Šta je novo?

Muuusic

Slažem se ali pogledaj EV kada je Marija pobedila, a pogledaj sada. "U Marijino vreme" nije se toliko forsiralo i nastupi i program su bili normalni. Ovo sad je "ako nije uvrnuto nije za EV". Mada moram da priznam nisam gledao par EV ali čitam komentare, izmedju ostalog i Vaše pa predpostavljam :) Jeste bio uvek skup čudaka ali se moglo gledati. I ranije si imao filmove samo sada filmove bez woke propagande teško.
Upravo tako, svake godine su sve gori u propagandi i agendi, pa i izopačenosti. Nije isto sada i pre 10 godina i pre recimo 20 godina.

Samo se ređaju jedna agenda za drugom, da ne kažem jedna normalizacija dijagnoza za drugom. LGRČA32QW+RT¥%...

Evo ideje, pošto je sad na EV apsolvirano da su i nebinarna i hermafroditna stanja normalna, sledeća kampanja može da bude npr normalizacija zoofilije. Pardon - takozvane "furry subkulture" (fensi naziv za loženje na životinje).

Čekamo nekog sledećeg pevača da izađe na binu obučen kao lisica i iza njega kolega obučen kao lisac koji onda izvode... izvestan ljubavni ritual... Mislim što da ne, pa to je prikazivanje majke prirode i njenih bića, nema tu ništa nerealno. Još ako se u tekst ubaci neka dublja poruka o borbi sa svojom tugom ili neuzvraćenom ljubavlju, ne vidim razlog da se to ne prikazuje.
 
Poslednja izmena:
Evo pobednicke pesme od pre 40 godina 🤣🤣🤣🤣


Mislim da su ovi Svedjani bili veci gejevi i sok za mog dedu nego ovaj Svajcarac za mene 🤣🤣🤣
Odslusao sam sad Svajcarsku iz 2024. godine i bolja je pesma nego ova Svedska iz 1984. godine.

Ovo je i kvalitetnije, a i manje gej (kome je bitno)


Nego ovo

 
Poslednja izmena:
Jeste ali sad je to postalo baš ciljano za odredjenu populaciju.

Inače gledao sam ranije, najviše zbog nas, ali od one bradate "žene" koja je pobedio/la kako već nisam gledao već samo pogledam rezultate glasanja na kraju da vidim gde smo mi. Nisam homofob ali mi smeta guranje i nabijanje na nos nečega što nema veze sa muzikom. I filmove sam počeo da izbegavam čim vidim da se to forsira kao neka normalna pojava.
Pa sad, "guranje i nabijanje na nos" može biti subjektivan osećaj. Meni to nije, ja vidim izvođače u kostimima, sad da li se to poklapa sa njihovom ličnošću je meni sporedna stvar niti me zanima nešto. Švajcarska je zasluženo pobedila ove godine, pesma je onako, nije loša, ali ni izbor nije bio nešto wow ove godine. Ali vokali su bili izuzetni, još više uzimajući u obzir koreografiju. I generalno je ove godine bilo jako malo loših vokala i/ili talenata. Na kraju ja to gledam kao zabavu i razonodu, pa se ne opterećujem tim sporednim stvarima koje se prenose.
 
Meni je to nabijanje na nos, guranje nečega što nije baš prirodno u svaku sferu društva ali dobro svako ima neko svoje mišljenje. Ja ne mogu to da gledam jer me nervira. Što kaže Bender ajmo malo da poguramo i zoofiliju, mogu da urade sve što je Bender napisao, to su samo kostimi jbg.

dwc7hm9.jpeg
 
We've come a long, long way together
Through the hard times and the good
I have to celebrate you, baby
I have to praise you like I should


 
Do I move you, are you willin'
Do I groove you, is it thrillin'
Do I soothe you, tell the truth now
Do I move you, are you loose now...


 
Vrh