Šta je novo?

Naplatna rampa Vrčin - pomeranje naplatne rampe Bubanj Potok

Ako se ne varam u junu treba da završe... Malo dugačak period za pravljenje jedne naplatne rampe ako mene neko pita :)
 
Prvi rok je bio 15.10.2016., novi rok je 15.5.2017.
Da li to znači da se rok ponovo pomera?
Kako onda planiraju da otvore Ikeu u leto?
 
Potpuno nezvanično, iz priče radnika sa gradilišta naplatne rampe u autobusu 493:
Rok za svečano otvaranje naplatne rampe je od juče 01. 04. 2017. Zbog izbora!
Radi se i subotom i nedeljom. Mozda zaposle još ljudi za dve smene.
Ne veruju da ima teorije da se završi do tog roka.

Inače, trenutno se radi povezivanje trake iz pravca Niša na novoizgradjeni deo.
Zbog toga se oko nove rampe vozi dvosmerno: 2 trake iz pravca Beograda, jedna iz pravca Niša.
To bi trebalo da potraje do 08. 03.
 
Samo da pitam. Da li je moguće da izmeštanje naplatne rampe traje godinu i nešto dana? Kao da izmeštaju lansirnu stanicu raketa za kosmos.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=437351#p437351:38yhlhwu je napisao(la):
Kosmajac » 03 Мар 2017 10:45 am[/url]":38yhlhwu]Potpuno nezvanično, iz priče radnika sa gradilišta naplatne rampe u autobusu 493:
Rok za svečano otvaranje naplatne rampe je od juče 01. 04. 2017. Zbog izbora!
Radi se i subotom i nedeljom. Mozda zaposle još ljudi za dve smene.
Ne veruju da ima teorije da se završi do tog roka.

Inače, trenutno se radi povezivanje trake iz pravca Niša na novoizgradjeni deo.
Zbog toga se oko nove rampe vozi dvosmerno: 2 trake iz pravca Beograda, jedna iz pravca Niša.
To bi trebalo da potraje do 08. 03.
Наравно да нема никакве теорије, људи причају свашта - "трла баба лан, да јој прође дан".
Априлилилили.
 
Mogu oni da ga "otvore" iako radovi nisu završeni, kao da bi im to bilo prvi put. Prokop recimo, kao primer...
 
Za ove naše građevinare postoji izgleda samo siva boja...
 
Wow, strava izgleda. Jos mitraljeze u buknere da stave i gotova nova naplatna rampa ;)
 
@Спатио, нису мало преоштри, него мало више ....... , пошто је то код нас, па онда ништа не ваља. Наравно и управу си, већина наплатних рампи са канцеларијама и контролом саобраћаја изнад, у Европи је оваквог типа.
 
Dobro bre drugari sto ste navalili?
Pa sta ocekujete naplatnu rampu u Vrcinu da bude objekat vredan nagrade za arhitekturu i stilski izraz?

I nije rampa 'rajiceva stajl' , nego smo u najpoznatijoj beogradskoj ulici tik do biblioteke, u pesackoj zoni dobili objekat trznog centra koji je "naplatna rampa stajl" :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Mislim da su trebali da grade naplatne rampe u stilu baroka ili neoklasicizma. Ah da, onda biste kukali kako je to sve kič i kako hoćete kunst. potpuno zaboravljajući da je to obična naplatna rampa.
 
Ovo je po meni lepse od rajiceve..ima smek Čepelera...ni na nebu ni na zemlji


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi ovo izgleda savrseno. Nisam ocekivao da ce praviti ovako nesto. U americi su naplatne rampe toliko jadne da vam ne mogu opisati. ima ponegde uredjenih u bogatijim drzavama amerike ali vecina je horor. U kanadi skoro da nema naplatnih rampi vec te samo registruju kamere kad udjes i gde izadjes, racuna se po kilometru i dodje ti racun svaki mesec. Ovo u BG ce izgledati svecki. Eto me za par meseci pa cu je doziveti u zivo. Kad se otvara ? :gobb:
 
Ja bih ovo nazvao "Sirijus (NBG) ni na nebu ni na zemlji"
 
Ja mislim da je trebalo da angažujemo Podreku ili onog Danca za ovu rampu u Vrčinu (sarkazam).

Ovo je sasvim fino i nisam siguran da sam viđao bolje igde po Evropi.

Jedina stvar koja mi fali u Srbiji, pa verovatno i ovde, su rampe gde se plaća automatu, a ne čoveku u kućici.

Poslato sa telefona
 
ovaj Kanadski tip mi zvuci interesantno, ako je moguce implementirati kod nas...da se ne zida vise i zauzima dodatni prostor...lepo neki softver...udje,skenira te...koliko km predjes puta toliko i toliko platis i cao djaci...ne mogu da kazem da je ruzno ali po meni ne treba postojati uopste naplatne rampe, ako je moguce, a verovatno jeste. Da li to da budu vinjete,da li ovaj kanadski model i da li neki treci model ... ali znam samo da je ovo preskupo. Cisto da se zna, "NOVI BUBANJ POTOK" kosta poreske obveznike 2 milijarde RSD bez dodatnih anexa i tome slicno. U sferi digitalnih i mobilnih komunikacija malo je smesno stajati ili usporavati da bi nesto platio. Ne bih da budem shvacen kao da kritikujem jer uvek podrzavam sve sto se gradi ali jednostavno mislim da je ovo moglo drugacije.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=439562#p439562:36rx42s1 je napisao(la):
dane bezanija » Pon Mar 13, 2017 9:38 am[/url]":36rx42s1]ovaj Kanadski tip mi zvuci interesantno, ako je moguce implementirati kod nas...da se ne zida vise i zauzima dodatni prostor...lepo neki softver...udje,skenira te...koliko km predjes puta toliko i toliko platis i cao djaci...ne mogu da kazem da je ruzno ali po meni ne treba postojati uopste naplatne rampe, ako je moguce, a verovatno jeste. Da li to da budu vinjete,da li ovaj kanadski model i da li neki treci model ... ali znam samo da je ovo preskupo. Cisto da se zna, "NOVI BUBANJ POTOK" kosta poreske obveznike 2 milijarde RSD bez dodatnih anexa i tome slicno. U sferi digitalnih i mobilnih komunikacija malo je smesno stajati ili usporavati da bi nesto platio. Ne bih da budem shvacen kao da kritikujem jer uvek podrzavam sve sto se gradi ali jednostavno mislim da je ovo moglo drugacije.

Jeste interesantan ali samo za nase registarske tablice. Kome da se posalje na kucnu adresu ako su u pitanju na primer turske ili tablice na arapskom pismu?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=439192#p439192:21o55dq3 je napisao(la):
milos.tro » 11 Mar 2017 08:07 pm[/url]":21o55dq3]

file.php
689bf82f7599f1a057ed8e94308fa9f3a43a9bf6_hq.jpg


Ne kazem da mi se ne svidja, samo da me asocira :)
 
Vrh