Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Adidas, Diadora i neke no name.
Probaj ti da ideš svaki drugi dan između 5 i 11 km po blatu, prašini i svežem asfaltu.
 
Samo da dočaram, žutim kružićem sam obeležio početnu tačku mojih šetnji,

bataja-bulevar.jpg
 
Erysimum Cheiri":8k24f91e je napisao(la):
edgeman":8k24f91e je napisao(la):
Ja ne znam kako se povlače sredstva iz tih Evropskh fondova ali nama bi trebalo stranci direktno da uplaćuju onom ko radi i to po učinku i roku da ne bude ovakvih kreditiranja države od strane firmi i da država nema ništa s tim,

A ko bi onda garantovao za takve kredite i vraćao ih? I koliko je realno da male građevinske firme dobiju kredite iz državnih budžeta EU. Krediti se daju državama, pošto je najveće osiguranje da će biti i vraćeni. Država je najsigurniji dužnik.

Očigledno je kod nas malo obrnuto jer kredit završi za punjenje državnog bužeta. Kredit vraća država naravno ali shodno napredku radova a plačanje je završenom delu posla a to je urejno i garancija. Firma koja radi dobija novac za ono što je napravila u određenom roku. Nije ispoštovano a razlozi za to nisu opravani - penali.

Država je najsigurniji dužnik.

Družnik koji će navodno vratiti novac i u EU fondove i isplatiti firme. Samo ovima privma mora pre izgleda.
A što malo ovi u EU ne pričekaju za ratu a naši radnici da imju platu? Zar ne bi bilo bolje. Ionako imaju te grejs periode. Što nama država ne da neki grejs za struju,vodu, grejanje,...
 
Znači od 4 rampe samo 1 gotova. Ostale će valjda da dočekamo na proleće.
 
Pa bio je i red da te časte. Došao si im nešto kao PR persona :)

Aha, sada su nam jasne neke stvari :mrgreen:
 
Pa brate posle skoro 3 godine slikanja, normalno je da me ljudi znaju i da mi dozvoljavaju više nego nekom ko se tek pojavi na gradilištu.
 
jes, janko, red je bio, ali mogli su ti i neke gradjevinske cokule dati, posto se njihov rad najbolje izreklamirao kroz tvoje fotke :D
 
Opaa Žilijen, znači znaš vlasnika trovratnog Stila kraljevačkih tablica.
 
Sutra 29.11. otvaranje u 14h prenosi Studio B Janko sutra u reportažu. Uslikaj te političare na otvaranju. :gobb:

Samo je tekst traljavo napisan. Čuj ponovo, pa i do sad se išlo obilazbicom ali dvosmerno.
Nadam se da će pustiti i ulaznu rampu. To su trebali da prenesu ali o tome ništa. Nadam se da će ograničenje brzine da bude bar 80km/h preko nadvožnjaka ako ne i 100km/h dok zimi po snegu i ledu to ide na 40-60km/h.
 
Bungalow Bill":u39j0rtj je napisao(la):
edgeman":u39j0rtj je napisao(la):
Sutra 29.11. otvaranje u 14h prenosi Studio B
Šta kog đavola otvaraju kad ima još ohoho posla. Samo im je do slikanja i hvalisanja.
I sad će za svaku rampu da prave po jedno svečano otvaranje :roll:

Ne zaglaviš ti u gužvi popodne na ulazu u Batajnicu. Neka se slikaju oni njima na čast a nama nek puste put što pre.
 
Vrh