Šta je novo?

Muuusic

За ове вруће вечери још једна угодна мелодоја и да оладимо мало од смарања политиком друже @Sodarac

 
За ове вруће вечери још једна угодна мелодоја и да оладимо мало од смарања политиком друже @Sodarac

Ma kaki q*ac politika, vidis da ni ne pišem više o time, sve je ispričano, sve je završeno, samo bi se dalje ponavljali jedno te isto,
većina je rekla svoje a mi ostali možemo da se šutiramo u dupe do sledeće prilike..
Sad je tema da li za grčku ići preko severne mkd ili preko bugarske
 
Ljudi, ima li nekog na Beer festu? Bg sindikat, nastup u toku, momci su pokidali. Obožavam njihov patriotski rep
 
Ljudi, ima li nekog na Beer festu? Bg sindikat, nastup u toku, momci su pokidali. Obožavam njihov patriotski rep

Nisam ni znao da je Beer fest, ovo je prva godina da sam propustio da čujem ikakvu info o tome...

Gde je sad moj Beograd i gde si sada ti 🎶🎵🎶 🙂

To mi se vrti u glavi na stanici u NS... Kad god dođem u NS, jedva čekam da se vratim... 😄

Doduše znam da nisam fer, jer zvučim kao da sam otišao da posetim Prleta u Rusiji, pa pravim dramu za Beogradom koji nisam video ceo 1 dan i tako se to ponavlja 😪 ali... ne znam šta je... neka energija, neke podzemne vode, čudne neke sile... Prosto Beograd je čudo! I protiv toga nema recepta. Možeš samo da se pridružiš ili izgubiš.

I to je prosto tako.
 
Баш су зезнули Бир фест са померањем у јун.
 
Nisam ni znao da je Beer fest, ovo je prva godina da sam propustio da čujem ikakvu info o tome...
Od kada je Sky Music kupio Beer Fest pomeren je na jun (od prošle ili pretprošle godine). Ulaznica je simbolična, čak i besplatna ako uđeš do 19.30h, a sada imaš i VIP zonu, za koju je ulaznica takođe povoljna, znatno povoljnija od VIP karte za Exit i Love Fest.

Mislim da je glavni razlog pomeranja na jun to što je vikened iza toga Music Week festival sa IDJTV izvođačima, pa im je verovatno logistički lakše da se u 2 vikenda da festivala izvedu na istoj lokaciji.
 
Nisam ni znao da je Beer fest, ovo je prva godina da sam propustio da čujem ikakvu info o tome...
Баш су зезнули Бир фест са померањем у јун.
Mislim da je glavni razlog pomeranja na jun to što je vikened iza toga Music Week festival sa IDJTV izvođačima, pa im je verovatno logistički lakše da se u 2 vikenda da festivala izvedu na istoj lokaciji.
Beer fest je pomeren prošle godine. Ovo pomeranje, kao i skraćenje školske godine, kao i organizovanje paralelnih dešavanja po gradu u vreme protesta zbog događanja u Ribnikaru, Mladenovcu i Duboni, za cilj su imali da odvuku narod od protesta. Ali svako to dešavanje je doživelo fijasko.

Od kada je Sky Music kupio Beer Fest pomeren je na jun (od prošle ili pretprošle godine). Ulaznica je simbolična, čak i besplatna ako uđeš do 19.30h, a sada imaš i VIP zonu, za koju je ulaznica takođe povoljna, znatno povoljnija od VIP karte za Exit i Love Fest.
I onda kada besplatno uđem treba da blejim do 22h, otprilike, kada kreće glavni program. Ovo drugo nema potrebe ni komentarisati.
 
I onda kada besplatno uđem treba da blejim do 22h, otprilike, kada kreće glavni program. Ovo drugo nema potrebe ni komentarisati.
Pa dobro, Beer Fest je, malo cirka, malo bleja, ko hoće da prođe besplatno to je dobar trade off.

Karta je inače bila da l 500 da l 600 kinti, ne sećam se, ali verujem da ko god da planira Beer Fest ili bilo kakvo dešavanje u gradu tih 500-600 kinti mala ja šansa da je problem. Ko nema 500 kinti, uvek ima opciju džabalesku ulaza do 19.30h
 
I nije sve u parama, ima nešto i u principu. ;)
Ma pusti principe. Ti što se drže principa ko pijan plota uvek lošije prođu. Umetnost je naučiti da plivaš u sistemu. Emocije koje ih drže za te principe su loše. Mnogo je bolje biti pragmatičan i naučiti da se prilagođavaš okolnostima.
 
Ma pusti principe. Ti što se drže principa ko pijan plota uvek lošije prođu. Umetnost je naučiti da plivaš u sistemu. Emocije koje ih drže za te principe su loše. Mnogo je bolje biti pragmatičan i naučiti da se prilagođavaš okolnostima.
Pretpostavljam da si bio na svakom protestu, pošto se već prilagođavaš okolnostima. ;)
 
I time si samo potvrdio da te priče o prilagođavanju koje propagiraš nemaju blage veze, jer ti si prvi koji ih se ne pridržava.
 
I time si samo potvrdio da te priče o prilagođavanju koje propagiraš nemaju blage veze, jer ti si prvi koji ih se ne pridržava.
Cemu da se prilagodjavam kada nisam za tu politicku opciju? Jasno ti je valjda da ne podrzavam opciju koja organizuje proteste i da se tamo sigurno necu pojaviti ni u kom slucaju
 
Ma pusti principe. Ti što se drže principa ko pijan plota uvek lošije prođu. Umetnost je naučiti da plivaš u sistemu. Emocije koje ih drže za te principe su loše. Mnogo je bolje biti pragmatičan i naučiti da se prilagođavaš okolnostima.

1719771497027.png


"Burke! Goddamn you! Open this door!"
 
ANOTHER SUNNY AFTERNOON, WALKING TO THE SOUND OF MY FAVOURITE TUNE!!!

 

If the rain comes
They run and hide their heads
They might as well be dead
If the rain comes
When the sun shines
They slip into the shade
And sip their lemonade
When the sun shines

Rain
I don't mind
Shine
The weather's fine

I can show you
That when it starts to rain
Everything is the same

When it rains and shines
It's just a state of mind
Can you hear me?
 
Lepo muzičko scensko otvaranje Olimpijade... jeste da ih vreme nije poslužilo, al dobri nastupi, dobri bitovi, dobri vajbovi... pogotovo elektro zvuk...

Srećom pa smo izbegli primitivne komentare ovog puta za razliku od Eurosonga... Valjda su se tada pojedini odavde istresli* dovoljno za narednih godinu dana, nadam se...

*Vezano za 'pretnje' koje zapadni svet donosi.
Na muzički ukus je uvek dozvoljeno imati zamerke. I sam ih imam toliko. Ali vrednosti su zacrtane. Deal with it. 😈 😘


☺️
 
Poslednja izmena:
Vrh