Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Моравски коридор је очигледно приоритет за праве господаре Србије и биће брзо завршен!
 
Тако је Балтазаре, многи већ плачу....а будале се смеју!
 
Što bi rekla jedna velika legenda našeg grada: Mnogi ne vole.

A ja ću citirati našeg velikog mislioca i proroka.
Од маја крећу и велики геополитички проблеми који ће се наравно одразити и на нас. Свакако ћемо све видети ускоро!
 
"Svaka čast na snimcima, vrhunski su, ali ovakve besede su ispod svakog ljudskog dostojanstva. Pratio sam kanal čak i svakog dana kad je bio zaključan, nadajući se da će svakog trenutka da bude ponovo dostupan, ali to je samo JEDAN od 1500 kanala i video snimaka koje gledam svakodnevno u toku nedelje. NIKO, ali baš NIKO, ovako bezočno se ne ophodi prema svojim pratiocima, a kamo li da im traži nekakvo "sponzorstvo", zna se ko su sponzori: opštine, firme, preduzeća, ministarstva i slično. Plus, pominjanje vere je baš degutantno, kao i pljuvanje po celom srpskom rodu, ali to samo govori o tebi. Samo jednu reč imam: SRAMOTA!"
OVO JE MOJ KOMENTAR ISPOD POSLEDNJEG RADETOVOG VIDEA, KOJI ĆE VEROVATNO BITI OBRISAN, A JA POSLAT U "ALJASKU", KAKO REČE.
Screenshot_123.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
@Gillebrzan Dragiša, ako može za nas sa jeftinijim ulaznicama, šta je uradio "Kamerom po Srbiji"?

Slažem se da mu je naracija malko smešna, ja po defaultu njegove klipove utišam na nulu, ali šta je toliko zgrešio da mu ostaviš taj komentar?
 
gile otisao na aljasku
malo cudna situacija
ali mozda je rade i pametno odradio ovaj video
 
Ko zna šta mu se desilo. Možda je odlepio zbog nekog privatnog problema, pa mu je ovo bio način da se istrese.

Meni je lik generalno jako smešan. Par videa sam pustio sa naracijom, pa sam onda batalio da ga slušam
To sam i ja pomislio, da je prs'o psihički. Ustvari, samo nije ukapirao razliku između par stotina pregleda i par stotina hiljada pregleda... Glupo bez tona, a kad pustiš ton ne znaš šta je gore, muzika ili naracija... "Trsteničani" otkida, par puta je tako ubo muzikicu da mi drndala celi dan u pozadini, ni sam ne znam koliko puta na "repeat".
 
Bez obzira na to šta neko misli o gdinu, dao je nesumnjivo ne tako mali doprinos temi, uložio, vreme i resurse u realizaciju.
Možemo diskutovati o kvalitetu, naraciji ali to je fakat.
Poslušao sam poslednji video, baš je ogorčen, razočaran, besan...
Možda su ga pogodili komentari ljudi, ljudi često umeju da budu zlobni i to je to
 
Ljudi ,čovek ima dosta godina radio je na tv kao snimatelj,otišao u penziju ili šta već neko mu je dao savet da kupi dron.I sam je pričao da je bio u Behtelu ,da su ga odbili za saradnju ,onda je verovatno pokušao i na drugim adresama.Sa jedne strane uspon kanala kada je počeo sa snimcima koridora mu je dao elan i nadu,ili pogled na zarade nekih jutjubera i slično a kasniji razvoj dogadjaja očigledno i frustraciju.Onda je pokušao sa praćenjem blokada što se opet kosi sa njegovim političkim opredeljenjem koje smo videli u pretposlednjem klipu i onda je sam upao u ćorsokak.

Niko mu nije kriv od nas a 8.000 pratilaca nazivati pogdnim imenima nikako nije u redu i time po meni briše sve dobro.

U Srbiji ima ona poslovica koja kaže "j,,,,,š kravu koja da 20 litara mleka a onda sve prospe.Ovo je moj lični stav a naravno svako ima pravo na svoj
 
To sam i ja pomislio, da je prs'o psihički. Ustvari, samo nije ukapirao razliku između par stotina pregleda i par stotina hiljada pregleda... Glupo bez tona, a kad pustiš ton ne znaš šta je gore, muzika ili naracija... "Trsteničani" otkida, par puta je tako ubo muzikicu da mi drndala celi dan u pozadini, ni sam ne znam koliko puta na "repeat".
Nisi realan i nije mi jasno zbog čega ovakav komentar.Snimci sa kanala Kamerom po Srbiji su ubedljivo najbolji od svih kanala koji prate ovu tematiku,ovo što je Rade radio apsolutno niko ne radi u Srbiji a možda i na celom YT.Zbog toga se i završilo ovako kako se završilo jer jednostavno kako je on radio je finansijski neisplativo,čovek je prelazio 100km dnevno,rasturio je onaj Hyundai po rupama,njemu je trebalo 1000e donacija svakog meseca jer je Rade ovo shvatio kao posao kako je neko ranije rekao.I onda se jave budale i gubitnici koji ga ispljuju na njegovom kanalu...Možete da se ne slažete sa njegovim stavovima,ni ja se ne slažem,ali ne možete mu osporiti kvalitet svega što je radio.Svaka čast Trsteničanima,volim njihove klipove ali kada čujem narodnjake zvuk je na mute ali to nikada nisam napisao u komentarima jer je to njihov izbor.I da, njihovi klipovi ne mogu da se porede po kvalitetu sa Radovim klipovima.Sada je gotovo,čekaćemo par ljudi da naprave prelet od 10min jednom mesečno.Sami smo krivi za ovu situaciju.
 
Prelet od jednom mesečno je sasvim dovoljno da se isprati napredak. Većinu vremena se ni ne dešava ništa spektakularno što se može ispratiti na snimcima.

Prečesto snimanje istih deonica je i bio jedan od najvećih problema sa Radetovim snimcima (nikako ne umanjujem doprinos niti osporavam kvalitet snimaka) jer se ne vidi ništa novo a njega mnogo košta snimanje. To mu je mnogo ljudi i reklo ali nikoga nije hteo da posluša, koliko sam ja ispratio. Tako da nikako ne mogu da se složim sa konstatacijom “sami smo krivi”.
 
Nisi realan i nije mi jasno zbog čega ovakav komentar.Snimci sa kanala Kamerom po Srbiji su ubedljivo najbolji od svih kanala koji prate ovu tematiku,ovo što je Rade radio apsolutno niko ne radi u Srbiji a možda i na celom YT.Zbog toga se i završilo ovako kako se završilo jer jednostavno kako je on radio je finansijski neisplativo,čovek je prelazio 100km dnevno,rasturio je onaj Hyundai po rupama,njemu je trebalo 1000e donacija svakog meseca jer je Rade ovo shvatio kao posao kako je neko ranije rekao.I onda se jave budale i gubitnici koji ga ispljuju na njegovom kanalu...Možete da se ne slažete sa njegovim stavovima,ni ja se ne slažem,ali ne možete mu osporiti kvalitet svega što je radio.Svaka čast Trsteničanima,volim njihove klipove ali kada čujem narodnjake zvuk je na mute ali to nikada nisam napisao u komentarima jer je to njihov izbor.I da, njihovi klipovi ne mogu da se porede po kvalitetu sa Radovim klipovima.Sada je gotovo,čekaćemo par ljudi da naprave prelet od 10min jednom mesečno.Sami smo krivi za ovu situaciju.
Vlad i Srki takodje prave jako kvalitetan sadrzaj, samo sto nisu svaki dan u Krusevcu pa ne mogu da isprate bas svaki milimetar izgradje svaki dan ali to ne umanjuje kvalitet njihovih snimaka niti uvecava kvalitet Radetovih
 
Nisi realan i nije mi jasno zbog čega ovakav komentar.Snimci sa kanala Kamerom po Srbiji su ubedljivo najbolji od svih kanala koji prate ovu tematiku,ovo što je Rade radio apsolutno niko ne radi u Srbiji a možda i na celom YT.Zbog toga se i završilo ovako kako se završilo jer jednostavno kako je on radio je finansijski neisplativo,čovek je prelazio 100km dnevno,rasturio je onaj Hyundai po rupama,njemu je trebalo 1000e donacija svakog meseca jer je Rade ovo shvatio kao posao kako je neko ranije rekao.I onda se jave budale i gubitnici koji ga ispljuju na njegovom kanalu...Možete da se ne slažete sa njegovim stavovima,ni ja se ne slažem,ali ne možete mu osporiti kvalitet svega što je radio.Svaka čast Trsteničanima,volim njihove klipove ali kada čujem narodnjake zvuk je na mute ali to nikada nisam napisao u komentarima jer je to njihov izbor.I da, njihovi klipovi ne mogu da se porede po kvalitetu sa Radovim klipovima.Sada je gotovo,čekaćemo par ljudi da naprave prelet od 10min jednom mesečno.Sami smo krivi za ovu situaciju.
Nisam reč ružnu rekao oko snimaka, za koje i dalje mislim da su vrhunski, čak iako ponekad predugo ostaje na istom mestu, pa se ponavlja. Poenta je u narativu i krajnje neprimerenom odnosu prema gledaocima i pratiocima i to neprestano traženje para. Pa i sam navodi kako je mnogima pomogao da reše dugogodišnje probleme, prvenstveno oko blokada i naplate, pa gde su mu ti ljudi sad... Da je imalo inteligentan, ukapirao bi kako da napravi nove klipove BEZ IKAKVIH TROŠKOVA, samo da izmiksa prethodna i sadašnja stanja pojedinih deonica, koje sigurno ima već u arhivi, ionako su, da li zbog njegove postavke ili algoritama Youtube-a, svi snimci trenutno vrlo zbrkani (uđite na kanal, to je bez ikakvog reda, ni hronološkog, a ni po deonicama...). Bilo šta od toga da radi, svakako je bolje od neprestanog kukumavčenja i pljuvanja po svemu i svačemu, "od prvog srpskog ustanka" do danas. Zbog toga mi se kao čovek i (ne)profesionalac, najblaže rečeno, gadi, bez obzira na nesumnjiv kvalitet snimaka (priča o kravi koja se na kraju ritne najbolje opisuje ovakav odnos).
 
Sad sam pogledao ovih zadnjih par Radovih videa. Malo mi ga je čak bilo i žao u nekim trenucima, jer mi se čini da je imao baš pogrešna očekivanja.

Svaki ozbiljan YT kreator uopšte ni ne računa na YT monetizacije i donacije već prave pare prave na prodaji proizvoda ili usluga ili uz pomoć affiliate marketinga.

Možda je mogao nešto da smisli za vozače, putnike, neki whitelabel proizvodi, brendirani u njegov brend, ili majce ili tako nešto. Ili da ponudi usluge snimanja pratiocima sa nekim popustom. Ili da napravi neke meetup-ove sa kotizacijom, šta znam. Na primer izleti, obilasci gradilišta sa njim, uz kotizaciju. To bi bio dobar primer monetizacije.

Ili da napravi neki affiliate deal sa recimo Car Vetrical-om ili tako nešto, šta znam.

Ako neko zna Rada, neka mu pošalje ove predloge. A nije loše da pogleda i ovaj video i da nešto od toga primeni na kanalu:

 
Sad sam pogledao ovih zadnjih par Radovih videa. Malo mi ga je čak bilo i žao u nekim trenucima, jer mi se čini da je imao baš pogrešna očekivanja.

Svaki ozbiljan YT kreator uopšte ni ne računa na YT monetizacije i donacije već prave pare prave na prodaji proizvoda ili usluga ili uz pomoć affiliate marketinga.

Možda je mogao nešto da smisli za vozače, putnike, neki whitelabel proizvodi, brendirani u njegov brend, ili majce ili tako nešto. Ili da ponudi usluge snimanja pratiocima sa nekim popustom. Ili da napravi neke meetup-ove sa kotizacijom, šta znam. Na primer izleti, obilasci gradilišta sa njim, uz kotizaciju. To bi bio dobar primer monetizacije.

Ili da napravi neki affiliate deal sa recimo Car Vetrical-om ili tako nešto, šta znam.

Ako neko zna Rada, neka mu pošalje ove predloge. A nije loše da pogleda i ovaj video i da nešto od toga primeni na kanalu:

Citiraću Krcana...."Mnogo težak čovek"

I ja sam jedan od članova koji mu je uplatio donaciju pa me je povredilo to što se pratioci kanala prozivaju.
 
Vrh