Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Шминкање је до Генералштаба (тренутни улаз). Јесте катастрофа код ЕДБ-а, али зато од Немањине до Мостарске петље. Пих...

Проширују Нехруову између Јапанске и Војвођанске. С обзиром на интензитет саобраћаја не видим зашто осим ако то не буду радили са свим улицама које се уливају у Војвођанску, па да буде 2+2.

20160515_143800_zpsg0r6bpmy.jpg
 
@Владимире, ову слику си требао да поставиш у теми "Паркирање, гараже,..." као што си и поставио слику изградње паркинга у Булевару АВНОЈ-а.
На последњих четири стране смо постављали слике о градњи паркинга у Нехруовој улици.
 
20160511_163744.jpg


20160511_163751.jpg


novi asfalt na trotaru ispred uprave grada trg nikole pasica
 
@Гага
Обострано паркинг у смеру ка Војвођанској?
 
Sad sredjujem komp naletim na ove fotke koje nisam postavio, pre dva meseca u izbornoj kampanji pored trotoara konacno su asfaltirali deo Zorine koji nije zavrsen pa bar 30 godina, a posto @Dejan011 zivi tu zna sam koliko je to tako stajalo, ja sam prijavljivao nekoliko puta i sasvim slucajno se desi u izbornoj kampanji da se sve zavrsi...





 
Наплатна рампа је тек почела да се гради, а камиони који довлаче материјал су већ докрајчили пут кроз Заклопачу. Погледајте само размере тог уништења, буквално су самлели пут.
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Ни нови део није ништа боље прошао, и део где су урађени ивичњаи и бетонски канал поред је утонуо на пет места.
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Клинци истриповали отпор :roll:
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
 
Sta se bunis somi samo su se potpisali i tagovali bjelu tablu to privlaci kao magnet :D
Sto se tice puta koliko je dozvoljeno osovinsko opterecenje pa da policija saceka kamione
Izgleda da ce vas put biti zrtva napretka zbog ikeje
 
Вискол Група је власник камиона, а камиони имају 4 осовине и препуни су, буквално су вршни. Не знам колико их има, али нон стоп пролазе, прођу минимум 20 пута дневно, а пут је овако пропао за недељу дана буквално.
 
Ako si siguran da je do IKEA gradilista zalite se njima oni dosta palazu na lokalne zajednice, ekologiju. Siguran sam da im negativan publicitet nije potreban ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=387205#p387205:au2dg4cx je napisao(la):
loyola » 21 Maj 2016, 13:13[/url]":au2dg4cx]Sad sredjujem komp naletim na ove fotke koje nisam postavio, pre dva meseca u izbornoj kampanji pored trotoara konacno su asfaltirali deo Zorine koji nije zavrsen pa bar 30 godina, a posto @Dejan011 zivi tu zna sam koliko je to tako stajalo, ja sam prijavljivao nekoliko puta i sasvim slucajno se desi u izbornoj kampanji da se sve zavrsi...





Izbori su čudo :D
A ranije je to bilo ovako

Beograd Put je svakog proleća krpio taj deo ulice, koja se opet raspadala naredne zime.
 
Асфалтира се део између Краља Милана и Масарикове.

20160523_100018_zpsfeo3lxvj.jpg


Између Масарикове и улаза у Генералштаб само се насипа земља.

20160523_100120_zpsfakdkhsb.jpg


20160523_100138_zpsktucnllw.jpg
 
Zasto su radili tu glupost od livenog asfalta sto nisu stavili klasicni kao u djelu ispred starog generalstaba
 
Мислио сам да смо као град прерасли ливени асфалт..

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Uskoro pocinje zamena asfalta u Bulevaru Vojvode Misica. Juce su vrsene pripreme uklanjanjem ograde kod sajma kako bi mogao da se preusmeri saobracaj u suprotnu traku, a pravljena je i privremeni prikljucak ispod same petlje kako bi saobracaj skretao od sajma ka bipu.
 
Ovo kod sajma je u vezi ukljucenja starog milina vise u toj temi
 
Kako je najavljeno radovi u Kostolackoj ulici su trebali biti gotovi do 19og Maja. Jos se kraj ni ne nazire!!

Klasican primer nase gluposti: ulica je otkopana jedno pola metra u dubinu pa se sad nasipa soder, medjutim u planu je zamena kanalizacije (jer je nedovoljna i plitka) ali se to ovom prilikom nije radilo!!! Valda je lakse da je ponovo raskopavaju. A druga stvar, radice samo deo ulice od Niksicke do Kacarske (oko 100m) a nastavak ulice (koji je u ocajnom stanju) do spoja sa Vojvode Stepe nece!!!

Neverovatno!!!!
 
Taj deo ka Kačarskoj je bio u potpunom raspadu. Ne znam šta rade svo ovo vreme, prođem popodne svaki dan Nikšićkom i nemam utisak da se nešto bitno dešava.
 
21 мај
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
25 мај
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
21 мај
Р-204 Заклопача- Врчин by Somi303, on Flickr
25 мај
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
Р 204 Заклопача-Врчин by Somi303, on Flickr
У међувремену је ангажовано још неколико превозника па сад камиони претоварени прођу сигурно једно 50 пута , буквално нон стоп пролазе ,а има и већих :shock:
Општина је упозната са проблемом па ће Штрабаг врвтно добити фактуру на крају радова :D
 
Vrh