Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

I u svakom slucaju ce taj put biti dobar za ljude iz Ugrinovaca, posto je njima jedini put ka gradu sad preko uzasno spore Batajnice, a ovako taj put zaobilazi celu Batajnicu i ukljucuje se na buduci Bat. Bulevar.

Sent from LG G2
 
Batajnica, 18.05. :kum:

p5130001.jpg


p5130002.jpg


p5130003.jpg


p5130004.jpg


p5130005.jpg


p5130006.jpg


p5130007.jpg


p5130008.jpg


p5130009.jpg


p5130010.jpg


p5130011.jpg


p5130012.jpg


p5130013.jpg


p5130014.jpg


p5130015.jpg


p5130016.jpg


p5130017.jpg


p5130018.jpg


p5130019.jpg


p5130020.jpg


p5130021.jpg


p5130022.jpg


p5130023.jpg


p5130024.jpg


p5130025.jpg


p5130028.jpg


p5130029.jpg


p5130030.jpg


p5130031.jpg


p5130032.jpg


p5130033.jpg


p5130034.jpg


p5130035.jpg


p5130036.jpg


p5130037.jpg


ka batajnickom bulevaru, nastavak na odgovarajucoj temi,

p5130038.jpg
 
Iz Kanade preko Inđije upravo je stigao Canon A540, Hvala Tihi. Gledaću da ga testiram ovih dana. :gobb:
 
Izdrzljiv je to aparat :) Neke Beobuild reportaze sa pocetka rada redakcije su radjenje njime. Pohvala za Tihog i neka te lepo sluzi ;)
 
Jankauskas, da li znaš da li će i kada pustiti isključenje iz pravca Dobanovaca ka Zemunu? Ovo mi deluje kao gotovo, osim nešto sitno u "ciljnoj ravnini"... A pritom ovaj remont starog nadvožnjaka ništa ne ometa puštanje u saobraćaj te rampe.
 
Jankauskas neka te dugo sluzi :) . U njemu su nove AA. Posluzice dobro nadam se. Znam da su u Srbiji na trafikama lose i ne traju dugo. Pozdrav...
 
Te sam i stavio :) . Dali se zna kad ce poceti da rade desnu stranu mosta preko save u Ostruznici ?
 
'Stamina' ili 'Eneloop' punjive baterije i nema glava da te boli!
 
Imam neke stare CamPlus, i nisu se nešto pokazale. Videću da kupim neke kvalitetnije.
 
Tihi_SRB":2kheqiy8 je napisao(la):
Te sam i stavio :) . Dali se zna kad ce poceti da rade desnu stranu mosta preko save u Ostruznici ?

Zvanično se vodi kao leva, a gotova je desna, jer se gleda od nultog kilometra na severu. Nisam našao da je objavljen tender, iako je najavljen da će biti do kraja maja. Izgradnja bi navodno trebalo da počne do kraja godine. Opširnije ovde:

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/5/Економија/1892880/Ускоро+градња+три+моста+у+Београду.html
 
vlasta":qyfqlrmc je napisao(la):
Tim nadvožnjakom prošao sam i Oktobra prošle godine, izgledao je kao i sada, znači gotov u celosti sa pristupnim putem, tako da mi ne deluje da ima ikakve veze sa kašnjenjem Bataja petlje, kao što neko navodi.
I ne ide prema Zemun Polju već prema ulazu u Bataju, dakle imamo lokalnu lakat krivinu na levo.

Što se visine podvožnjaka tiče - tu kombajn ne može da prođe, pa je svaka diskusija na tu temu suvišna.
Obzirom da je sav taj teren podvodan povećanje njegove visine, tj. kopanje u dubinu, nije izvodljivo, sa praktične strane.

Taj nadvožnjak je sastavni deo obilaznice i on košta, i to jeste cifra sa dosta nula
i te-kako ima veze sa kašnenjem Batajničke petlje
a cifra direktno utiče na broj radnika ,mašina ,materijala i koječega još na gradilištu
svi smo videli kako napreduju radovi u punom sastavu a kako napreduju sa minimalnim brojem

Put tačno izlazi kod sportskog aerodroma ( za zmajeve ) što je nešto bliže Zemun polju nego Bataji.
Pitanje je interesantno kome i pripada Zemunskom polju ili Bataji
Dakle nemamo nikakvu lokalnu krivinu na levo, nego napušteno ,,lefo,, drumsko gradilšte poljoprivrednog puta
ne mogu da se setim da je na onim planovima koj su ovde okačeni
taj put uopšte i bio planiran-ucrtan da prelazi iznad obilaznice
U slućaju da jeste bio planiran, onda je stanje još gore jer u vreme iplaniranja i zgradnje tog dela
(ja kačio slike kad su tu tek nasipali pesak) mogli su da naspu metar dva više nad podvožnjakom
kako bi sam podvožnjak bio višlji a ne da se gradi onoliki nadvožnjak.

Razbacivanje-šteta je načinjenja i u pravu si da je svaka diskusija suvišna
samo reagujem kada se pravda glupost. Bilo prošlo i nemože se sada ispravljati samo ne treba je pravdati.

Jankauskas
kao i uvek plus 1 :) za foto reportažu
i sve čestitke za ,,preživljavanje,, na gradilištu
koje krije mnoge opasnosti za radnike a još više za posetioce :sesir:
 
Bitno da je za iGo unesena kompletna petlja i sve sa Bat. blvd. Gotovo je.
 
Jedva poverovah svojim očima u onim istim malim Ugrinvcima
preko obilaznice videh još jedan ,,fantomski,, nadvožnjak :shock:

Nalzi se svega neki kilometar dalje od predhonog uslikanog fantoma a ovaj drugi je
u neposrednoj blizini Dobanovacke petlje
Nisam se ,,kačio,, na njega a ni zapazio nikakve nj. pristupne puteve
najverovatnije takodje polazi iz negde i završava nigde....

Ti Ugrinovci mora da imaju na hiljade i hiljade kombajna :lool:
 
laki72":20l273np je napisao(la):
Hahaha, e ja zato obicno izbegavam najnovije mape :)

Super, na najnovijoj Contrast-ovoj mapi još nema Pupinovog mosta, a kod ovih pominjanih ima, i to kompletna deonica :mrgreen:
 
Evo lepo i na mapaama preko dela obilaznice izmedju Dobanovačke i Batajničke petlje
se videi dva beskorisna nadvožnjaka (počinju od nigde i završavaju nigde)
nadvoznjak.png


Ko zna na ostalim delovima obilaznice koliko ima takvih beskorisnih nadvožnjaka
a to košta i novaca i vremena a obilaznica nikako da se završi

Ovakvim suludim načinom čekakačemo njen završetak i sa još par kredita i 20 godina....
 
Vrh