Šta je novo?

Mediji u Srbiji (TV, Novine, Internet, Radio..)

Pored pada kvalitetnog sadržajja na TVu opet imamo poplavu baba na ,,malim,, ekranima. Razumem da ,,ustoličeni,, moraju da drndaju i matorke al što moraju i na TV da ih kao voditeljke eksponiraju 🤮 to je bezumno jer daljinski ima mnogo dugmica te im gledanost opada o od nje bi trebali da prihoduju.
 
Imam pitanje za ekipu 50+ koji se verovatno toga secaju a tice se medija u Srbiji za vreme sankcija / rata na tlu ex yu:

Zanima me kako su Miki Vujovic TV Palma i Zeljko Mitrovic TV Pink dolazili do tadasnjih hitova dens muzike u Hrvatskoj u periodu 1993-1995, dakle za vreme rata u Hrvatskoj (a koliko znam Pink i Palma su krenule da rade 1993 godine)?

Pitam to jer jasno je da tada nije bilo interneta i Youtube-a, i pricam iskljucivo o tada aktuelnim muzickim hitovima koji nisu bili aktuelni u ex yu - npr. ET (Tek je 12 sati), Sandi Cenov, Goran Karan, Petar Graso, Severina... ta neka pop dens hrvatska muzika iz 1992-1994 koja je krenula posto je rat u Hrvatskoj vec bio u jeku, to nisu izvodjaci iz perioda ex yu pa da su bili jos tada aktuelni i poznati (tipa Oliver Dragojevic, grupa Magazin...).

Malo mi je verovatno da su pripadnici tadasnje JNA u Hrvatskoj za vreme rata slusali hrvatske radio stanice i gledali tadanje hrvatske tv kanale i snimali na vhs muziku koja im se svidela i to posle donosili ovde na kasetama i da je tako zavrsilo na Palmi i Pinku za vreme rata. To jeste logisticki moguce, ali nekako mi deluje malo verovatno.

Da li je mozda neko od clanova foruma tada radio na medijima ili zna nekog ko je tada radio na medijima ko bi mogao mozda da mi odgovori na ovo pitanje ?
 
Jel izlazi ovaj cirkuzant kao reklama i drugima i to danima unazad i to svuda, gde god da kliknem... ili ja dobijam ciljanu reklamu...?

Zanima me koliko dobro ciljaju marketing ili je čovek iskeširao da mu u celoj Srbiji na svim mogućim portalima i aplikacijama ide reklama i to prema svima...

InShot_20240723_200405739.gif
 
Svaki video na YT, svaka aplikacija sa reklamama... Non stop iskače... Napamet već znam reklamu...

Ako ciljaju onda je skroz pogrešno...
 
Daleko je filgud od cirkuzanta, naprotiv, jedan veoma harizmatican i inteligentan lik. Doduse mozda sam ja ranije taj pridev koristio dok ga nisam upoznao
 
Verujem da je zbog toga jer si ga upoznao...

Ali meni je sve to takvo šarlatanstvo i zgrtanje para... Ali nisam ja tu da mu sudim. Kao ni Marini Abramović u umetnosti ili njemu u zdravstvu/nutricionizmu... ali mu je marketinška kampanja agresivna i sugurno skupa...

Kako bre u Ugandi nema gojaznih? Koliko imaju dr Filguda po glavi stanovnika tamo ili na Haitiju...

Haićani imaju u proseku građu kao ja, a nigde Doktor Filguda...

Naravoučenije. Pitajte mene kako da smršate 😄 dobićete besplatan savet svakako 🙂 Koliko će vam se dopasti, drugo je pitanje...
 
Vrh