Šta je novo?

Nadvoznjak kod hipodroma

Мислим да је много горе од тога свега управо раскрсница на улазу у тунел. На тој раскрсници УМП скреће, а то може (додуше, и не мора, али на таквим раскрсницама је увек много већа збрка) да представља проблем.

Да не говорим о тој петљи над Аутокомандом, нисам ни ја одушевљен због тога. Све то кошта ђаво ипо. Да не буде само УМП од Беж. гробља до Цареве ћуприје наредних... колико година?

Мислим да сам већ негде рекао да је боља локација за мост била малчице низводно. Овако, биће ту, бојим се, много петљања на кратком потезу. Како год, само да добијемо још један мост. Где год био, значиће.
 
Slažem se, tu je trebalo uraditi neku vrstu petlje, a tunel je sasvim OK rešenje. Zapravo, vrlo super.
 
Slažem se, tu je trebalo uraditi neku vrstu petlje, a tunel je sasvim OK rešenje. Zapravo, vrlo super.
Znaš kad će da naprave taj tunel...?
 
Careva ćuprija, 06.09.

STA45291.jpg


STA45294.jpg


STA45298.jpg


STA45300.jpg


STA45303.jpg


STA45304.jpg


STA45317.jpg


STA45320.jpg


STA45321.jpg


STA45322.jpg


STA45327.jpg
 
Ovo se zove Gerila fotografija. Naročito prvi snimak iz džbunja.
 
^^^^
Goldstein":2wsz0tmg je napisao(la):
Careva ćuprija, 06.09.

STA45291.jpg
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mora da su ga inspirisali Prle i Tihi koji se ovih dana n-ti put prikazuju na RTS-u.
 
Pa nije baš, vide se tri izbetonirana stuba, makare koje pobijaju šipove, zaključak je da neki objekat niče!
 
Ljudi svaka čast za slike al ja tu nevideh nigde ni jednog majstora na slici nema nigde ni jedno živo biće da nešto radi. Jel ovo slikano u nedelju ili za neko crveno slovo. :gobb:
 
Slabo se pominje novobeogradska strana saobracajnice koja ce ici na most. A koliko kapiram, ona mora da krene od nastavka Nikole Dobrovica pa preko Omladinskih brigada i negde od sadasnjeg buvljaka krene da se dize na nivo mosta. To podrazumeva prilicno pripremnih radova - od imovinsko parvnih (nekoliko zgrada kod Tosinog Bunara pa i sam buvljak), premoscavanje Jurija Gagarina, tako da mi nije jasna dinamika radova. Vidim da se sa druge strane reke dosta radi ali se sa ove strane nista ne desava. Jel sam ja to nesto propustio?
 
@gradjanin

Pristupne saobrćajnice na NBG strani obuhvataju mnogo manje od onoga što si ti napisao tj. ono što si ti napisao je ceo UMP potez na NBG strani, a to se neće sada graditi već samo prilazne saobraćajnice na početku Jurija gagarina i one kod Buvljaka.
 
dragan44":3iopwvni je napisao(la):
Ljudi svaka čast za slike al ja tu nevideh nigde ni jednog majstora na slici nema nigde ni jedno živo biće da nešto radi. Jel ovo slikano u nedelju ili za neko crveno slovo. :gobb:
U nedelju predveče. I bilo je nekoliko radnika i u to vreme.
 
Homer Jay":27bqu40e je napisao(la):
Ovaj poslednji izvestaj pokazuje vrlo vidljiv napredak. Me happy.
Da i ja sam zadovoljan bas bas za sada naravno. Inace osecaj na licu mesta je jos bolji pogotovo sto prakticno svi poznajemo taj kraj a transformacija koju ce ceo kraj doziveti je fantasticna. Imamo divnu priliku da ispratimo posle skoro 30 godina najvecu infrastrukturnu trasformaciju i izgradnju u beogradu. Ostaje nam za sada da samo zamisljamo kako ce to na kraju izgledati a vreme ce uciniti svoje.
 
Vrh