Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Da li je otvoreno isključenje na petlji Orlovača iz pravca Ostružnice ka Petlovom brdu? Ako nije, kada se očekuje?
 
Znaci, kad krene postavljanje nedostajucih greda na tunelu, to je zavrsnica obilaznice.
P.S. Zna li se dali ce preko tunel ponovo ici most koji je bio srusen ili ce se podici niveleta zemlje preko tunela i tu proci saobracajnica?
 
Ako misliš na most kojim se od Avale išlo ka Rakovici on i dalje stoji i čeka da se na tunel naspe zemlja kako bi ponovo bio u funkciji.
 
Кад је планиран коначни завршетак обилазнице око Београда?
 
ma nema na cemu brate
planiran je zavrsetak
ali nije zavrseno bice do kraja 2023 ako se ne pojavi voda u tunelu beli potok
mada ja da se pitam ja bih jos jedan red sipova da bude sigurno basmoze slucajno oni nekolikoi metara zemlje da klizne
postao sam isti zemljani
nego bjezi sa foruma dok si jos normalan
 
Pomogne i ovakav snimak. Kome još nije jasno kako će petlja funkcionisati kada sve bude gotovo ovde može lepo da se vidi.
 
ma nema na cemu brate
planiran je zavrsetak
ali nije zavrseno bice do kraja 2023 ako se ne pojavi voda u tunelu beli potok
mada ja da se pitam ja bih jos jedan red sipova da bude sigurno basmoze slucajno oni nekolikoi metara zemlje da klizne
postao sam isti zemljani
nego bjezi sa foruma dok si jos normalan
Хвала још једном.
 
Još malo i gotovo.
IMG20221115104339.jpg
 
Šta se dešava sa mostom kod Ostružnice,da li je to pušteno?
 
Обилазница

Мост још није пуштен у саобраћај. Оба тунела јесу и већи део Обилазнице између Орловаче и Моста. На краћем потезу код Орловачке петље се вози једним коловозом у оба смера.

Велика магла вечерас, на Обилазници веома мало саобраћаја. Ишао сам до Аеродрома и одлучио да је безбедније да се вратим кроз град.
На аеродрому има мањих измена у проласку колима јер се ради једна трака према старој згради, али, углавном, све је исто.




Аеродром:


















 
Vrh