Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Радови на новим стајалиштима јавног превоза код Белвила.
 
Nije mi jasna potreba ovog stajalista rade i za autobuse i novi pjesacki .Jedino ako ce da ukinu sadasnje stajaliste bg elektrane Preblizu mi djeluju plus novi semafori
 
Вероватно укидају постојећа стајалишта која су ближа Делта ситију.
 
Nevidim poentu u pomjeranju osim iz hira i mozda zelje belvilovaca
 
A žitelji Belvila su poznati po tome što koriste javni prevoz (lično ne znam nikoga ko živi (je živeo) tamo, a ne koristi isljučivo svoja kola / taksi).
 
Ima nas dosta koji koristimo.


Dalje, za autobuse se dodaje novo stajalište, pošto od stajališta avgustina neta do otc nema stajališta, a relacija je preko kilometar.

Pravi se i semaforizovani pešački prelaz.


Postojeća stajališta tramvaja agustina neta i beogradske elektrane su preblizu, i ovako je stvarno bolje i ravnomernije postavljeno u odnosu na raspored zgrada.


Ono što mene impresionira je količina mehanizacije angažovano na ovome. 2 kamiona, skip, bager,mali valjak, veliki valjak, kućica za radnike, dva toitoija...



Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Bka krpljenje bg put
20160119_122717.jpg
 
pa zar nisu pre desetak godina radili ovu kaldrmu?!?!


što opet vade kocku?
 
Kako će je sada uraditi? Hoce ostaviti kaldrmu ili će asfalt?
 
Hitni radovi na toplovodu. Ne radi se rekonstrukcija ulice.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=368402#p368402:13okj765 je napisao(la):
astrodule » 23 Jan 2016 09:45 pm[/url]":13okj765]A žitelji Belvila su poznati po tome što koriste javni prevoz (lično ne znam nikoga ko živi (je živeo) tamo, a ne koristi isljučivo svoja kola / taksi).

Valjda će stajališta da koriste ljudi koji u Belvil dolaze na posao i posle se vraćaju kući?
 
20160216_121551.jpg


ponovo polomljena svjetlosna signalizacija

Bg put uljepsavavanje grada

20160217_112243.jpg


20160219_115428.jpg
 
Posle nekoliko prijava, Beograd put se smilovao i sanirao ovaj krater u Žarkovu kod Vera. Molim vas da obratite pažnju da ovo ostalo okolo nisu ni pipnuli, čak su ostavili ovaj metal iz asfalta što viri. Oni se zaje*******avaju sa nama, nema drugog objašnjenja. Naravno, sad je bolje nego što je bilo pre ali opet...
 
Interesantno da zamjene sluvnicku restku iako za tim nije bilo potrebe
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=373155#p373155:2a85uksy je napisao(la):
direktor » 24 Feb 2016 03:51 pm[/url]":2a85uksy]Interesantno da zamjene sluvnicku restku iako za tim nije bilo potrebe
Kod mene u kraju su menjali stare resetke na slivniku dva puta u roku od dve godine. Prvi put su menjali staru resetku "novim" modelom, a drugi put su morali da prosiruju gornji deo slivnika, jer su stavljali veliku resetku sa dva krila. Nasa ulica je uska, pa kolicina vode koju prima slivnik nije velika. Inace slivnici se nalaze u kanalu paralelno sa ulicom van kolovoza i ne gaze se. Ovde bi resetke mogle da traju vecno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=373153#p373153:25abl5o8 je napisao(la):
Trejsi » 24 Feb 2016, 15:46[/url]":25abl5o8]Posle nekoliko prijava, Beograd put se smilovao i sanirao ovaj krater u Žarkovu kod Vera. Molim vas da obratite pažnju da ovo ostalo okolo nisu ni pipnuli, čak su ostavili ovaj metal iz asfalta što viri. Oni se zaje*******avaju sa nama, nema drugog objašnjenja. Naravno, sad je bolje nego što je bilo pre ali opet...
Ja isto prijavio prijavio taj krater i vidim da je zakrpljeno pre neki dan. Ne znam što su menjali rešetku, možda je ova stara bila teža pa je tonula u kolovoz? Sećam se da je na tom mestu i ranije bilo ulegnuće.
Moraće nova prijava da se šalje, sve dok ne srede ovo okolo.
 
Konacno ovaj potez, u produzetku Ibarske magistrale prema Zarkovu, izmedju pumpi Zarkovo 1 i 2, dobija ulicnu rasvetu.
Betoniraju se mesta za bandere koje ce uskoro postaviti.
 
Renovira se Ulica patrijarha Joanikija

Radovi u Ulici patrijarha Joanikija u Rakovici počeli su danas, a ova ulica biće rekonstruisana u dva dela kako bi mogao da funkcioniše gradski prevoz. U ovoj ulici biće primenjen i nov sistem postavljanja slivnika, pa će oni umesto na asfaltu biti u zelenom pojasu.
http://www.blic.rs/vesti/beograd/renovi ... ja/hx844fn
 
Da li Beograd Put ima neku službu koja ide gradom i beleži probleme?

Da nema građana koji prjavljuju rupe i nedostajaću znakove, kako bi funkcionisali?

Juče sam prijavio 3 rupetine koje namerno nisam prijavio do sada, a sigurno bar 2 meseca stoje.
 
dove":2645emva je napisao(la):
Renovira se Ulica patrijarha Joanikija

Radovi u Ulici patrijarha Joanikija u Rakovici počeli su danas, a ova ulica biće rekonstruisana u dva dela kako bi mogao da funkcioniše gradski prevoz. U ovoj ulici biće primenjen i nov sistem postavljanja slivnika, pa će oni umesto na asfaltu biti u zelenom pojasu.
http://www.blic.rs/vesti/beograd/renovi ... ja/hx844fn
Ovo veze sa mozgom nema, napravio sam juče tviter prijavu-reportažu o tome kako JGP ne ide predviđenom izmenjenom trasom, da se ne poštuje (nepravilno) postavljena saobraćajna signalizacija zabrane saobraćaja, da me je auto umalo oborio na trotoaru, da je "gradilište" neobezbeđeno.

Jutros sam zatekao nepromenjeno stanje, ako izuzmemo polomljene prepreke koje je postavio Beograd put.

Zvao sam policiju i dobio odgovor da oni nisu obavešteni da se zatvara deo ulice.

Anarhija.

TT
 
Vrh