Šta je novo?

Neprofitni stanovi - Beograd - konkurs 2011

A, tako. A da li neko zna odprilike kolika će biti cena neprofitnih stanova za koje smo konkurisali?
 
Koliko znam, ljudi koji su se useljavali u poslednjih godinu dana placali su 1000-1100 bez pdv.
 
Evo i ja da pristupim ovoj druzini.
Zena i ja smo ''dobili'' stan za mlade bracne parove i moje pitanje glasi : Da li neko ima neki info, kada ce poceti gradnja ovih stanova?
Cini mi se da dok se uselimo, izgubicemo sve epitete mladog bracnog para :lol:
 
Koliko sam cuo najavili su pocetak gradnje najverovatnije 2013. godine. Sto znaci useljenje 2016. g. tj. taman pred nove izbore. Ko izdrzi prepricavace unucima :). Meni ova informacija deluje logicno. Ovi sa prethodnog konkursa su trebali da se usele u 2010. god. a useljavaju se u 2012.g.
 
To je logicno, tako je bilo do sada, od 2003. kada je raspisan prvi konkurs.
 
Ma nije, meni su rekli da radovi trebaju da pocnu ove godine. Odakle vam ideja da će radovi početi 2013, do tada bi prvi stanovi već trebali da budu pri kraju.
 
Сад сам се чуо са женом из Агенције за инвестиције и становање. Она каже да ће наши станови бити у Земун пољу, тамо где су и социјални станови. Па то је катастрофа.
 
bogart":2iu0zmrt je napisao(la):
Сад сам се чуо са женом из Агенције за инвестиције и становање. Она каже да ће наши станови бити у Земун пољу, тамо где су и социјални станови. Па то је катастрофа.

sumnjam..nece ni jedan onda prodati.. osim ako ne daju neku bas bas bagatelnu cenu..
 
ocekivac":1rvt447y je napisao(la):
To je logicno, tako je bilo do sada, od 2003. kada je raspisan prvi konkurs.


Nije tako bilo..Na prvom konkursu 2004 god. stanovi su bili završeni i useljeni odmah naredne godine.
Znači nije se uopšte mnogo čekalo..Ovo sada je haos.
Deo tih stanova (dve zgrade) nalaze se nedaleko od mene na Čukaričkoj padini.
Tadašnja cena mislim da je iznosila 850e po m2
 
Jeste bilo verujte mi, tako mi foruma ;) . U svakom konkursu do sada ljudi su useljavani po turama. Po konkursu iz 2003. neki su useljeni posle godinu dana a neki drugi koji su bili u poslednjoj turi i koje poznajem, useljeni krajem 2007. kada je vec bio raspisan drugi konkurs. Neki stanovi su bili na Cukarickoj padini :shok: a neki kod hotela Jugoslavija :shok: (znam ljude na obe lokacije) i mislim da je bila jos neka lokacija u ponudi.
Tako je bilo i sa konkursom iz 2007. Znam coeka koji je useljen pocetkom 2009. preko puta Enjuba na NBG a kao sto vidite ima jos dosta onih koji nisu useljeni a treci konkurs je vec raspisan.
 
Ljudi, pa mene ce zena 3 puta da ostavi dok oni ne izgrade te stanove. :) :) :)
I koje bre Zemun polje, jel su bre oni normalni????
 
Ko do sada nije shvatio ko nas vodi i zavodi sad je jedinstvena prilika.
 
ljudi... sta da pricamo kod jos uvek nisu ni konacnu listu objavili... pitaj Boga sta se tu desava..
prvo lista pa tek onda dalje.. a to dalje .. dok docekamo pola od nas nece biti ni mlado mozda ni u braku /ne daj boze/ a mozda vec nekom punke film pa resi stan.. ma..
 
Danas sam zvala Stambenu komisiju da vidim sta se desava sa konacnom rang listom i dobila informaciju da ce u ponedeljak biti objavljena!

Eto bar neki pomak :)
 
U potpunom sam šoku! Toliko sam razočarana u sve, ceo konkurs...da nemam reči. Koje su ovo gluposti! U Kamendinu će se graditi gotovo polovina stanova, pa da li su mogli goru lokaciju da izaberu :bash: , a ova tek priča o anketiranju za lokaciju za ostale stanove...šta reći osim da je ovo sve vrlo neozbiljno i neprofesionalno, mada je i delovalo da će tako biti s obzirom da je konkurs raspisan gotovo bez bilo kakve konkretne informacije osim da će se uzimati komercijalni stambeni krediti. E gde mi živimo i čemu se mi nadamo!
Sramota!
 
Nevidjeno je kako su velemajstorski obesmislili konkurs. Sad ce oni nas da anketiraju da li smo ozboljni kupci!!!??? Mi smo za njih znaci neka gomila zaludnih ljudi. Mi smo ljudi koji imaju ili zele da imaju porodice, u zemlji koja nestaje. Kakvo omalovazavanje od strane zutih, samo videcemo koliko ce to da im potraje, mozda bude i nekih zatvora do kraja godine.
 
Na konkursu 2007. godine bilo je vise od 7000 prijavljenih! Verovali smo da neko radi u nasem interesu ali sada, posle pet godina neizvesnosti i iščekivanja, vidim da smo bili u zabludi.
A o konkursu iz 2011. da i ne govorimo.
 
Vrh