Šta je novo?

Moravski koridor E-761 (Pojate - Preljina)

Evo gledam detaljan plan.
Prvo sto pada u oci je da kod petlje Velika Drenova nema mosta preko Morave ka Stopanji jer ce to biti buduci najbrzi pravac za Kopaonik kao najvece zimsko turisticko mesto u Srbiji. Gondola stize u Brzece uskoro. Znaci da ce pravac preko Stopanje biti prioritet u odrzavanju jer ce biti najkraci. Mozda i jednog dana brza magistrala do Brusa a od Brusa tri trake do Brzeca.
Druga stvar je to da nepostoji petlja Mrcajevci. Ako su vec najavili brzi put Kg- Mrcajevci koji ce se spojiti sa Moravskim zasto sada ne grade tu petlju odmah. Tako je i bolje i prakticnije.
 
Blago tebi biciklista. Ja 10 minuta gledam mapu i jos nisam nasao staru magistralu...Slabo meni ide ova kartografija....
 
Сви који живе у том крају знају, много боље за укрштања и приоритене правце...

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Zna li neko kada treba da počne izgradnja deonice Preljina-Adrani?
 
Da, Morava na kraju zime i tokom proleća ima ogromne oscilacije vodostaja.
Nije u ovoj temi, ali se pitam kako će topljenje snega sa Javora, Golije, Murtenice, Zlatara, Zlatibora i Tare podneti gradilište mosta u Pakovraću.
Oko Kraljeva ona postaje tipična ravničarska reka sa meandrma, nestabilnim obalama... Biće tu mnogo posla.
 
Значи 2024-те, Турци се селе на Котроман- Пожега, а мало пре тога Кинези на Пожега- Дуга Пољана.

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Мало је то Турцима....иду они до Сарајева :)

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688126#p688126:3kd3vlnt je napisao(la):
мајстор » Čet Dec 12, 2019 12:14 pm[/url]":3kd3vlnt]Значи 2024-те, Турци се селе на Котроман- Пожега, а мало пре тога Кинези на Пожега- Дуга Пољана.

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
Odakle 2024? Zar nije bilo 2021?
 
Па АВ је изјавио да ће последња деоница бити завршена за 4 године. Има мислим видео на Коридорима, или ће Драган лако поставити! :)

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Opet se " gubim" koja deonica? Dajte ljudi pa nije normalno da vec sad pomere na 2024.... pa sta projektuju 5 godina ? Ako planiraju da pocnu,mnogo je to da vec sad pomere rok za 3godine.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688136#p688136:lhg1gaj4 je napisao(la):
мајстор » 12 Dec 2019 12:36 pm[/url]":lhg1gaj4]Па АВ је изјавио да ће последња деоница бити завршена за 4 године.
Има мислим видео на Коридорима, или ће Драган лако поставити! :)
Samo me ti prozivaj da postavim video, pa posle da me neki
likovi ovde prozivaju da vršim neku propagandu, nego idi na
stranu br. 19. poslednji post, pa sam postavi šta i ako hoćeš.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688155#p688155:1cnscyoy je napisao(la):
MiraC » Čet Dec 12, 2019 1:21 pm[/url]":1cnscyoy]Opet se " gubim" koja deonica? Dajte ljudi pa nije normalno da vec sad pomere na 2024.... pa sta projektuju 5 godina ? Ako planiraju da pocnu,mnogo je to da vec sad pomere rok za 3godine.

Deonica Adrani(Kraljevo)-Kosevo(Krusevac) ce biti gotova za 4 godine ili do kraja 2023. To u prevodu znaci da nece poceti sad da se radi nego mozda krajem iduce godine. Verovatno nije gotovo sve oko papira. ekspropijacije i jer je ova deonica najzahtevnija od sve tri, najveci obim posla i slicno.
 
Hvala Geovuk. Ja se ipak nadam da mastor gresi, da ce do Kotromana ranije poceti....
 
A kad su beše, prema Dnevniku, počeli radovi ka Požezi? Krajem prošle zime, čini mi se, prerovili su onu njivu u Pakovraću. I posle mesecima ništa.
Ito će se zbivati i na Moravskom.
 
Миро, и мајстор се нада да греши. Лепо би било! :) Да га направе до краја 2023. Моја супруга би процветала од среће. Кад идемо за Књажевац имали би АП од Пожеге до Ниша или Ражња. Огромно скраћење и олакшање.

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Bojim se da jedino supruga moze procvetati ako voznju olaksas dobrim autom. Posto zivite na Tari ne znam kakvi su putevi, mozda neki dzip ali ne lada-niva, nego nesto dobro ( sto bi rekli kod nas " da ide uz masnu banderu" hahahaha) jer u suprotnom nacekacemo se svi da od njih nasa ugodnost zavisi! :dil:
 
Што се тиче проходности по тешким теренима ,лада Нива се сјајно показала и у самом врху је ,далеко испред много звучнијих ,лепших,скупљих теренских возила...
 
Niko čoveče ja pričam o tome da ga žena ne ostavi, da živebtu gde jesu,ali da joj ugodi. Kakva crna lada-niva,ima da ga šutne i pobegne sq Tare 5ti dan! Hahahahhahaha

Majstore malo se salim
 
хахахахаха, боље сигуран ауто него несигурна жена ( у стилу АЛАН ФОРДА )..... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Kako bih volela da procita ovo tvoja zena hahahahahaha. Mislim da bi nekoliko dana noćevao u sigurnom autu hahahhahahaha.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688449#p688449:1h5s5jbd je napisao(la):
MiraC » Pet Dec 13, 2019 12:43 pm[/url]":1h5s5jbd]Niko čoveče ja pričam o tome da ga žena ne ostavi, da živebtu gde jesu,ali da joj ugodi. Kakva crna lada-niva,ima da ga šutne i pobegne sq Tare 5ti dan! Hahahahhahaha
Majstore malo se salim
Ih, Miro. Pa to je čovek iz našeg kraja!
Takvi se ne ostavljaju.
Sve to nam i jeste problem - lokalna mreža puteva je u katastrofalnom stanju pa niva i nije na odmet.
 
Hahahhahahaa @ branik pa bas tako nekako ( za momke iz naseg kraja).
Iskreno po negde je takvo stanje da l niva jedina pomogne. A na Zlatibor odes na -25 na doceg NG i vratis se bez problema. Bas se ide u krajnost. A za gospođu majstorovu imam savet - neka ladom nivom sidje do Ue pa odatle hvata autobuse bice joj mnogo lakse hahahahahha. A majstore ako nemas toplu garazu ne prenosi Nikovu mudrost. Surova jr zima kod nas hahahaha
 
Миро, не брини, и супруга и ја смо утренирани људи а имам и боље ауто од Ниве. Све је под контролом. Јел код тебе? :)

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
Vrh