Šta je novo?

Naplatna rampa Vrčin - pomeranje naplatne rampe Bubanj Potok

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=391820#p391820:1wowcaax je napisao(la):
dedinje » 14 Jun 2016, 00:44[/url]":1wowcaax] Ja bukobrane ne volim jer zaklanjaju pogled iz vozila putnicima na okolinu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dedinje":1wowcaax je napisao(la):
Ja volim vozove pa mi i buka od voza ništa ne smeta.
:lol: :lol: :lol: :lol:
dedinje":1wowcaax je napisao(la):
bukobrani su obična glupost.
:lol: :lol: :lol: :lol:
ajde nam još napiši neku pametnu...
 
ретардињо":300j8rzg je napisao(la):
ПС: Нови Мерцедеси илити Икамерци не возе на 303 те се не општећују, али греота је гледати и овог мутанта горе како се скоро па преврће..

Ne, ne, ja sam video pre nekoliko nedelja nove crvene ikar-mercedese, ali verujem da su to mozda bili i poslednji koje su tu slali...

Umesto da se izvodjac radova kazni zbog koriscenja vangabaritnih kamiona na, za to neadekvatnim putevima + natera da popravi put o svom trosku, oni su skratili liniju! Katastrofa!

Opet sa druge strane, pitanje, kakav je ugovor potpisan...moguce je da je drzava duzna da obezbedi put do gradilista, a da nije naznaceno koji vid transporta materijala sme da se koristi...

Svakako je neko morao da izda dozvolu za koriscenje vangabaritnog kamiona, ili se oni ilegalno koriste...???

Ja tamo dolazim na po neki vikend, rostilj, pa mi je opet katastrofa...mogu da zamislim kako je ljudima koji tamo zive...
Не, не, ја овде живим и Икамерцима је стриктно забрањен саобраћај овде. Пут је и предвиђен за овакве камионе, али у пракси то не може да издржи. Зато и имамо овакве ситуације.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=393237#p393237:6vuhc2t8 je napisao(la):
plećko » Uto Jun 21, 2016 1:21 pm[/url]":6vuhc2t8]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=391820#p391820:6vuhc2t8 je napisao(la):
dedinje » 14 Jun 2016, 00:44[/url]":6vuhc2t8] Ja bukobrane ne volim jer zaklanjaju pogled iz vozila putnicima na okolinu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dedinje":6vuhc2t8 je napisao(la):
Ja volim vozove pa mi i buka od voza ništa ne smeta.
:lol: :lol: :lol: :lol:
dedinje":6vuhc2t8 je napisao(la):
bukobrani su obična glupost.
:lol: :lol: :lol: :lol:
ajde nam još napiši neku pametnu...

KartmenBG":6vuhc2t8 je napisao(la):
Dedinje , Biser ovog foruma :D


I sada ste vas dvojica, šta? Utovarivači? Šta ste uzjahali čoveka, pa ne znate da sjašete? A zašto? Zato što je izneo svoje mišljenje koje se ne slaže sa vašim?

Ovo je (još uvek) slobodna zemlja, gde isti takvi ljudi imaju pravo na svoje misljenje. A ja ne vidim da je dedinje bilo koga u svom postu vređao ili tako nešto, da bi imali razloga da ga pod..bavate i slično na nivou dece 2-3 razredu Osnovne škole. Nego je samo izneo svoj stav, na koji apsolutno kao i svako od nas ima pravo.
 
Не, не, ја овде живим и Икамерцима је стриктно забрањен саобраћај овде. Пут је и предвиђен за овакве камионе, али у пракси то не може да издржи. Зато и имамо овакве ситуације.

Ma, ne sporim...samo sam pomenuo da sam video jedan koji im je verovatno zalutao pre nekoliko nedelja...
Bio sam kod Amana, kada je prosao pored mene. Tada je tek bila produzena ta linija do, mislim Simpa u Vrcinu, ili gde se vec okretao. Znam dosta ljudi kojima je ta linija bas odgovarala i koji su je bas koristili...

Sada, umesto da je na nemar odgovoreno sankcijom i brzom popravkom puta, sankcionisani su obicni ljudi koji placaju kartu za gradski prevoz tako sto je linija skracena...
 
Bio na deonici posle Leskovca na novom delu auto-puta. Najopremljenija deonica auto-puta u Srbiji. Bukobrani standardna oprema gdegod ima kuća pored puta. Zanimljivo, neki su zeleni u par nijansi a neki boje zemlje i peska.

Voleo bi da vidim ceo auto-put u Srbiji tako opremljen bukobranima, naravno razlicitog i boljeg kvaliteta tj. materijala.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=393322#p393322:2uryac5u je napisao(la):
ретардињо » 21 Јун 2016 09:00 pm[/url]":2uryac5u]
Не, не, ја овде живим и Икамерцима је стриктно забрањен саобраћај овде. Пут је и предвиђен за овакве камионе, али у пракси то не може да издржи. Зато и имамо овакве ситуације.

Ma, ne sporim...samo sam pomenuo da sam video jedan koji im je verovatno zalutao pre nekoliko nedelja...
Bio sam kod Amana, kada je prosao pored mene. Tada je tek bila produzena ta linija do, mislim Simpa u Vrcinu, ili gde se vec okretao. Znam dosta ljudi kojima je ta linija bas odgovarala i koji su je bas koristili...

Sada, umesto da je na nemar odgovoreno sankcijom i brzom popravkom puta, sankcionisani su obicni ljudi koji placaju kartu za gradski prevoz tako sto je linija skracena...
file.php
Ма он је био ту само због Весића и новинара да га сликају, ено иза њега блеји мутант за обичне грађане..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=393325#p393325:1wdlnwsj je napisao(la):
Nepopravljivi optimista » 21 Јун 2016 10:08 pm[/url]":1wdlnwsj]Bio na deonici posle Leskovca na novom delu auto-puta. Najopremljenija deonica auto-puta u Srbiji. Bukobrani standardna oprema gdegod ima kuća pored puta. Zanimljivo, neki su zeleni u par nijansi a neki boje zemlje i peska.

Voleo bi da vidim ceo auto-put u Srbiji tako opremljen bukobranima, naravno razlicitog i boljeg kvaliteta tj. materijala.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Непоправљиви, ово ти је за тему о коридору 10. Пребаци тамо.
Иначе ти букобрани боје песка и земље су са ткз. прозорчићима. :D
 
@blade slazem se da je ovo otvorena (mozda i previse otvorena zemlja) i gde svako moze da iskaze misljenje (cak i bez argumenata i bilo kakve osnove pa cak i subjektivne), ali isto tako je legitimno da se ja ne slazem i da ga argumentujem , pa cak i da iskazem kako se osecam i sta mislim povodom necijeg misljenja koje nema utemeljenje na bilo kojoj osnovi sem na licnom misljenju, sreca pa postoje strucnjaci .
 
Da iskažeš misljenje, koje se ne slaže sa njegovim i izneseš razloge svoje tvrdnje, pa da ga poklopiš činjenicama - to DA! Ali da ga podje..vaš, spuštaš raspravu na lični nivo, psihoanaliziraš i lečiš frustracije, to - NE! Pošto je to odraz (ne) kulture.

Ni ja ne mislim da su bukobrani glupost, pošto onima koji žive neposredno pored auto-puta smanjuje stepen buke koju prave vozila. Ali nikad ne bi nastupio prema nekome ko ne misli tako, onako kako ste vas dvojica prema Dedinju.

Prosto, ima nas raznih, šta ćeš,...
 
@Blade nadji mi to gde sam psihoanalizirao i lecio frustraciju i dajem ti 10.000 evra i moju (ne) kulturu. Znas kako ima dosta ljudi koji citaju ovaj forum i onda izrazavanjem ovakvog misljenja poput (karikiram) " ma kakvi bukobrani, ja volim da vidim prirodu, gradove i predele kroz koje vozim" salje se jako losa poruka da su ovde nisu ljudi koji bi trebali da imaju neku dozu obrazovanja , jer narod voli da generalizuje stvari, a opet se zaboravlja da i gradska vlast cita ove forume tako da korisnici ovde moraju imati (bar) elementarna znanja o stvarima o kojima se diskutuje kako bi ovaj forum bio kredibilan i naravno potrebno je imati sto vise razlicitih misljenja (na osnovu argumenata , dakle neko znanje stoji iza svega toga a ne puki subjektivni osecaj).
 
Opa, ima se i 10k evrića, a?
I mahanje evradima je odraz... Valjda.


I da, mislim da su bukobrani vrlo korisna stvar po više osnova.
 
Ala si galantan Kartmene :sesir:

Izvukao si iz konteksta, ali neće ti proći. Ja sam samo dao primer na šta mislim, ali ne mogu da budem grešan. Od svega nabrojanog ti si ga samo pod..bavao, tj. nadovezao se na Plećkovo, gore pomenuto.

A što se tiče ovog drugog,...Ima toliko kilometara auto-puta, koji prolazi kroz ,,nedođiju,, , pa imaš da se nagledaš prirode koliko nećeš. Ono malo gde ima bukobrana, pa jbg, tu je stvarno potreba za njima, pošto koliko toliko smanjuju buku koju lokalnim stanovnicima pravimo mi koji tuda prolazimo automobilima.
 
"Путеви Србије" су данас објавили обавештење о измени режима саобраћаја на аутопуту у делу Врчина где се гради нова наплатна рампа, а та измена ће важити током целог јула месеца:

28.06.2016. Измена режима саобраћаја на државном путу I А реда број 1, у К.О. Врчин
Од 30.06.2016. године, од 13:00 часова, на државном путу I А реда број 1, у К.О. Врчин,на снази ће бити измена режима саобраћаја због радова на постављању привремене саобраћајне сигнализације током извођења радова на изградњи чеоне наплатне станице.

За саобраћај ће бити затворене зауставне саобраћајне траке у смеровима Београд-Ниш и Ниш-Београд, док ће се саобраћај одвијати возном и претицајном саобраћајном траком у оба правца.

Радови ће трајати до 31.07.2016. године, уколико то временски услови дозволе.

Молимо све учеснике у саобраћају да поштују постављену привремену саобраћајну сигнализацију и да прилагоде брзину кретања условима на путу.


http://www.putevi-srbije.rs/index.php/r ... 0%B2%D0%B8
 
Zdravo,
Ako bih iz pravca Novog Sada prošao Beograd obilaznicom i onda se kod Belog Potoka isključio na General Ždanovu, pa preko Kragujevačkog puta i Avalskog druma stigao do Vrčina i tu se ponovo uključio na autoput prema Nišu, da li bih izbegao naplatnu rampu Bubanj Potok i radove oko nje? Da li se takav obilazak isplati, tj. kakav je put i gužva na pomenutom pravcu Beli Potok - Vrčin ?
Hvala unapred na odgovoru!
Pozdrav,
 
Избегао би наплатну рампу Бубањ поток и радове код рампе, али не би избегао радове код изградње нове наплатне рампе код/иза Врчина. Какав је пут који си навео, лично не знам, не памтим када сам туда прошао. Можеш да погледаш стање пута помоћу "гугловог уличног погледа".
 
Vrčin - Avalski put je katastrofa na nekim deonicama. Baš sam vozio bajs pre neki dan tuda.
Avalski i Kragujevački put su dobrog kvaliteta i neopterećeni.

Poslato sa telefona
 
lepo ti prođi autoputem kroz grad i ne brini ništa.

na naplatnoj rampi ćeš čekati 5 minuta ali će sigurno biti brže nego kroz vrčin.
 
Dobro, ja ću na naplatnoj biti u subotu oko 14h, znači tada nije gužva :)
 
jel pričaš za čekanje na ulaz u auto put ili izlaz?



tag uređaj je prava stvar za ove periode. preporučujem svima koji koriste auto put više od 2 puta godišnje.
 
Vrh