Šta je novo?

Održavanje vozila

Zapravo stoji na semaforu i fotka, nema kršenja propisa a ni ugrožavanja bezbednosti.
 
Namerno vas peckam da sami pokazete kakvi ste licemeri!
Kada je kolega fotografisao Solarisa, niste bas marili za to sto je stajao na stanici sa povucenom rucnom, to ste zaboravili? To je ugrozavalo saobracaj, a ovo nije? Licemerno!
Somi da se razumemo nemam nista protiv tvog cina, jednostavno je bio pogodan da dokazem koliko ste licemerni ;) :)
 
Somi303":2v64o946 je napisao(la):
Сликао сам на Болечу, дакле 302, 303 или 304. А #741 је радио и на 303, ту је редован ових дана :)
Znam da je redovan na 303, ali juce je bio na 304, mozda ne ceo dan, ali sigurno jedan polazak sa Ustanicke.
Inace danas na 306, od 5 vozila, samo 2 redovna, #162 i Saga trans. Ostali su bili #33, 202, 203, sve teske krntije. Na jednom od njih, mislim da je 202 ili 203, nije bilo papirne oznake, nego kartonska. :|
 
Premijerna fotografija Solarisa na ulicama, ti, stf i ekipa ste tada komentarisali kako moze 'u voznji' da slika, eto dodje sve na svoje mesto pa pokazete svoje pravo lice ;)
 
И даље не знам о којој слици је реч, а и да знам, ниси ти неко ко о томе треба да прича ;)
 
Zaboravi se brzo, hoce to tako. Tak i vas idol zaboravi da je izmislio prijave, mozda treba da posetite lekara cudno je da ste tako mladi i vec ste poceli tako brzo da 'zaboravljate' ;)
 
A ti ljepo nadji tu sliku o cemu pricas pa citiraj to da nam osvjezis nase stracko pamecenje
 
becks89":3t8b17wv je napisao(la):
Premijerna fotografija Solarisa na ulicama, ti, stf i ekipa ste tada komentarisali kako moze 'u voznji' da slika, eto dodje sve na svoje mesto pa pokazete svoje pravo lice ;)
Да дечко, само је разлика између те фотке и ове у томе што се на Шомијевој фотографији јасно види семафор и на њему црвено светло а на тој твојој се ни по чему није могло закључити да човек стоји са ручном кочницом ....

Уосталом, чиме се ти бавиш у животу ... :roll:
 
Sećaju se oni dišo, veruj ti meni ;)
Stf, postaješ smešan sa svojim izgovorima, zaje*******'o si i mene u najboljim danima ;)

Bavim se vama, kao što vi volite da se bavite drugima, čisto da vidite kako je to lepo ;) Nema svrhe ponavljati, već smo utvrdili da si licemer najgore vrste ;)
 
Samo da upišem, na autobusu sa garažnim brojem #913, umesto tablice na prednjoj masci, nalazi se markerom ispisana tablica, dakle BG 595 BU, ispisano markerom na masci... Mislim da je ovo vrhunac kreativnosti :)
 
becks89":41iwvk10 je napisao(la):
Bavim se vama, kao što vi volite da se bavite drugima, čisto da vidite kako je to lepo ;)
Аха, значи почео си да патиш од комплекса Месије ? Занимљиво ...

becks89":41iwvk10 je napisao(la):
Nema svrhe ponavljati, već smo utvrdili da si licemer najgore vrste ;)
НисТЕ утврдили, него си ти сам утврдио на основу неких твојих критеријума ... или можда у то "ви" спадају и они шофери који "прате форум" а немају муда да се јаве? Етикетирање од такве екипе ме не погађа превише ... :wink:

Нећу ти више придавати пажњу да не храним твој его са комплексом Месије.
 
marrecar":2ifm5nrn je napisao(la):
Znam da je redovan na 303, ali juce je bio na 304, mozda ne ceo dan, ali sigurno jedan polazak sa Ustanicke.
izlgeda da 304 uopste nije imala vozila, i 161 su prebacili sa 305 tamo.. kod nas takodje samo kanturine, pokvari se jedan fap oni posalju drugi i tako fap fap :lol:
 
veb983":2xk0e9nv je napisao(la):
marrecar":2xk0e9nv je napisao(la):
Znam da je redovan na 303, ali juce je bio na 304, mozda ne ceo dan, ali sigurno jedan polazak sa Ustanicke.
izlgeda da 304 uopste nije imala vozila, i 161 su prebacili sa 305 tamo.. kod nas takodje samo kanturine, pokvari se jedan fap oni posalju drugi i tako fap fap :lol:
Bas :laugh: Evo jutros nije obavljen polazak u 7:38 na 306, a mislim da ovo nije prvi put da se ne obavlja. Sreca da je privatnik dosao posle par minuta i odmah krenuo, nazalost ranije nego sto treba za njegov polazak. A onda na blizu Ustanicke vidim #80 u drugom smeru ka Lestanima, zamena. Sad nisam uspeo da pohvatam gbr autobusa koji su bili danas na 306, ali sam siguran da su redovni bili samo 162 i privatnik, mozda 107.
 
Mozda i vozac ne zna da barata s menjacem ;)
Vidi se da ga sili,a moguce je i da ne stiska kvacilo do kraja...Ili ne zna da koristi duplo kvacilo...
 
U 21. Veku da se korisfi duplo kvačilo na gradskom autobusu. Pa nije to vojni dajc iz 50-tih godina.

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 
Tako rade menjači na žutim 43-kama (MAZ) već godinama. Kad neće da prebaci u brzinu, tek je tada ludnica. Mene zaboli. :)
 
Nikola '93":34ik6lyk je napisao(la):
Mozda i vozac ne zna da barata s menjacem ;)
Vidi se da ga sili,a moguce je i da ne stiska kvacilo do kraja...Ili ne zna da koristi duplo kvacilo...
Pre će biti da kvačilo ne odvaja, vidiš da u svaku brzinu bukvalno na silu šalta u brzinu... A koliko znam ovaj leš nema duplo kvačilo ;)
 
Vrh