Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Камо среће да пребаце трамвај са леве на десну страну ближе становништву.
 
У скорије време радили су само део код раскрснице са Јурија Гагарина, пошто су ту проширивали за једну траку. Сада раде деоницу од Милутина Миланковића до дела где су проширили.
 
Само се надам да ова улица и делови Улице париске комуне нису једино што ће бити рађено на НБГ ове године.Баш пуно деоница је пропало и запуштено,као и у остатку града.Попунили бисмо читаву страницу ове теме набрајајући све што је пропало.
 
Koji delovi Pariske komune su u planu rada? Da li je negde javno dostupan plan rada Beograd-puta za ovu godinu?
 
evo jedne znacajne...znaci jos kafica

Znači bez tramvaja opet 240 dana + 100 zakašnjenja...
 
Ладно у Новостима ставили исечак са гугловог уличног прегледа и потписали га њиховим фотографом :D
 
Koji delovi Pariske komune su u planu rada? Da li je negde javno dostupan plan rada Beograd-puta za ovu godinu?
Pa od Otona Župančića do kružnog toka na nekim mestima su postavljeni znakovi za radove,a na ivičnjacima su zelenim sprejem napisane linije i neke skraćenice.Obrati pažnju na deo kod "Fontane" i autobusku stanicu kod kružnog toka ako budeš prolazio.
 
Данас су поскидали знакове за радове,који су,додуше,били постављени једино код Фонтане.Вероватно су најзад схватили да је глупо да ту буду знакови за радове ако неће радити ништа још барем недељу-две дана.
 
DSC_0001.JPG
 
Па добро,немају пара да у баш свакој улици мењају оронуле цеви старе 50 година.Морали су да плате новогодишњу расвету и ватромет...
 
evo jedne znacajne...znaci jos kafica

A kad se očekuje početak ove nove golgote...
 
Jesi li prijavljivao?
Nemam drus.mreze. Nekada sam prijavljivao preko Beokom aplikacije, ali kad posaljem samo sliku onda ide vrzino kolo, dopisivanje i preciziranje tacne lokacije.
Primetio sam da najvise reaguju kad okacim sliku ovde na forumu, mozda i zato sto neko od vas dodatno okaci na twiter ili neku od mreza, a i cituckaju forum...

Evo i jos mapiranih lokacija nama omiljenih sahtica za ubijanje tockova i trapa...
I naravno, preseci puta celom duzinom puta (integrisani lezeci policajci) za provlacenje kablova ili cega vec, toliko je utonulo iz pravca okretnice Medak 3 ka Jerkovicu da je leva traka u tom pravcu za izbegavanje, uvek gledam da se prestrojim u desnu traku ako uspem...

mogao bi @astrodule da uslika onu armaturu kod Arene, bas na stajalistu, ja mislim da tako godinama stoji, ogoljeni beton i armatura, tu je isto lomljava, nikako to da uslikam i mapiram evo ikSic za tu lokaciju..
medakovic sahte.jpg
medak presek puta.jpg
arena.jpg
 
Vrh