Šta je novo?

Lidl Beograd

Ma biće parking za kupce naravno, ovde je bila diskusija da li bi trebalo da bude i javna garaža.
 
Meni iskreno, ono njihovo meso ne uliva uopšte poverenje. Kada vidim kakve je boje, nemam uopšte želju da ga kupim. Jednom prilikom je majka kupila vakumiranu slaninu, i hteli da spremamo pasulj. Sva sreća pa meso uvek prvo prokuvamo odvojeno, pa ga naknadno spojimo sa pasuljem. To meso je tako zasmrdelo kuću, da smo ga momentalno izbacili napolje i otvorili vrata od terase i prozore od kupatila da to provuče i izvuče mirise. Čak ni kučići u naselju nisu hteli da ga jedu. Omirisali ga i produžili dalje.
Kod kupovine upakovanih mesa obratite pažnju na firmu koja je pakovala. Većina su domaće klanice. Iz mog iskustva meso je uvek bilo sveže.
 
lidl.jpg
 
Kakav su haos napravili sa Lidl plus, ovo nije normalno. Pa ne kapiraju svi nove tehnologije.
A i ti njihovi menadžeri. Mogli su da pomere promociju kad su videli da je narod poludeo zbog rata.
Ovako su napravili još duplo veći haos na kasama.
 
Da li je neophodno da si na internetu da bi mogao da koristiš aplikaciju Lidl plus?
Da li se isplati ići do Lidla? Da li se čeka na ulaz u market i koliko se čeka na kasi?
 
Ja sam danas bila i ne ceka se nigde nista, ni na ulazu ni na kasi. Da li se isplati ko ce ga znati 🤪
 
Što su "usporene" kase? Zar kupci ne skeniraju sami svoj Lidl Plus? Tako je barem u Nemačkoj i Austriji, aktiviraš kupone (ako ima nešto zanimljivo), otvoriš ekran sa svojim QR kodom i sam skeniraš na kasi. Tu ima posebno izdvojen skener koji onda da zvučno obaveštenje da je uspešno skenirano.
 
Naši ljudi ne znaju ni da ne treba da pakuju stvari u cegere na kasi, nego da stavljaju u kolica, pa posle... Čak i ima ona klupica kod prozora baš za to, ali džabe, Srbi nit fermaju pravila, nit imaju obzira, tako da ne čudi ni usporenje zbog aplikacije.
 
Дакле, народ ни не зна шта је то ударни одвијач, али су зато првог дана покуповали све са залиха...
Мораш првог дана, пре одласка на посао, да одеш да купиш, иначе ћеш да извисиш.
 
Дакле, народ ни не зна шта је то ударни одвијач, али су зато првог дана покуповали све са залиха...
Мораш првог дана, пре одласка на посао, да одеш да купиш, иначе ћеш да извисиш.
Jesi pitao da li je uopšte stiglo? Ja sam u poslednjih 6 meseci za par stvari tako izvisio, svega ima osim toga i bio sam u fazonu da li je moguće da su pokupili preprodavci (a budu neke stvarno nebitne stvari).

I posle pitam i saznam da nije ni došlo ili došlo fazon 3 komada.
 
Jel se zna sledeća lokacija za Lidl? Šta je na redu posle Cvijićeve?
 
Vrh