sa druge strane koji su okrenuti ka Pionir Palasu nisu u obavezi da uzmu i parking.
Zbog cega, koja je logika? Kakve veze ima sa parking mestom to gde gleda stan?
 
Zbog cega, koja je logika? Kakve veze ima sa parking mestom to gde gleda stan?
Veca je potraznja bila za prednjim delom koji gleda na ulicu iz razloga sto je jos jedna zgrada iza nje i nece biti nekog velikog razmaka (samim tim losiji pogled, manje svetlosti). Verovatno su se odlucili na taj potez da pojacaju prodaju takvih stanova. Ostalo je jos 30 stanova i mislim da su svi na toj drugoj strani..
 
Zbog cega, koja je logika? Kakve veze ima sa parking mestom to gde gleda stan?
Jedva cekam da slusam zalopojke stanara koji nisu kupili parking mesto a misle da je prikladno da se pozale kako istog nema, kao da je grad u obavezi da njima obezbedi parking. Moja koleginica koja se zali da mora da parkira 10min od zgrade, kad je pitam sto nisu kupili parking mesto (imaju dvoje kola a kad deca jos malo porastu verovatno troje) koje je bilo u ponudi kaze "ma gde da bacamo pare". Treba kao u Singapuru, ne mozes da kupis kola dok ne dokazes da si obezbedio parking mesto.
 
Vidikovac (novogradnja) se prodaje, dakle ne oglasava, nego prodaje za skoro 3k...sta dalje da pricamo. Iako se nacelno slazem da same lokacije i mikrolokacije nisu za tu cenu..

Pa sve zavisi, nije ovo loša lokacija uopšte, tu imaš na 100-300 m parkove oko Pionira i u Prof. koloniji, stajališta za prevoz ka svim pravcima u krugu od 200m, a pešaka si za 15 min na trgu Republike ili Vuku. Glavni minus ovde je sam izgled celog kompleksa.
 
Зграда је ружна и масивна, али инвестирори су вероватно с правом закључили да се на тој локацији не исплати ништа лепо градити. Проћи ће 50 година да се тај крај доведе у ред.
 
Ja ne znam kakav kraj, ta zgrada se naslanja na jedan od uređenijih i zelenijih delova grada. Sa druge strane ka Bogosloviji je praktično neizgrađeno zemljište koje će se ovim tempom srediti za 10 god. Već onaj Deltin kompleks u DS odmah ispod će da značajno promeni imidž kraja.

Зграда је ружна и масивна, али инвестирори су вероватно с правом закључили да се на тој локацији не исплати ништа лепо градити. Проћи ће 50 година да се тај крај доведе у ред.
 
Naslanja se dupetom ali gleda na Bogoslovoju, Viline vode, pancevac i sav taj horor dole…
 
Potpuno je nebitno na šta ta zgrada gleda. Nijedna zgrada u tom delu grada nema dobar pogled.

Makrolokacija je odlična, jako je blizu centra grada. Mikrolokacija jeste malo bezveze u tom delu, ali je zgrada u blizini Hale Pionir, Profesorske kolonije i parka Oslobodioci Beograda. Lidl je na 5 minuta odatle, BIG tržni centar na 10 minuta.

Takođe se u blizini nalazi više vrtića, osnovnih škola i malih parkova i igrališta, i sama lokacija je povezana mnoštvom prevoza koji prolaze kroz Bulevar Despota Stefana, Ruzveltovu i Zdravka Čelara (jedna od najbolje povezanih lokacija u gradu po mom mišljenju).

Onaj ko kaže da je ova lokacija loša očito je nikad nije ni posetio, a kamoli živeo u ovom kraju.
 
Potpuno je nebitno na šta ta zgrada gleda. Nijedna zgrada u tom delu grada nema dobar pogled.

Makrolokacija je odlična, jako je blizu centra grada. Mikrolokacija jeste malo bezveze u tom delu, ali je zgrada u blizini Hale Pionir, Profesorske kolonije i parka Oslobodioci Beograda. Lidl je na 5 minuta odatle, BIG tržni centar na 10 minuta.

Takođe se u blizini nalazi više vrtića, osnovnih škola i malih parkova i igrališta, i sama lokacija je povezana mnoštvom prevoza koji prolaze kroz Bulevar Despota Stefana, Ruzveltovu i Zdravka Čelara (jedna od najbolje povezanih lokacija u gradu po mom mišljenju).

Onaj ko kaže da je ova lokacija loša očito je nikad nije ni posetio, a kamoli živeo u ovom kraju.
Slazem se, trenutno sam stacioniran kod botanicke baste i apsolutno mi ima smisla da dam 1000-1500e plus manje po kvadratu novogradnje za kilometar razlike :)
 
Vrh