Šta je novo?

Merin Hill [ Stambeno poslovni kompleks | 28 780 m²]

Баш су уски ходници без дневног светла, али добро то је данас стандард, што мање квадрата који се не наплаћују.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=738225#p738225:2lnv4qhi je napisao(la):
Nebojsa » Sre Maj 13, 2020 10:35 pm[/url]":2lnv4qhi]Kolko je ovde kvadrat, jedno 3 hiljade sigurno
Neko je rekao od 2000
 
Malo da vidimo kako napreduje ovo ...

merinhill01-2020-05-26-01-21-29.jpg
 
Prošetao sam po kraju i u okolini se dosta zida (male zgrade na mestu nekadasnjih kuća), ali kvalitet gradnje tih zgrada jednostavno nije uporediv sa Merin Hill-om.
 
I da, primetio sam da ovaj deo ulice vise ne nosi naziv “Maksima Gorkog”, vec “Vojislava Nanovića”
 
@Igore, da li ima neki info sa gradilista o planiranom datumu zavrsetka ? Deluje da su unutra dosta uradili, ali opet ima i dosta stanova koji nemaju ni stolariju.. a malo mi nerealno deluje taj ~Novembar.
 
Čini ti se, stolarija je gotovo u celosti postavljena a radi se izolacija i fasada. Do novembra ima četiri meseca što bi trebao da bude period dovoljan da se sve fino završi.
 
Znam pouzdano da su kasnili zidarski radovi nekoliko nedelja. Iz raznih razloga, pa sada daju gas svi ostali da se popegla to.
 
Ovo deluje da će jako fino ispasti. Dok je "Rezidencija Kenedijevih" izuzetno pojednostavljena već od prvih najava rendera pa do "znavičnog" rendera sada. Još argumenata da je Merin samo brend i agent za prodaju i reklamu i da se za svaki projekat pita isključivo aktuelni investitor.
 
Ovo izgleda vrhunski, zaista ne odstupa od rendera.. hvala na slikama.
 
Da li je neko imao prilike da obidje stanove? I da li se zna okviran datum zavrsetka/useljenja? Hvala i pozdrav :)
 
Ovaj bojler bas odskace. Deluje jeftino.. A i mene zavisi da li se zna kad se ocekuje zavrsetak? Rekli su inicijalno novembar, decembar.. Sad mozda su zbog corone nesto usporili. Igore, jel znas nesto vise?
 
Ovo mi je do sada najlepsa fasada od svih projekata ! Svaka čast
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=770626#p770626:36jaz8do je napisao(la):
cartman » Pon Avg 31, 2020 11:31 am[/url]":36jaz8do]Ovaj bojler bas odskace. Deluje jeftino.. A i mene zavisi da li se zna kad se ocekuje zavrsetak? Rekli su inicijalno novembar, decembar.. Sad mozda su zbog corone nesto usporili. Igore, jel znas nesto vise?
Uložili su dosta u krov i fasadu , a sa bojlerom su baš omanuli. Kao kazan izgleda. Zaista mogu da se nađu mnogo bolji "slim" modeli po pristupačnim cenama .
 
Prosla sam i napravila par fotki...kupila sam stan na prvom spratu, nadam se da ce i parkic da izgleda ovako dobro kao i fasada... setam okolo i ne mogu da docekam :bubanj:
Jel zna neko kad ce useljenje?

PHOTO-2020-10-02-14-23-52.jpg
PHOTO-2020-08-22-12-04-41.jpg
 
Meni su rekli da predaju kljuceva ocekuju u januaru nakon dobijanja upotrebne dozvole. Osim parkica bas me interesuje kako ce uraditi staklene terase, nikako da krenu sa tim.. da li neko mozda zna sta ce biti od komercijalnih objekata ?
 
Mislim da je to ograda skolskog dvorista ...
 
Lepo da ima jos neko ko je pazario stan u Merinu a da je na forumu :)
Nama su poslali mail da od 10. novembra krece tacno premeravanje pa potpisivanje ugovore, da je proslo 80%. Da se tehnicki prijem ocekuje 25.12 i posle toga ide placanje i primopredaja stanova.. Sad da li ce to biti tako videcemo :)

A sto se upotrebne dozvole tice, sumnjam da ce to biti tako brzo.. Oni ce da predaju zahtev nakon potvrdjenog tehnickog prijema, tako da se samo nadamo da ce to biti proforme ukoliko je tehnicki prosao.
 
Vrh