Šta je novo?

Naselje rasadnik – „Vila Banjica“

Zar se ista od ovoga dešava? To je u jednom trenutku sve stalo, ima li radova na gradilištu?
Bilo je priče o tunelu ispod Kumodraza da se uveze na SMP, a par kilometara pre Rasadnika je u najavi BIOCampus …lokacije nije bez potencijala…
 
Лош капацитет постојеће друмске мреже за додатни број возила.
 
Vila Banjica 22.7.2023.
IMG_1327.jpeg
 
Samo sam postavio fotografiju izvedenih radova do jula.
Zavrsetak se planira 1.4.2024, po recima investitora.
 
>Зове се вила Бањица
>у Јајинцима је

За казну, крај ће се звати Јајара
Ima na Banjici "Paunov breg" i ceo kvart oko okretnice u kome se umire od smrada, što se mene tiče, bolje da se zove vila Jajinci jer Banjica bukvalno smrdi... Mudelzdorf je gospodska priča

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Aha, znači ipak to nisu regulisali kako treba? Mi smo starosedeoci, tu na Trošarini. I kad sam pre 3-4 godine spominjao matorom da me možda interesuje stan u Paunovom Bregu, on je bio u fazonu "ma ni džabe da mi daju". Kompletno naselje je izgrađeno na fekalnom odvodu iz Jajinaca, a očigledno da isti nisu sanirali kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Par slika gradilista. Ima dosta ljudi i auta.
20231205_111245.jpg
20231205_110926.jpg
20231205_110953.jpg
20231205_111245.jpg
20231205_111001.jpg
Mali objekat ispred zgrada predstavlja buduce kancelarije kompanije. Mislim da nema sanse da stignu do aprila 24 da zavrse. Koliko cujem projekat jos nije prosao!?!? A ne znam nista u vezi kolektora ...???
 
Aha, znači ipak to nisu regulisali kako treba? Mi smo starosedeoci, tu na Trošarini. I kad sam pre 3-4 godine spominjao matorom da me možda interesuje stan u Paunovom Bregu, on je bio u fazonu "ma ni džabe da mi daju". Kompletno naselje je izgrađeno na fekalnom odvodu iz Jajinaca, a očigledno da isti nisu sanirali kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
" Ni dzaba da mi daju" ;) ;) ;) Paunov breg ;) ;) ;) zato sto smrdi ;) ;) ;) podsetili ste me na basnu Kiselo je grozdje ;)
 
Prijatelju, ti si verovatno kupio stan u poslednjoj fazi Paunovog brega, pa se sad tešiš, jer da već živiš tu, znao bi o čemu pričamo...sućut.

U svakom slučaju super je sto su radovi na naselju intenzivirani, lep je projekat, nadam se da će ga izgradi....u punim obimu.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Oni treba da odgovore na samo na jedno pitanje, a to je da li se obavezuju da će izgraditi sve objekte predviđene projektom i da li je projekat menjan, u kojim delovima....treba da naprave otvoreni tržni centar, školu, vrtić i sportski kompleks....kakvi prostori za druženje najmlađih?! Meni je sve to neozbiljno krenulo, ova priča je neozbiljna...bitno da su cena napičili na maks, oni koji kupe mogu lagano da ostanu dva objekta na livadi jer šta i gde obavezuje investitora.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Aha, kao sto se svi invenstitori obaveze da ce sve izgraditi sa rendera, prost primer su ti Vozdove Kapije.
 
Sad sam tek nakog ove prepiske skontao zasto toliko smrdi tamo na paunovom. Svaki put kad prodjem smrdi ubija. Pogotovo leti.
 
Sad sam tek nakog ove prepiske skontao zasto toliko smrdi tamo na paunovom. Svaki put kad prodjem smrdi ubija. Pogotovo leti.
jbg, ispadoh ja još ljubomoran, a ne bih živo tu ni za džabe... U naselju rasadnik se ne oseti ništa, ali je tu pitanje gde je i šta je projekat. Sada je gradnja u tolikom zamahu da već zaista može da se bira, neko je spomenuo prevarene ljude iz Voždovih kapija...i to za ogromne pare, a ja samo mogu da pitam da li treba da se pomirimo da je to normalno? Tražite garancije za SVOJE PARE, pogledajte cene...onjušite lokaciju...nemojte biti vrane ako već znate da živite u ovoj prokletoj avliji!

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Ako se dobro secam nesto su se stanari VK i bunili, al dzaba kad zemljiste nije njihovo, ovi su mogli da grade sta hoce i tako je se i zavrsilo, po meni velika steta, bio bi mnogo lepsi ceo kompleks da je uradjen kako je prvobitno predvidjeno bez solitera.
 
Vrh