Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Nece biti gubernija, ali svakako nece biti ni 51. savezna drzava sto bi ovde mnogi iz pokreta voleli.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=395256#p395256:24kkx2t2 je napisao(la):
tragac » 30 Jun 2016 10:07 pm[/url]":24kkx2t2]kome se ne dsvidja uredjivačka politika N1 neka čita sputnjik, vostok ili neki drugi medij po izboru.

Moje pitanje nije bilo ironicno. Samo sam hteo da znam cije su novine.
 
spatiotecte":23ac3z62 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=395256#p395256 je napisao(la):
tragac » 30 Jun 2016 10:07 pm[/url]":23ac3z62]kome se ne dsvidja uredjivačka politika N1 neka čita sputnjik, vostok ili neki drugi medij po izboru.

Moje pitanje nije bilo ironicno. Samo sam hteo da znam cije su novine.
CNN... ili je to trebao Tragac da odgovori? :D
 
Aha ok, hvala na odgovoru.

A sto bi amerikancima smetalo da srbi grade Beograd na Vodi?
 
Njima sve smeta. Meni licno oni ne smetaju, sve dok se ne mesaju u unutrasnje stvari drugih zemalja. Nama se evidentno mesaju.
 
Napravili su vojni savez kojim obuhvataju celu Evropu a u sred tog saveza jedna državica malo-malo preti kako će dati zemlju za vojnu bazu njihovom arhineprijatelju, i tako usput izgubimo više teritorije nego Madjarska u Trijanonu. Inače, problem je što premalo gledamo svoja, a previše ruska i američka posla.
 
Еево старог доброг Стокхолмског синдома који просто избија из једног члана форума (tragac ), било то тема или не..
 
Пре ће бити Morbus Russophobia, из које произилази Morbus Serbophobia.
 
Спатио, само да ти допуним и ја одговор везано за балканску тв ЦНН (Н1), тј. где се налазе, можда ће те и то интересовати.
Налазе се одмах поред будућег УМП-а, а близу Тошиног бунара.
Pogledajte prilog 1

А ово је зграда снимљена са трасе будућег УМП-а.
 
+1 Hvala Gago na dopuni informacije :sesir:
Eto nisam ni znao za N1 a ni za tu zgradu u blizini UMP-a.
Sto bi rekli Francuzi "Ce soir je dormirais moins bete" u prevodu "Veceras cu zaspati manje glup" :D :wink:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=395264#p395264:1zpa5h3n je napisao(la):
astrodule » 30 Jun 2016, 23:27[/url]":1zpa5h3n]N1 je ispostava CNN-a

Poslato sa telefona
Zapravo nije. CNN im je samo partner. Nemaju veze sa finansijama. Iza N1 stoji United Group koji drži SBB i druge kablovske operatere širom jugoistočne Evrope.
 
По уређивачкој политици вала.. :roll:
 
Американцина, наравно, уопште не смета да Срби граде Београд на води, штавише, полуга Вучић - Ђукановић - Арапи је и створена захваљујући америчком ослонцу. Зашто Н1 има у већој мери критички однос према том пројекту од неких других медија? Зато што је, ипак, слободнија у односу на домаће властодршце. И уз то, тешко је замислити да ће америчка телевизија искулирати догађај какав се десио у Савамали; другим речима, ако у америчким колонијама сија зубато сунце, у нечијим другим вазалним творевинама сунце сија таман колико и тамо негде, на уласку у дебело црево.
Зато му и дође важно да се не буде колонијом.

Кад је, конкретно, о Русима реч, њихов непресушни таленат да згрозе чак и оне међу пристојним светом који су им склони, још једном је дошао до изражаја.
 
Daj ne budite naivni.

Juče smo bili svedoci da su otvorena pregovaračka poglavlja CG i Turskoj dok je Srbija blokirana, i da su to navodno uradili Hrvati, koji nemaju vladu.

Mnogo je čudnije da je to uradila i Britanija, koja se pravdala da nema tehničke kapacitete i resurse da to uradi sada, navodno zbog Brexita, a uz to, isto kao i Hrvatska, ni oni nemaju vladu. A kako su imali da to isto urade za Tursku i CG?

Pa lepo, turska i CG se ne trude da pokažu svoju privrženost NATO i uopšte zapadnoj vojnoj mašineriji. U isto vreme Tovarašul Vučesku je naglo zaokrenuo i umesto u Ameriku otišao kod Volodje. I onda se mi iznenadimo što njih puštaju a nas blokiraju.

Čisto sumnjam da bi se na N1 toliko pričalo o fantomkama i patkici da je "Pera na vreme otišao u policiju"... Tu nema ljubavi, mržnje, niti drugih emocija prema nekome ili nečemu, već samo matematike. Srbija je sinoć kažnjena zbog neposlušnosti i uskraćivanja podrške zapadnoj geostrateškoj politici.
 
Државна пропаганда жели да тако мислиш. Каква је то уопште казна, поготову при садашњим околностима и стању ЕУ - неотварање поглавља?!
 
Па, шта не разумеш. Преко медијске машинерије власт спинује лажну слику о некаквој просуској, прокосовској, патриотској, не знам каквој државној политици... у стварности, имаш премијера који би те најрадије превео у лутеранце, јер је толико фасциниран свиме што долази са те стране. И ради све супротно од онога што говори. Просто.
 
Zašto misliš da je Vučić toliko još uvek prozapadno orjentisan? I da je sve prorusko varka za narod. Baš mi izgleda kao da je upravo suprotno od toga.
 
Па, не знам на основу чега се то може закључити. Питање је и шта "проруска орјентација" заправо може и да значи. "Окретање Русији"? Њена економија је величине италијанске, и пада. Политичко приближавање (Косачов у Београд, Ђука Четник у Москву)? Куповина четири Мига? Нерелевантно.
 
Ј..о те патак, (или патка), ти као да не знаш мој став по овом питању па се хулиганишеш.. Само ја нисам толико исфрустриран да га понављам свакога дана по 100 пута, што обе овде зараћене стране чине, већ бих га изрекао када све оде к' бесмислу, чисто да подсетим да постоји једно једино здраво решење..
Откада сам био дечак, замишљао сам парковске површине у СА и Топчидерској котлини, па региструјући се на форум тај став нисам мењао. Паткицама се међусобно борите за грађевинско земљиште у СА сви ви који сте за било какву градњу у СА у било ком облику, у било чијој режији и на било који начин, ја ћу бити против свих. То је већ ствар принципа и части.

А што се тиче међународних односа великих сила и последица свега тога по мале и небитне, као што смо у датом случају ми и наши колонијални владаоци, ствари су много, много компликованије него што ви, мале Перице, овде замишљате. Н'о да не бисмо даљом елаборацијом међународне политике ишли у још већи оф, рећи ћу само да се са горе наведеним ставовима не слажем.
 
Vrh