Šta je novo?

Novi Dorćol [ Stambeno poslovni kompleks | 100 000 m²]

Pozdrav svima! Pitanje za kupce stanova i stanare. Da li je vama realan iznos na računu za održavanje? Kupila sam mali dvosoban stan, i za tu kvadraturu je stigao račun “Moj Upravnik” u iznosu od 8.500 rsd za stan i garažu… Poredim sa cenama u inostranstvu i ovo mi je potpuno nerealno. Kakva su iskustva ljudi koji su kupili stanove u prvoj fazi? Hvala!
 
Meni je u fazi 2 stigao racun oko 10.600din za 74m2.
Pre kupovine sam se raspitivao i rekli su mi da ce odrzavanje biti oko 1e po m2 ili nesto vise... Izgleda da je ovo to "nesto vise" 😁
 
Genijalno i moj post se odnosi na 2. fazu, zato me je i zanimalo iskustvo ljudi u 1. fazi. Ako se ne varam, na forumu je već neko pokretao tu temu, i čini mi se da su menjali kompaniju koja radi održavanje u 1. fazi.
Let the party begin


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takav kompleks neće moći da ima cenu ispod 1,35eur/m2...
 
Ja bih reko da su mu samo zaokruzili evro na 120 din malo jači kurs
20240227_130620.jpg

20240227_130438.jpg
IMG-920314ad59f92a3f95f6d20652dbd79b-V.jpg

20240227_131347.jpg

IMG-f3db0e245df0373be1d032337c1ad9ef-V.jpg

Reklo bi se da ova tema moze u završene projekte nzm da li i kad misle da uklone prodajni paviljon
 
Postovane i drage komsije, izvinjavam se u napred na poruci posto se ne tice tema iz posta ali kao veliki ljubitelj i neposredni komsija sam htela da ponudim ako ima zainteresovanih za kucne ljubimce. Stenci Tulearskog psa, imaju pedigre, vakcinisani, ocisceni od parazitlla.Bice spremni za novi dom sredinom Aprila, (sada su jos uvek poprilicno vezani za mamu.) Posto sam veliki ljubitelj zivotinja i svakodnevno setam ljubimca Novim Dorcolom, bilo bi mi drago da stenci rastu u blizini- pruzila bih svu potrebnu podrsku u odgoju i cuvanju. Ako znate nekoga ko je zainteresovan mozete slobodno da me kontaktirate.Veliki pozdrav, nadam se da uzivate u Novom i nasem Dorcolu.
 
Postovane i drage komsije, izvinjavam se u napred na poruci posto se ne tice tema iz posta ali kao veliki ljubitelj i neposredni komsija sam htela da ponudim ako ima zainteresovanih za kucne ljubimce. Stenci Tulearskog psa, imaju pedigre, vakcinisani, ocisceni od parazitlla.Bice spremni za novi dom sredinom Aprila, (sada su jos uvek poprilicno vezani za mamu.) Posto sam veliki ljubitelj zivotinja i svakodnevno setam ljubimca Novim Dorcolom, bilo bi mi drago da stenci rastu u blizini- pruzila bih svu potrebnu podrsku u odgoju i cuvanju. Ako znate nekoga ko je zainteresovan mozete slobodno da me kontaktirate.Veliki pozdrav, nadam se da uzivate u Novom i nasem Dorcolu.
Za dzabe jel da ? Šta sve spada pod održavanje u novom doroclu ako nemaš bazen na koriscenje ?
 
Ma ja bi rekao da sam izgubio karticu i tražio da mi naprave drugu, po sistemi ko ih ***e, prave od tebe "tošu", pravi i ti od njih. Pa nek oni tako pametni vrše istragu da li si stvarno izgubio karticu i nek pošalju pse tragače da je traže po Dorćolu i okolini. :)

Čuj molim te, zabranjeno da napraviš rezervnu kopiju kartice za sopstvenu garažu koju si platio kao polovan Audi A6. Baš bih voleo da vidim da li bi se i meni sa 100+ kila mišića neko tako obratio i pravio pametan kada bi mu tražio rezervnu karticu ili bi je napravio kao bela lala u roku od odma'.

Žao mi je što kod nas sve mora "na mišiće", pa iako sam fakultetski obrazovan više volim što ne ostavljam takav utisak i što fizički podsećam na radnika obezbeđenja u noćnom klubu, pa mi se nikad ne dešava da mi se neko pravi pametan, da me nipodaštava i šikanira.

Izvini na dužem odgovoru, ja bi svakako na tvom mestu rekao da sam izgubio karticu i predložio im 2 opcije:

1) da angažuju pse tragače i nađu "izgubljenu" karticu
2) ili da mi naprave novu karticu u roku od 24h

Nema treće opcije. Ili, ili. Vrlo jasno i bez da im ostaviš prostor za improvizaciju.

Ako kreneš fino, izleraće te na keca.
haahahahah sine vise puta si ostavio komentar ovakvog tipa, mene sa 100 kila misica hahahahah i da si fakultetski obrazovan, nemoj mnogo da se lozis, ako si tako emancipovan i fakultetski obrazovan, jasno ti je gde silu ne smes da primenjujes i kako mozes zakonski da prodjes posle, smiri zivce i nemoj mnogo da se proseravas, ja sam takodje covek od skoro 2 metra i 100 kila sa misicima pa znam gde mogu da koristim to a gde ne mogu, nemoj mnogo da letis
 
haahahahah sine vise puta si ostavio komentar ovakvog tipa, mene sa 100 kila misica hahahahah i da si fakultetski obrazovan, nemoj mnogo da se lozis, ako si tako emancipovan i fakultetski obrazovan, jasno ti je gde silu ne smes da primenjujes i kako mozes zakonski da prodjes posle, smiri zivce i nemoj mnogo da se proseravas, ja sam takodje covek od skoro 2 metra i 100 kila sa misicima pa znam gde mogu da koristim to a gde ne mogu, nemoj mnogo da letis
U pravu si, ali "na mišiće" je bila metafora, nigde nisam spomenuo agresiju (tuču) ali iskustvo mi je pokazalo da me u prethodnih par godina od kada izgledam kako izgledam i vozim šta vozim dobijam mnogo više respekta od ljudi koje svakodnevno srećem.

Ranije dok sam bio normalac (mršav i ništa posebno lik) neki random pumpadžija na pumpi mi se nije ni javljao, praktično sam odavao utisak nekog nebitnjakovića, a sada "dobar dan gospodine izvolite".

Na to sam mislio pod time "na mišiće" a ne da neko sad ode i krene fizički da se obračunava sa nekim.

A u ovom slučaju koji je spomenut ja bi došao i rekao izgubio sam tag, napravite mi novi, pa nek oni dokazuju da li sam izgubio ili pravim još jedan. Ljubazne ljude koji dođu i pitaju to ljubazno i kulturno vidiš i sam da su od*ebali i da čovek traži savet ovde na forumu
 
Vrh