Šta je novo?

Novi Sad - Gradski prevoz (autobusi, taksi)

Зглобни Необус, гаражни број 791, преко трећине задњег дела са леве стране има огромни графит, чак су и део прозора префарбали.
 
Зглобни Необус, гаражни број 791, преко трећине задњег дела са леве стране има огромни графит, чак су и део прозора префарбали.
Da, da. Već danima je takav. Nikako da skinu. Samo zanima gde su ga mogli išarati.
 
A tender za 15 novih buseva kada će biti?
 
Необус 405ГЗ гб. 735 на линији 42 Нови Сад ЖС - Кисач
735-51.jpg

Iveco Irisbus Citelis CNG гб. 945 на линији 14 Шафарикова - Сајлово
9451.jpg

Икарбус ИК112Н гб. 950 на линији 2 Шафарикова - Ново насеље
950-21.jpg
 
Jao koje divljastvo u ns ili su to bgradjani uradili
IMG-29ccc0fd91b935dad80c9be966c9ff4a-V.jpg


Loša štampa ne čitka mapa
Na većini stajalista nema naziva
Samo ponegde ima displej
Nema dnevne karte na kioscima
Turisti info ispred z stanice ne radi ...
U svim vozilima radila klima nije bilo gužve...
Cena karte 100 din kod vozača
Ukupan utisak 3+
 
Jao koje divljastvo u ns ili su to bgradjani uradili
Pogledajte prilog 202393

Loša štampa ne čitka mapa
Na većini stajalista nema naziva
Samo ponegde ima displej
Nema dnevne karte na kioscima
Turisti info ispred z stanice ne radi ...
U svim vozilima radila klima nije bilo gužve...
Cena karte 100 din kod vozača
Ukupan utisak 3+
Nažalost novosađani, ja kao jedan novosađanin mogu da potvrdim... koliko puta sam video i da puše u busu, a da niko ništa ne reaguje. Par puta sam hteo da pišem JGSP-u ali sam odustao. Kako nema dnevne karte? Na JGSP-ovim može 200 dinara košta. A pre je mogla i kod vozača. Sad posle poskupljenje karte ne znam. Blago tebi, evo ja se sada vraćam electric Solarisom i nije je uključio. A isto tako ni u ikarbus-u danas... a nije samo da je danas. U BMC-u često takođe ne upale. A što se tiče displeja, umesto da su uveli sukcesivno na sva stajališta, kao onakve pilot displeje što su na nekim stajištima linije 4, oni hoće da valjda 20-ak onih "fensi" displeja, sa informacijama o vremenu, mapom, redom vožnje, vestima itd. da postave na stajalištima u gradu i prigradskim naseljima.
 
Gde se nalaze ti JGP kiosci
Zašto nema i na ostalima
Kod vozača nije postojala opcija dnevne karte
 
Gde se nalaze ti JGP kiosci
Zašto nema i na ostalima
Kod vozača nije postojala opcija dnevne karte
Ima dva kod železničke stanice, kod futoške pijace, u centru na okretnici linije 2, 12, 14, 17, na Novom Naselju kod robne kuće i kod limanske pijace, ako je opet otvoren. Na njima se može kupiti i nedeljna koja je 841 dinar. Sada sam ušao sajt i piše da može da se kupe nedeljne karte i na maxim box trafikama. A dnevna može da se kupi kod vozača. Evo na sajtu piše.
Screenshot_20240620_010233_Samsung Internet.jpg
 
Poslednja izmena:
E pa fino to što piše samo jos da obaveste vozače
 
E pa fino to što piše samo jos da obaveste vozače
Ispavka, nedeljna samo na kioscima JGSP-a. Na maxim box samo e novčanik. Pa možda ga mrzelo. Ne bi me čudilo. Ima svakakvih vozača... ima jedan koji uopšte ne otvara ostala vrata dok svi ne uđu na prva.
 
E novčanik to je plastična kartica kao nekad bus plus u bg
Treba označiti kioske koji to prodaju
 
E novčanik to je plastična kartica kao nekad bus plus u bg
Treba označiti kioske koji to prodaju
Pa i rekli su da mogu na svim trafikama maxim boxa. Baš su ga reklamira prvih par meseci i dosta ga kupuju ljudi. Mada je glupost jer je i sam JGSP-a rekao da validatori u autobusima podržavaju platne kartice, ali da ne mogu da to uvedu zbog zoniranje gradskog prevoza...
 
Ispavka, nedeljna samo na kioscima JGSP-a. Na maxim box samo e novčanik. Pa možda ga mrzelo. Ne bi me čudilo. Ima svakakvih vozača... ima jedan koji uopšte ne otvara ostala vrata dok svi ne uđu na prva.
То онај што супер брзо вози?
 
Pa nisam primetio da baš brzo vozi. Proćelav je, baš kratko ošišan i uvek nadrndan.
Има један на приградским линијама јако брзо вози и прво чека да сви уђу па онда друга отвара. Али није надрндан.
 
Има један на приградским линијама јако брзо вози и прво чека да сви уђу па онда друга отвара. Али није надрндан.
Sada kada si spomenuo na prigradskim, bio sam jednom u 56-ci, išao sam do Futoga, i bio neki vozač terao je ja mislim bmc zglobni preko 60 sigurno.
 
Vrh