Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Камена коцка за паркинге и гранит за тротоаре, бар им тако пише на сајту.
 
Jel se ulica proširuje (kolovoz) ili ostaje u istoj regulaciji?
 
Počinjem da se ježim od pravih uglova.

Screenshot 2023-08-09 094544.jpg
 
Mozda ce jednu traku prefarbaju u bici stazu
Izgleda da na stazu misli nisu
Djeluje da će cep da se premesti samo na drugo mjesto
 
Неће је префарбати. То је трака за десно. Сад је имамо од врха Бежанијске косе, па до подножја. Као и траку за лево.
 
Било је гужви, али било је довољно да боље синхронизују семафоре и да додају једну нову траку, а не две. Када су почели радови, надлежни су и најављивали да ће додати по једну траку у оба смера, а не две. Очигледно је, што каже @Пантограф да је Шапић онда интервенисао да се прошири за по две траке да би имао царску џаду до куће.
 
Poslednja izmena:
Да планирају да прошире Партизанске авијације, проширили би прошле године кад су мењали асфалт, а исто важи и за Марка Челебоновића. Николе Добровића нису средили прошле године јер су планирали да је прошире.
 
I treba sve da se proširi i betonira, pet traka minimum po smeru u svakoj pa i najmanjoj ulici. Nula zelenila.
Ceo grad da bude jedna betonska ploča, tako će biti mnogo lakše za vožnju automobila.
A narod će naravno sve to da toleriše i podržava isto kao i do sada zarad nekih mini interesa.
 
Sve sto je trebalo uraditi je dodati jednu traku nizbrdo - resio bi se problem povremenih zagusenja u tom smeru. A sve ostalo je moglo ostati nepromenjeno (dodavanje te jedne trake je moglo ici samo na ustrb uzeg ostrva u sredini).
Ali sad je besmisleno pricati kad su posao vec obavili i unistili ulicu kao i sve drugo sto dotaknu. Ovaj vaterpolista je najveca nepogoda koja je ikada zadesila Kosu. On kad svoje zavrsi meni ce ostati samo da se selim odavde. Ali da se ne zayebavamo, mi stanovnici Bezanijske kose smo krivi za sve to. Kada je lik zazidao svog prvog komsiju prilikom renoviranja kuce (neupuceni mogu da pogledaju emisiju Marka Zvaka za vise detalja) nismo izasli da se pobunimo, nego smo bii u fazonu "Nije u mojoj ulici". I tako, kao po starom dobrom obicaju se na kraju pokaze koliko je uvek-aktuelna ona Nimelerova pesma: "Kada su nacisti dosli po komuniste, ja sam cutao, jer nisam bio komunista..."
 
Да планирају да прошире Партизанске авијације, проширили би прошле године кад су мењали асфалт, а исто важи и за Марка Челебоновића. Николе Добровића нису средили прошле године јер су планирали да је прошире.
Pa zar nije u toj ulici vodonačelnikov kućerak? ;)

I treba sve da se proširi i betonira, pet traka minimum po smeru u svakoj pa i najmanjoj ulici. Nula zelenila.
Ceo grad da bude jedna betonska ploča, tako će biti mnogo lakše za vožnju automobila.
A narod će naravno sve to da toleriše i podržava isto kao i do sada zarad nekih mini interesa.
Da li si probao da proširiš Bulevar od Cvetka do skretanja za VML?
 
Vrh