Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

jel moze iz batajnice da se ukljuci na obilaznicu ka dobanovcima? ako je otvorena za nas smrtnike
 
AAAAA :bash: ,debili i lopine...sve nedovrseno, zbrzavaju, srafovi vire, ovi debeli se slikaju i otvaraju nesto cega nema, ko' da je cigamala-trans a ne put od saveznog znacaja. Jednom recju :blah:

Sad su javili da ce u vecernjim casovima da otvore obilaznicu, pokvarise dozivljaj funkcionerima....strasno :shok: a istinito.

Pa sto neodlozise sve za 7 ili 15 dana, da se to ljudski uradi...Ovaj Mrkonjic, nek ide vise u penziju, sta se tu vise gura i lazno smeje.....I ovaj Drobnjak i svi redom lopovi i sitni prevaranti koji samo obecavaju i lazu ovaj jadni narod.
 
kako sam se otkazazo opsteg ocekivanja da ce asfalt biti ravan, spojevi itd, moj opsti utisak je ODLICAN 5 :) ... obilaznica je uzasno neophodna beogradu, i bolje da je ima nego da je nema.
 
laki72":3cip3v9g je napisao(la):
fotografija-0019.jpg


Hahahahahaa :D

Ovo je najjače !!!!

Šta nije uvaljan asfalt... :laugh:
Ma to nema veze ionako će to da ruše.
Treba da seku tu i naprave zemljano ostrvo između traka.

Ne znam kako misle da ukste tu sa starim nadvožnjakom bez privremenog semafora?
Kako god u obra pravca neće moći preko starog.
Verovatno će zatvoriti NS-> Zemun pravac pa kasnije i ceo pred rušenje.
Ima da blokiraju Batajnicu samo tako.

dusan":3cip3v9g je napisao(la):
jel moze iz batajnice da se ukljuci na obilaznicu ka dobanovcima? ako je otvorena za nas smrtnike

Ne može! Vidiš da rampe nisu gotove.
 
Ovo poprima tragi-komičan karakter:

[box]Direktor firme "MBA Miljković", Branko Miljković je rekao da su srpske firme dokazale da mogu da
rade na tako velikim projektima i da su završile posao osam meseci pre predviđenog roka. [/box]

B92
Obilaznica 8 meseci pre roka
 
E sve naše politicare bi trebalo poslati na posmatranje !!!
Svaka čast gradjevincima koji su i na -15°C radili da bi deonice obilaznice bile sto pre završene,
ali ovo što se u zadnjih 15 dana radi zaista nema nikakvog smisla.
Po bilo koju cenu naši političari su se namerili da se slikaju na "otvaranju" ovih objekata uoči izbora!
Ajmo sad, naspi malo ovde, zamaži tamo, zafarbaj, stavi kulisu, zamaži... Eto ga , gotovo :bash:
 
Ma ajde što su na vrat, na nos pustili obilaznicu u saobraćaj, nego direktor MBA nas ubeđuje da su završili i petlju Batajnica i vijadukt za suprotni smer. :bash: Jedino što je tačno je da to treba da se završi do 29.12.2012.
 
Jankauskas, хвала на великом труду (знам колико треба времена за репортажу)...плусеви се подразумевају.

Такође, хвала радницима на огромном труду...нису они криви што је рок био тако кратак...

А, ова галерија ликова :notok:
 
Bogami kako im ide, uskoro će da završavaju projekte tri dana pre početka radova.
 
Ahahaha, pa ovo je sjajno! :laugh: :laugh: :bash: :bash: :bash: :bash:
 
Jankauskas":3dw42h8k je napisao(la):


Izrazi lica sve govore. Genijalna fotografija :kk:


Nego, a ko je plavuša u roze blejzeru, za glavu viša od pola gospode prisutne na hepeningu?
 
Она плавуша у штиклама :cool: Уфф, први утисак са фотографија :D Али добро, сада већ озбиљно. Ово је фешта зна се за кога, видим БоТа, крмка, Мрку, сви на окупу, још мало па ће отварати објекте и пре почетка градње, јер је то веома лепа прилика за мало класичног популизма. Ко зна када ће се сви радови завршити, али шта да се ради, морали су то отворити. Најважније је да је то пун профил, обилазница и надам се да ће све детаље које кваре утисак (шрафови и сл.) поправити да би "финална верзија" колико толико пристојно изгледала.
 
Očigledno je neko iz "struktura", a ima i dobar sat!

p5030446.jpg
 
Mrkonjiceva ljubavnica koja je postala savetnik ministarstva za infrastrukturu i energetiku? :)

i Ana Bekuta ce da postane savetnik tog ministarstva, samo da izbori prodju, hahahhaa.
 
Znaci u 24h otvaraju obilaznicu i silje pilon, neverovatni su :notok: :notok:
 
Ovaj deo obilaznice od Bataje do Dob. pre roka, nije lose ispao. Jeste zbrzano i nedovrseno, ali se nesto odradilo/radi. Deo, poluputa, do Strazevice ce mnogo pomoci i ubrzati saobracaj. Bilo bi lepo da stave po sredini Jersey barijere, bar plasticne. To bi sacuvalo mnoge zivote. Nisam mnogo ocekivao od ove spanske serije, pa me ova epizoda ipak obradovala. Cekam nastavak sa mnogoo optimizma

ps. Meni se svidja Irena, bolje da ona bude ministar :)
 
Samo jos da dodam da su radovi nastavljeni odmah posle odlaska svite , tj. zavrsni sloj asfalta kao i horizontalna signalizacija sa bocnim branicima.Na nekim slikama se vidi kolona kamiona koja ceka da svita ode pa da nastave kipovanje asfalta.
 
Šta reči osim -Stradija- :(

Naše je da nastavimo praćenje radova završavanja tako važnog projekta :)

@Jankauskas
+ 1 :kk: :)
 
SRAMOTA!!! Jel ste videli da na obilaznici fali cela ograda sa jedne strane? Znaci uradjena je ograda pa bankina sa jedne strane i samo bankina sa druge. Jel treba neko da pogine?
Sto se mene tice DS i ekipa su ovim zakucali ekser u kovceg. :blah:
 
Искулирајте бре, народе, ово је сликање за изборе. Има ту још доста незавршеног посла и биће завршено, али после избора, тако да је сликање и "отварање" морало сад да падне. Биће све то ок на крају, уосталом, погледајте нови мост на ком су пешачке стазе завршене пре неки дан, 5 месеци после отварања... ;)
Само стрпљиво, биће све то ок за пар недеља :kk:
 
Pozdrav svima,

danas sam zeljela da se provozam po novoj obilaznici od Batajnici-Dobanovci međutim nije još gotova. Ali sam zato naterala muža da okrene i da vidimo šta je napravljeno na Sektoru B od Dobanovca prema Surcinu.

I naravno snimila sam ova dva klipa: jedan prema Dobanovci-Surcin i jedan preko mosta na Savi. Stanje 3. maj 2012.

http://youtu.be/0XoRbw1hLFs

http://youtu.be/0hmI92WrX4A
 
Vrh