Šta je novo?

Metro

Polao sam Evropskoj komisiji predlog da dopuni listu uslova za ulazak Srbije u EU da Beograd ima metro... :kafa:
Valjda će naši da se bace malo i na to...
 
E nisu ni oni iz Eu mutavi,da vas podsetim da je nedavno delagacija u poseti Beogradu iz Ebrd dala izjavu,da su spremni da finansraju izgadnju Lakog Metroa,kako ja rekoh..... Metro za drugu ligu...ili dosta vam je i ovo....
 
vucko":1acq6eav je napisao(la):
Wile optimista po obicaju :rolleyes:
Ја бих у овој ситуацији само назвао реалиста :( Гледам већ скоро 40 година како исти лоби мрцвари саобраћај у Београду, па немам нимало разлога за оптимизам. Надам се да Ђилас неће да им попусти, али њега ионако нико неће ништа питати. Ако ништа друго, сачекаће да он оде па ће наставити са својим задатком.
Archangel":1acq6eav je napisao(la):
Mislim da bi radije odustali od ulaska u EU
Да знаш, све им помињи, само метро немој. :kafa:
2012":1acq6eav je napisao(la):
E nisu ni oni iz Eu mutavi,da vas podsetim da je nedavno delagacija u poseti Beogradu iz Ebrd dala izjavu,da su spremni da finansraju izgadnju Lakog Metroa,kako ja rekoh..... Metro za drugu ligu...ili dosta vam je i ovo....
Као што рекох :(
 
Mrkonjiću dodeljen počasni doktorat
Autor: M. N. S.
0702MD_ocp_w380_h300.jpg


Beograd - Povodom dvadesetogodišnjice postojanja, Megatrend univerzitet dodelio je sinoć dve počasne titule doktora nauka - Milutinu Mrkonjiću, ministru za infrastrukturu, i Džonu Nezbitu, američkom futurologu, i jedom od osnivača ove ustanove. Obrazlažući ova priznanja, Mića Jovanović, rektor Megatrend univerziteta, naglasio je da su tokom dve decenije počasni doktorati dodeljeni još samo tri puta.izvor:www.Danas rs.
1404b_ocp_w380_h300.jpg

Đilas se zabrinuo...malo da se našalimo...:)
 
Hahahahahahahahaha!

A iz koje je oblasti dobio doktorat,propagande i demagogije?
 
Дај да ја тако кренем да причам како ћемо бити Шведска за 5 дана, можда се и ја огребем за који докторат.
 
Ko ima znanje u photoshopu nek nabudzi ovu fotku i stavi Mrku na nju i tekst Mrka tunes

71r9f8.jpg
 
Hahaahahaaa... MEGA DOKTOR Milutin Mrkonjić... :lool:
Jedva čekam da vidim disertaciju...

^^ Ja bih ovo montirao ali nemam taj font...

Nego, kad smo već kod para i kredita, da li neko zna kako su Bugari došli do kredita za metro?
Kada će nam se otvoriti ti fondovi?!
 
different_angle.jpg

Evo ga sponemik Mrki ako završi Prokop i tešku M1...:),ali dobio je počasni doktorat,nema teme....
@Urbanista
Bugarima su Rusi gradili Metro,prijateljski baš kako su hteli i nama,a deo su dobili iz fondova Eu posebno za M2 koja je "Laka"
 
Mora jos veca stomacina da bude :D

@Urbanista googluj pa mozda i nadjes kako dodjose do novaca bugari
 
A ispod spomenika bi pisalo;Zahvalni građani ili mnogostradalna st*** u autobusima Gsp :lol:
 
2012":2hklr2bp je napisao(la):
Bugarima su Rusi gradili Metro,prijateljski baš kako su hteli i nama,a deo su dobili iz fondova Eu posebno za M2 koja je "Laka"
oh da, to divno davanje miliona i miliona iz "prijateljstva".

Grow up.
 
Ma jeste to je bio deo dila za Južni tok ,to je karta koju su hteli da plate...(seti se da je to bio glavni adut za javnost pre potpisivanja ugovora,i ubeđivanja koalicionih partnera).isto što i nama ponudiše ..to bi bio dobar posao za nas,nudili su kao Bugarima za Metro "ključ u ruke ",najpovoljniji kredit ,a nama tipa vratićete kad možete ili"kao oni nama onaj iz sssr-a" a njima još jedan posao koji sami sebi finansiraju, a nama Metro,to od zapada nećemo dobiti nažalost, već samo "Laki" i skuplji kredit koji obavezno mora da se vrati(nema reprograma)...e sad saga još nije završena ili bar nisu stavili tačku....to je projekat gde su Rusi hteli da nam izađu u susret,naravno i zbog njihovog interesa,samo se ovaj baš poklapao sa željama Beograđana...
 
Да, да, браћа Руси... видели смо где су били 1999... одрастите мало, нема у политици братске љубави, него лова. :kafa: Наплатиће они већ тај кредит вишеструко.
 
Pa to i kazem smeksi nego je 2012 potapo malo pod pricu Rusa i Mrke...
 
@wile e. coyote
Rzumem da neko nije pro-Ruski,ali ne razumem da je anti-Ruski,pa nisu nas oni bombardovali 99"nego ovi drugi, a mi smo sami trebali da vodimo pametniju politiku da do toga ne dođe,koliko sam razumeo većina na forumu je za Teški(možda grešim) pa nisu Rusi neispunili dato obećanje za metro, već su neki ovde kočili zbog drugog Lakog lobija,(mada su Rusi isterali stavari na čistac,kada su rekli "možemo mi da gradimo i laki i teški" samo se vi dogovorite....
@shmeksi
Znaš nešto što,ovi koji su pregovarali ne znaju? :)
 
Teško sa Rusima a još teže bez Rusa.... :grand: šta će.... teško i Rusima kada moraju da nam grade teški Metro na 90m dubine,da bi preživeli kad nas ovi budu opet"prijateljski"bombardovali... :rolleyes:
 
Усвојен програм рада Дирекције за грађевинско земљиште и изградњу Београда у 2010. години

Директор Дирекције за грађевинско земљиште рекао је да су све припремне радње за изградњу независног шинског система компатибилне било са „лаким” било са „тешким” метроом, те да ће се моћи применити без обзира на тип метроа за који се град буде одлучио

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1372826
 
2012 se out-ovao kao Rusofil... :kafa:

Sad se i meni čini da je tema zrela za Relax. :)
 
E jeste, ACR sve si sada etiketirao kao Rusofili,samo zato što ne pljujemo po istim(ili Slovenskoj kulturi) i zato što smo za Teški Metro, a ti si ono outovao kao Germanofil :kafa: pa možeš u relax ...be my guest... :cool:
 
Vrh