Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Prosao sam tuda danas signalizacija je postavljena ali traka nije jos zatvorena verovatno ce sutra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Пут Врчин - Заклопача ових дана ...

5l5nvt.jpg

o6ffjp.jpg
 
jel može da se sačeka kraj izgradnje petlje i ikee pa da se skroz renovira?
 
Kad nebi slagali ljude da ce da urade kad se zavrse radovi kao sto lazu po unutrasnjosti pa moraju protesti blokade i slicno
 
Vrčin: Kiperi preorali saobraćajnice

Zbog uništenog puta autobus 303 vozi skraćeno do Zaklopače umesto do Vrčina. Linija javnog prevoza kraća čak sedam kilometara. Teretnjaci danima prevoze ogromne količine građevinskog materijala

новости
Линија је до пре неки дан била скраћена до скретања за Заклопачу због ове две рупе. Рупе су сада саниране и линија иде до Заклопаче, а вратиће се до Врчина чим се санирају оштећења са Стфових слика
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gA1Iwi-Ex3E[/youtube]
 
S obziorom na osovinsko opterećenje tu treba put tipa Ibarska magistrala.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=393139#p393139:3mwreao5 je napisao(la):
direktor » Pon Jun 20, 2016 9:07 pm[/url]":3mwreao5]

20160618_192027.jpg

Da su bar malo skratili / sasekli trotoar i olakšali skretanje autobusima iz ulice K. Natalije u K. Miloša.
Inače čuvena po šamaranju prikolice.
 
Bulevar vojvode Putnika vidim cijela jedna strana prokopana, zna li ko kakav je plan za to? Cesto tuda prolazim pa da znam sta me ocekuje da se ne zeznem, na netu ne nadjoh nista
 
Super je sto su se setili da srede ovaj trotoar u kneza milosa koji koristi ogroman broj ljudi svakoga dana a ogromne rupcage su bile, Lajk od mene
 
Jel moguće da ovi rade i Bul. Vojvode Putnika i Radničku u isto vreme? Potpuno neverovatno.

Inače u Radničkoj brdo giliptera koji voze tramvajskom bašticom da bi zaobišli gužvu a policije nigde.
 
Ovaj Bulevar Vojvode Putnika vec po ne znam koji put rade u zadnjih par godine samo ga presvlace , mislim da je isplativije da mu promene podlogu i da zavrse u naredih 10 godina , a ne da ga stalno presvlace asvaltom , posle toliko presvlacenja nikako da shvate da nije problem u asvaltu vec necem mnogo dubljem .
 
Kakav fušeraj kod Sajma. Genijalci nisu napravili dobar pad prema slivnicima pa je cela desna strana kolovoza pod vodom. :bash:
I to baš na samoj stanici je najgore urađeno, pa kad god prođe neki autobus isprska sve unaokolo.

Pogledajte prilog 1

 
Vrh