Šta je novo?

Novi Sad - Gradski prevoz (autobusi, taksi)

Sada kada si spomenuo na prigradskim, bio sam jednom u 56-ci, išao sam do Futoga, i bio neki vozač terao je ja mislim bmc zglobni preko 60 sigurno.
Pretpostavljam da znam na koga misliš, ali taj otvara sva vrata. To dobro dođe, jer još preskače neke stanice u gradu i Veterniku, pa još ako brzo vozi... ekspres nema šta.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Nem
Znam da sam već pitao, ali ima li nekih pomaka sa tenderom za novih 10 solo i 5 zglobnih autobusa na CNG?
 
Kad će oni Hessovi u saobraćaj? Stoje baš dugo.
Milijardu puta rečeno da ti busevi nisu za JGSP. Otišli negde u Prištinu valjda.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Nem
Ima, sertifikuju ih za E6E trenutno.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Nem
Ima, sertifikuju ih za E6E trenutno.
Da li znaš isto šta se desilo sa zglobnim BMC-om 1059, danima stoji u garaži i čini mi se da su povadili nazad delove gde mu je motor? I je li opet elektronika zeza na 1090, dan, dva radi opet nekoliko ne radi i tako u krug?
 
1059 treba generalni remont motora da se radi, 1090 izgleda stvarno ima fabričku grešku sa punjenjem.
 
Nešto se tu mulja opasno. JGSP koji 13 godina drobi koliko je CNG uštedljiviji od dizela i pri svakoj nabavci naglašavaju da će nastaviti da uzimaju gasna vozila.
Masovno E6 vozila kupuje Strela, samo kažem. ;)
 
Nešto se tu mulja opasno. JGSP koji 13 godina drobi koliko je CNG uštedljiviji od dizela i pri svakoj nabavci naglašavaju da će nastaviti da uzimaju gasna vozila.
Masovno E6 vozila kupuje Strela, samo kažem. ;)
Pa neka probaju da muljaju sa njima nešto, mislim da će ih novosađani lepo dočekati... ne mogu oni baš sa nama tako lako kao sa ovim iz BG-a...
 
Apsolutno ne znam odakle ova ideja kako se Novosađani uspešno bune i bore za bilo šta. Bukvalno imamo duže SNS/radikalsku vlast od Beograda. Nema inertnije mase.
 
Uleteće u NS kao bu*ala u kredit. Veruj mi da se gradjani neće pitati ni 0.1%.

Edit: forum sam cenzuriše reči. 🤷‍♂️

Apsolutno ne znam odakle ova ideja kako se Novosađani uspešno bune i bore za bilo šta. Bukvalno imamo duže SNS/radikalsku vlast od Beograda. Nema inertnije mase.
To jeste @plazacicmilos. Ali kako su se pobunili za red vožnje kada su ga sakatili prošle godine na proleće? Ja mislim da neće dozvoliti. Ali vidićemo ako do toga dođe. Mene trenutno više brine Buslogic i njihova aplikacija. Opet ne prikazuje neke linije na aplikaciji NSMART i to iste uvek. Pisao sam već par puta u vezi nje. Odgovore istog dana i reše istog dana taj. Međutim ove nedelje sam opet pisao i odgovorili su mi ali evo već 4 dana ne rešavaju. Pogotovo nastane kuršlus posle nevremena i cela aplikacija ode u... i onda ne prikazuje linije. Zna li neko nešto više o tome?
 
Apsolutno ne znam odakle ova ideja kako se Novosađani uspešno bune i bore za bilo šta. Bukvalno imamo duže SNS/radikalsku vlast od Beograda. Nema inertnije mase.
Kao što kaže @Toma onaj ,, red vožnje'' je ukinut usled nezadovoljstva građana. Što se tiče gradske vlasti, napravili su dosta propusta, ali ne tolikih kao što ti kažeš.
 
Kao što kaže @Toma onaj ,, red vožnje'' je ukinut usled nezadovoljstva građana. Što se tiče gradske vlasti, napravili su dosta propusta, ali ne tolikih kao što ti kažeš.
Ti misliš da će iko dići glas od gradjana što vidi stotine novih Mercedesa u gradu? Ona Šapićeva izjava “da ljude ne zanima da li ih vozi GSP ili privatnik” u našom narodu i jeste istina. Naš narod to ne ume i nije sposoban da razume.
 
Vrh