Šta je novo?

Merin Hill [ Stambeno poslovni kompleks | 28 780 m²]

Ima nas još koji smo kupili stan a tu smo :) Nikako da odvojim vremena da kreiram nalog. Za sad sve izgleda vrlo lepo, jedva čekam januar 8)
 
Evo i zvaničnih kućnih brojeva dodeljenih za svaki zasebni ulaz.. ako nekog zanima :D
 

Prilozi

  • 20201005_142035.jpg
    20201005_142035.jpg
    159,9 KB · Pregleda: 4.123
Da li je neko od kupaca vec obisao stan? :) i ja jedva cekam januar :D
 
Samo jedan info za buduce stanare, Todora Dukina je postala jednosmerna u smeru Banjalucka->Vojislava Nanovica, nadam se da ce se bar malo reda uvesti jer dvosmerna ulica nije funkcionisala. Takodje u projektnoj dokumentaciji stoji da ce investitor da obezvedi pesacki prolaz od Vojislava Nanovica -> Cankareva/Banjalucka, koji i sad u nekoj meri kao postoji ali je bas zarastao u korov i smece.
 
Zna li se hoce li mozda Vojisalava Nanovica dobiti izlaz na Maksima Gorkog?
Btw, deo ulice Todora Dukina ka Banjaluckoj je takodje promenio naziv, sad je Lazara Tasica :roll:
 
Nisam siguran da se to moze desiti zbog skole, ali s obzirom da zgrade nicu kao pecurke mozda to bude jedna od aktivnosti da rasterete Krusevacku
 
Nadam se da ce onda makar kaldrmu da upristoje jer je sada u bas losem stanju :?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=780435#p780435:2th4rllq je napisao(la):
peaceglory » Sub Okt 03, 2020 11:53 am[/url]":2th4rllq]Meni su rekli da predaju kljuceva ocekuju u januaru nakon dobijanja upotrebne dozvole. Osim parkica bas me interesuje kako ce uraditi staklene terase, nikako da krenu sa tim.. da li neko mozda zna sta ce biti od komercijalnih objekata ?

Juros sam autom prosao pored zgrade pa da javim da su poceli sa postavljanjem terasa tj stakla u delu zgrade gde su zavrsili fasadu... U svakom slucaju lepo izgleda
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=780968#p780968:kkn12pyh je napisao(la):
Maja19 » 05 Oct 2020 02:26 pm[/url]":kkn12pyh]Da li je neko od kupaca vec obisao stan? :) i ja jedva cekam januar :D
Nisam ni znao da je moguce.. Nesto sumnjam da dok su radovi da ce da daju da se obilazi. Zbog bezbednosti..
 
Samo da ne zbrzaju i krenu da brljaju da bi stigli do tad.. Pogotovo sto i da bude tehnicki prijem 25.12 kako je planirano, idu praznici, treba podeliti kljuceve svima, da se organizuje sve to.. Sumnjam da ce se pre februara uci u kompleks.. Tj neki prvi verovatno i hoce :) Al ima tu dosta stanova... Videcemo..
 
Jel pitao neko za poziciju kontejnera ? Ja sam pretpostavio da ce samo da dodaju jos neki na ugao Tomazeove ili kod skole, m'da sad kad razmislim, mozda i postave neke kod ulaza u kompleks?
Cekamo sad da vidimo ko je su klime postavili i da li ce i kod nas kao u tri nove da preskoce maske.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=781499#p781499:obryv2s2 je napisao(la):
peaceglory » Sre Okt 07, 2020 11:35 am[/url]":obryv2s2]Jel pitao neko za poziciju kontejnera ? Ja sam pretpostavio da ce samo da dodaju jos neki na ugao Tomazeove ili kod skole, m'da sad kad razmislim, mozda i postave neke kod ulaza u kompleks?
Cekamo sad da vidimo ko je su klime postavili i da li ce i kod nas kao u tri nove da preskoce maske.

Bilo bi mi neverovatno da preskoce maske na ovakvoj fasadi :|
Sto se kontejnera tice, bilo bi lepo kada bi cak te kontejnere na uglu sa Tomazeovom pokrili nadstresnicom, jer mnogo kvare pogled sa terasa na juznoj strani zgrade... Kakva je situacija s kontejnerima kod skole, nisam siguran
 
Merinovo Brdo deluje dosta kvalitentije od Tri Nove, bolje i od Gornjeg Grada i možda na nivou ili čak iznad originalnog Sun City, ali proveravajte i potvrđujte sve, izgleda da je našim izvođačima radova genetiski da moraju da bar pokušaju da na svakoj sitnici uštede pa ako prođe prođe.
 
Merin hill i jeste daleko kvalitetniji od pomenutih. To je bas Merinov projekat, dok GG i Tri nove nisu njihovi projekti nego su radili samo marketing i prodaju za iste. Merin Hill i Kennedy su Merinovi projekti i jesu daleko kvalitetniji...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=781546#p781546:3gjlacky je napisao(la):
unedfined » Sre Okt 07, 2020 2:21 pm[/url]":3gjlacky]Merinovo Brdo deluje dosta kvalitentije od Tri Nove, bolje i od Gornjeg Grada i možda na nivou ili čak iznad originalnog Sun City, ali proveravajte i potvrđujte sve, izgleda da je našim izvođačima radova genetiski da moraju da bar pokušaju da na svakoj sitnici uštede pa ako prođe prođe.
Samo ću napomenuti da je stolarija aluminijum+drvo, identična kao na SUN CITY-ju i Kneza Miloša Residence. Najkvalitetnija ponuda što se aluminium+drvo tiče, od italijanske firme PROFILATI, sistem THERMOPLUS 98. Stolarija na Tri Nove i GG je bila lošija, prilično. I staklopaket je troslojan, veoma kvalitetan. Koliko znam, i ostale stvari su na visokom nivou.
 
Komsije da li neko zna kad ce biti onaj grupni obilazak?i da li cw biti ispostovan rok ili ce doci do pomeranja?
 
Koji grupni obilazak, prvi put cujem za to :) M'da s obzirom na covid, ako je tako nesto bilo i planirano, sigurno nista od toga. Za rok ko ce ga znati.. verovatno cemo za oko mesec dana videti da li ce ispostovati rok za decembar jer dvoriste treba skroz da bude gotovo s obzirom da su ulazi u zgrade iz dvorista.. nekako je bas gusto da se sve stigne po mom misljenju.
 
I ja isto prvi put cujem za grupni obilazak, ali sam cula od ljudi na gradilistu da su neke komsije vec obilazile stanove :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=781812#p781812:tzsm4fa9 je napisao(la):
deka u akciji » 08 Oct 2020 11:03 am[/url]":tzsm4fa9]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=781546#p781546:tzsm4fa9 je napisao(la):
unedfined » Sre Okt 07, 2020 2:21 pm[/url]":tzsm4fa9]Merinovo Brdo deluje dosta kvalitentije od Tri Nove, bolje i od Gornjeg Grada i možda na nivou ili čak iznad originalnog Sun City, ali proveravajte i potvrđujte sve, izgleda da je našim izvođačima radova genetiski da moraju da bar pokušaju da na svakoj sitnici uštede pa ako prođe prođe.
Samo ću napomenuti da je stolarija aluminijum+drvo, identična kao na SUN CITY-ju i Kneza Miloša Residence. Najkvalitetnija ponuda što se aluminium+drvo tiče, od italijanske firme PROFILATI, sistem THERMOPLUS 98. Stolarija na Tri Nove i GG je bila lošija, prilično. I staklopaket je troslojan, veoma kvalitetan. Koliko znam, i ostale stvari su na visokom nivou.

Samo da ne krenu da stede na sitnicama a koje se vide. Kao npr onaj Ariston bojler :) Ko neki kazan, a Ariston ima bas onaj lep slim model (mada jeste skuplji 200e u maloprodaji).
 
E pa ne znam zvali smo ih pre dve ned i spomenuli su grupni obilazak od novembra..mi smo već hteli da idemo ali navodno ne moze..pa reko mozda je neko više upucen:) ne znam, za sada mi deluje da ce biti bas lepo kad se sve završi...jedino ce pa4king biti problematican i jutarnja guzva
 
cartman":24ncrebt je napisao(la):
Samo da ne zbrzaju i krenu da brljaju da bi stigli do tad.. Pogotovo sto i da bude tehnicki prijem 25.12 kako je planirano, idu praznici, treba podeliti kljuceve svima, da se organizuje sve to.. Sumnjam da ce se pre februara uci u kompleks.. Tj neki prvi verovatno i hoce :) Al ima tu dosta stanova... Videcemo..
Imaju po ugovoru 3 meseca kasnjenja zbog vise sile u ovom slucaju pabdemina tako da racunajte februar ili mart.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vrh