Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Kazu u toku je prejnos nadleznosti a to kod nas zna da potraje ,a para obrni okreni nema jesu li izbori u junu u zemunu i vozdovcu ako se dobro sjecam
 
Sad ce da padne asfaltiranje.Studio Dj nikada ne govori o protestima osim kada se zna da ce gradska vlast da to iskorsiti za promociju.

Bice onaj klise koji cak nece ni da menjaju koliko su jadni.

Ovako je nekada bilo....a sada...
 


Борча - Преливачка. Улица затворена била јуче, а неких радова има, па месецима.
 
Гага":37nk262h je napisao(la):
Данас сам Београд путу пријавио (наравно г-ђи Нади Петровић) следеће оштећење на коловозу. Наравно скренуо сам и пажњу на прилично неодговорно понашање њихових радника кад је у питању опрема са којом раде !
Пријава са сликама:

Поштована госпођо Петровић,

Овог пута бих желео да Вам пријавим оштећења коловоза (рупе на коловозу) на раскрсници улица Марка Челебоновића, Др. Хуго Клајна и Сурчинког пута у насељу Бежанијска коса, друга месна заједница. Очигледно да претхоно санирање после изведених радова није урађено добро.

Оштећења-рупе су код самог семафора, а испред пешачког прелаза на траци за лево скретање из Марка Челебоновића у Др. Хуго Клајна. Оштећења су прилично дубока, 6-7 цм, поготово ово лево оштећење ближе ивичњаку. Ова трака за лево скретање је прилично оптерећена саобраћајем, а такође овде скрећу и три линије градског превоза 72, 74 и 75.

Надам се да је ово довољно и да ће те реаговати брзо и поправити, не санирати, ове рупе. Слике су у прилогу.

Унапре захвалан.

П.С.:
Још увек на месту где су ваши људи поправили ударне рупе, 20. марта (!!!), на раскрсници Љубинке Бобић, Недељка Гвозденовича и ДР. Хуго Клајна (код пијаце Бежанијска коса), стоји на тротоару, остављено од стране ваших радника, црно гумено постоље, а таблу са бело-црвеним пругама је неко украо. Вероватно ће и ово постоље и чуди ме да то већ неко (скупљачи секундарних сировина !!!) није урадио. Не разумем ни ваше раднике да се тако неодговорно и бахато понашају према сопственој имовини. Зар је Београд пут толико богат да не води рачуна о сопственој имовини ? Зар се не контролише број издатих са враћеним средствима за рад ? Ипак је та опрема и купљена од нас пореских обвезника, зар не ?

Срдачан поздрав,
Драган .....

"Београд пут" поправио (закрпио) оштећење у улици Марка Челебоновића које сам пријавио. Чак шта више добро су одрадили :kk: , нису само онако офрље набацали асфалт и утабали лопатама, као што знају да ураде.
 
2013-05-28-2477_zps4eef93d6.jpg

2013-05-28-2476_zps5e6e6c0f.jpg

У међувремену у Заклопачи :kafa:
 
Somi303":2d7tjxs3 je napisao(la):
2013-05-28-2477_zps4eef93d6.jpg

2013-05-28-2476_zps5e6e6c0f.jpg

У међувремену у Заклопачи :kafa:


Boze sacuvaj.... radila lopata...
Ovaj put je zreo za preslacenje, a ne za baci lopatu ovde, dve tamo...
Nikada mi nece biti jasan taj nas odnos prema infrastrukturi. Jednostavno, napravimo nesto i onda to ne odrzavamo i pustimo da propadne totalno. Onda treba to isto praviti ponovo! :twisted:
 
Званично предат или је у процесу прелажења надлежности?
Лаки, никоме није јасно чему толика мржња према овом путу и према грађанима заклопаче. Није ово неки баш значајан пут, али до скоро је био регионални што значи да треба да буде у пристојном стању а не да људи овде криве фелне и секу гуме. Многи мање значајни путеви су у далеко бољем стању, нигде логике :violina:
 
Обнавља се хоризонтална сигнализација, траке, пешачки прелази...Борча Ивана милутиновића( ако се још тако зове ) и чини ми се Ваљевског одреда, што сам ја очевидац. Недавно је постављен и не мали број лежећих полицајаца, са постојећима их је брдо, тако да свуда натрчавам. Слике на жалост изостају, за сада.
 
Somi303":1751tzhu je napisao(la):
У међувремену у Заклопачи :kafa:
Значи само набацали асфалт у рупе без везивног средства и утабали ципелама и л(љ)опатама. Аљкавост и брљивост, ко год да је ово радио (Београд пут или Србија пут, свеједно), само да се отаља и узму паре.
 
Jel moguce podneti tuzbu protiv Beograd puta zbog neodrzavanja? Kad bi se cela Zaklopaca ujedinila, napravila peticiju i pobunila mozda bi se nesto desilo. Na zalost u ovoj drzavi samo pretnjom se nesto moze postici...
 
Не знам да ли је могуће, а и ако је могуће тужба неће имати ефекта јер је Београд пут како каже директор тек од скоро надлежан за овај пут. Кад би тужили то би били "Путеви Србије" јер су они били надлежни до сад.
 
Beograd put krpi ogradepo bulevaru po nalogu studja DJ jer prijave gradjana su nebitne
dsc00383.jpg
 
Imam utisak da vise niko ne odrzava ulice po Beogradu. Svaki dan, na putu do posla, obilazim 7-8 velikih rupa (Zemun-Novi Beograd relacija), i koliko vidim nema nikakvih izgleda da se bilo sta preduzme po tom pitanju. Licno sam prijavio nekoliko rupa Beograd putu, ali nikakvog odgovora nije bilo. Ovo je stvarno sramota, nikad nam ulice nisu bile u gorem stanju, ovo vec lici na 90-te. Molim za neki savet kome da se obratim. Neko je spomenuo izvesnu gospodju Nadu?
 
Vidis da mladja zavrno pare pa nema za krpljenje kazu i radnici da se najmanje radi ovg proljeca na ulicama ,i ja takodje ima dosta prijava po kojima se nista ne preduzima nema love
 
Black":1ezi9j5o je napisao(la):
Imam utisak da vise niko ne odrzava ulice po Beogradu. Svaki dan, na putu do posla, obilazim 7-8 velikih rupa (Zemun-Novi Beograd relacija), i koliko vidim nema nikakvih izgleda da se bilo sta preduzme po tom pitanju. Licno sam prijavio nekoliko rupa Beograd putu, ali nikakvog odgovora nije bilo. Ovo je stvarno sramota, nikad nam ulice nisu bile u gorem stanju, ovo vec lici na 90-te. Molim za neki savet kome da se obratim. Neko je spomenuo izvesnu gospodju Nadu?
@Црни, пријави директно г-ђи Нади Петровић из службе за маркетинг и информисање Београд пута, на Nada.Petrovic@beogradput.com . Обавезно сликај те рупе и оштећења у коловозу, опиши у пар речи и наведи у којим улицама се налазе те рупе. Г-ђа Петровић ће ти одговорити, не одмах, али у року од пар дана, кад се планира крпљење тих рупа, да ли су приоритет или не (то је исто бтно). Ако ти и не одговори у року од недељу дана, понови јој е-пошту.
Иначе и Београд пут је у проблему као јавно градско предузеће, јер им град уплаћује на кашикицу. !
 
Zahvaljujem se. Poslao sam mail gospodji Nadi, pa cemo videti.

A deficit novca u gradskoj kasi se veoma oseca na svim planovima (ulice, javni prevoz..), i situacija polako postaje nepodnosljiva. Ne znam da li je to neki plan da se srusi Djilas, ali nije u redu da 2 miliona Beogradjana budu taoci prljavih politickih igara.
 
Gradska vlast i Djilas nisu zrtve u ovoj situaciji,do sada dobijase novac od PDV-a po mestu gde se nalazi uvoznik a ne prodavac,dakle bezpredmentno,a sada im se na istu sibicarsku caku koju dobijase novac i oduzima. I nemojte zaboraviti da neko u drugom delu Srbije dobija taj novac, a ne kao sto ga on predstavlja da nestaje i isparava.A i dalje Beograd dobija vise novca nego sto zaradjuje,ali tesko je to objasniti nekom kome blic i studio Dj ispiraju mozak floskulama non stop.

Informacije koje imam su da je gradksim sluzbama nalozeno da namerno ne rade svoj posao da bi se mogle upotrebiti u politickim igrama protiv republicke vlasti.Ne branim republicku vlast ni u ludilu,samo smatram da ce se ovo fingiranje situacije obiti gradonacelniku o glavu.
 
Znaci SMT ovuda nece proci jos narednih 10 godina. Bitno da su oni izgradili naselje od 5000 stanova a putevi, skole i vrtici su luksuz u ovoj drzavi...
 
Sve pohvale gospodji Nadi, posle njenog angazovanja cela ulica je pokrpljena. Sramota je sto niko drugi nije reagovao, niti odgovorio na moje mejlove, ali ovo je dokaz da ima ljudi koji u javnim sluzbama rade izuzetno savesno.
 
Beograd put vredno radi na presvlačenju glavne lokalne saobraćajnice kroz Grocku koja se sastoji od delova ulica: Bulevar oslobodjenja, Srpsko-grčkog prijateljstva i Vučka Milićevića.

Trasa radova:
jt30v6.jpg
 
Vrh