Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Treba mi jedna pomoc.Da li jos neko ima problem sa aplikacijom Beograd plus.Kad ukucam bilo koji naziv stanice gde staju 700,702,703,706,706E.Ja vidim 706 danas, i ja rekao ajde nakucam br stanice gde dolazi,i vidim da mi ne prikaze nista.Pa da li neko zna razlog,u vezi ovih linija zasto ne prikazuju?Za te linije me interesuju.Ne trazi azuriranje.
 
Ne moraš na svakoj mogućoj temi javnog prevoza na forumu da postaviš isto pitanje i isti copy/paste tekst. Dovoljno je da postaviš pitanje na jednoj temi.
Postoje dva razloga iz kojih može to da se dešava:
Prvi razlog je što taj sistem "pada" vikendima, pa se to na mnogim linijama dešava da se ne prikazuju.
Drugi razlog je mogućnost da Strela još nije povezala sistem praćenja u svoja vozila, pa se ne mogu videti.
 
Ni vikend kriza ni bahata Strela ne utiču na "radne" dane pogona Košmar. ;)

Danas na 30 elektronska pustoš. U 11:17 Higer 3513 na 30 u Medaku 2 čekao polazak u 11:25, naravno nevidljiv na aplikaciji na kojoj ni 15 minuta ranije uopšte nije bilo vozila. U međuvremenu se nijedan nije pojavio, a ovaj čak ni kod Hrama.

Po*izdeo sam.
 
Danas je radila najava u 3A, ali nadrealno tiho. Zapravo, nisam sasvim ni siguran da li je to što se čulo bila najava ili neki žamor glasova u autobusu, jedino je displej sa stanicama bio ažuran.
 
Danas je radila najava u 3A, ali nadrealno tiho. Zapravo, nisam sasvim ni siguran da li je to što se čulo bila najava ili neki žamor glasova u autobusu, jedino je displej sa stanicama bio ažuran.
U vecini buseva je baš tiha, sad se pitam da li vozači imaju podešavanje zvuka, pa onda namerno utišavaju, ili su prosto zvučnici loši. Primetio sam da ima po 3-4 izbušene rupe za zvučnike, a da u svakom busu radi samo 1 zvucnik.
 
U vecini buseva je baš tiha, sad se pitam da li vozači imaju podešavanje zvuka, pa onda namerno utišavaju, ili su prosto zvučnici loši. Primetio sam da ima po 3-4 izbušene rupe za zvučnike, a da u svakom busu radi samo 1 zvucnik.
na busplusu su vozači imalu tu funkciju.E sad ako je tako, onda bezveze. Da se ja pitam ja bi tu opciju zaključao i podesio istu jačinu u svim vozilima. Evo na primer u 3066 je preglasna, a u 3350 pretiha.
 
U vecini buseva je baš tiha, sad se pitam da li vozači imaju podešavanje zvuka, pa onda namerno utišavaju, ili su prosto zvučnici loši. Primetio sam da ima po 3-4 izbušene rupe za zvučnike, a da u svakom busu radi samo 1 zvucnik.
Danas sam se ponovo vozio istim polaskom na 3A, razglas se ovaj put čuo normalnim tonom. Ne znam da li je u pitanju bilo isto vozilo.
 
јуче се на две 18-ице које сам користио разглас сасвим нормално чуо. у одласку је био Кинез, у повратку Икар
 
Čitaš vesti, znaš za koliko stižeš, MAN star 14 godina ništa ne lupa, čist, milina.. 👌

Nikakva Strela, nikakav Bus Logic, nikakvi Turski niskobudžetni autobusi, odmori se čovek dok se vozi.

20240712_160705.jpg
 
Čitaš vesti, znaš za koliko stižeš, MAN star 14 godina ništa ne lupa, čist, milina.. 👌

Nikakva Strela, nikakav Bus Logic, nikakvi Turski niskobudžetni autobusi, odmori se čovek dok se vozi.

Pogledajte prilog 204783
Nemoj to da mi radis, vec mi se dovoljno place kad vidim u kakvom je rasulu nas javni prevoz.
 
Elem, što se tiče opcije za prijavu problema kroz aplikaciju, buslogic (ili bgnaplata) preuzima tickete vezane za njih (prikazivanje vozila u aplikaciji, glasovna najava i slično), ali sve ostale prijave - za nasilničku vožnju, pušenje, vređanje, klimu, prljavštinu, stoje neotvorene nedeljama, mesecima. No svakako, džaba i ove preuzete prijave, kad se ništa ne reši.
 
Jedine dve linije od svih koje koristim na nbgd koje sam primetio da imaju live pracenje na google maps (i to samo 1 vozilo u trenutku) su 89 i 70. 🙄
 
Ja ni na jednom stubu nisam video neke grafite, reklame, i slično?
 
Ove Shit Logic table i sistem najave su nešto najjače.

Jednog momenta kaže ete gi bus za 7 minuta, sledećeg minuta kaže eto ga za 10 minuta, onda odjednom nestane cela ta linija, onda se opet pojavi na dnu liste... čas radi tabla, čas ne radi... Evo sa' će bus... E jbg ipak neće... Evo tu je iza ugla... Sa će, samo da obrne na okretnici... ma sjajno, svaka čast! 👏👌

ezgif-7-2929fba880.gif
 
Vrh