Šta je novo?

Palata Beograd (Beograđanka)

I ja gledao danas. Bilo bi lepo da neko iseče taj deo emisije i okači negde. Vidi se i kada ulazi u hol i tada kamera snima kroz staklo deo gde je sada Grinet.
 
Od mojih poslednjih slika ništa se novo nije desilo. Tada je ostalo da se uradi stepenište. Problem je bio što nisu imali ploče za stepenice (da li nisu izračunali dobro na početku, ili je trebalo naknadno da naruče, ko će ga znati).

E pa, ovog jutra videh nove ploče, tako da će valjda ovaj plato uskoro biti gotov.

IMG_0284.JPG
 
Ma polako, zašto da žure!
Bolje kvalitetno da urade nego polako i nikako.😂
 
Stepenice se klackaju jer podloga nije dobro urađena, blago rečeno su zbudžene. Biće dorade.
 
Боље да су видели некако рампу да осмисле са платоа и избегну степенице.
 
Može okolo (pored Grineta).

Ma sve se u Beograđanci ofrlje radi. 6 meseci ne mogu da nam u kancelariji stave bojler u kupatilo, kao ni sušač za ruke.
 
je l se to meni čini ili su me poslušali i isključili onu smešnu crvenu rasvetu na vrhu?
 
Prozorsja stakla su na kuli zamenjena novim
Dok dio na rk do k.milana ulice nije mjenjan
 
Na maloj kuli da...na velikoj sigurno ne...nijedno staklo,svakodnevno prolazi i gledam...pipnuta nije...ulaz i mala kula levo zamenjeno sve....veliko ne. Osim ako sam toliko corav. Ne bih bas rekao...cak i delovi su prljavi i neki napukli malo. Stolarija stara celom veliko zgradom.
 
Vrh