Šta je novo?

Lidl Beograd

Sa CEOP-a
 

Prilozi

  • bbb1763.jpg
    bbb1763.jpg
    62,9 KB · Pregleda: 7.934
Rece mi radnica u maksiju da planiraju izgradnju lidla pored onih novih zgrada za pripadnike snaga bezbednosti na Galenici...
Jel se to moze proveriti negde ?
 
Proveri na Geo Srbiji da li je Lidl vlasnik te parcele...
 
Kokili":tocdcf97 je napisao(la):
Lidl je prošlu godinu završio sa gubitkom od 1.9 milijardi rsd ili oko 17 miliona eura. Godinu pre toga je gubitak bio oko 46 miliona. 600 radnika više. Raste ludom brzinom.
Lidl je ovu poslovnu godinu završio sa neto profitom od 1,1 milijardi dinara (malo manje od 10 miliona evra). Prihodi su porasli sa 37 na 57 milijardi dinara što je rast od 50 i nešto procenata.
Odličan razultat za kriznu godinu.
 
Prošla godina uopšte nije bila krizna za retail koji je jedini radio.

Svi su imali veliki rast u odnosu na 2019tu.
2021 je krizna (lošija od 20te), mada većini i dalje bar na nivou 2019te.


Rast Lidla nije lako meriti pošto je delimično posledica širenja mreže.

Svako su doneli drugačiju filozofiju maloprodaje i njivo učešće na tržištu će nastaviti da raste.

Procena je da će u nekim kategorijama stići i do 50% šera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
bbK1ng":1mswjhff je napisao(la):
Prošla godina uopšte nije bila krizna za retail koji je jedini radio.

Svi su imali veliki rast u odnosu na 2019tu.
2021 je krizna (lošija od 20te), mada većini i dalje bar na nivou 2019te.


Rast Lidla nije lako meriti pošto je delimično posledica širenja mreže.

Svako su doneli drugačiju filozofiju maloprodaje i njivo učešće na tržištu će nastaviti da raste.

Procena je da će u nekim kategorijama stići i do 50% šera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Bilo je ozbiljnih gubita na kvarljivoj robi, prouzrokovanim suludim policijskim časovima od po 3-4 dana.
A udeo od 50% nije moguće ostvariti na tom tržištu.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=g5C_-auJHlg[/youtube]

Otvoren jos jedan Lidl u Nisu.
 
Šta se dešava sa Lidlom u Bulevaru preko puta okretnice u Ustaničkoj? Ako se ne varam, otvaranje je trebalo biti 15. septembra?
 
To je rok završetka radova sa table, a otvaranja su uvek četvrtkom. S obzirom da još uvek nisu napravili prilazne puteve, ne verujem da će otvoriti pre 23-og.
 
Da li neko ima informaciju gde je planiran Lidl na Batajničkom drumu? Od jednog od zaposlenih sam dobio informaciju da je planiran Lidl u tom kraju. Nije imao više informacija, sem da je prvi pominjani rok bio do kraja godine.
 
Po drugi put odbijen zahtev za izdavanje gradjevinske dozvole u Despota Stefana. Prvi put u maju.
 

Prilozi

  • bbb1902.jpg
    bbb1902.jpg
    38,9 KB · Pregleda: 5.215
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=882674#p882674:3n9c5uri je napisao(la):
DzonTravolta » Čet Sep 23, 2021 8:22 am[/url]":3n9c5uri]U čemu je problem?
Verovatno je neko od pajtosa i kontroverznih biznismena bliskih vlasti bacio oko na lokaciju pa sabotiraju na sve načine dok Lidl ne odustane
 
Objekat su završili pre oko mesec dana, ali pristupni putevi i parking gotovo da nisu ni mrdnuli od tada.
 
Baš kad sam bio letos u Beogradu, zapalo mi je za oko to što stoji ova ruševina iza Lidla. Čudno mi je kako je mogla da se proda parcela na pola zgrade, da se ona sruši jednim delom i da se ostatak tako ostavi. Kakva je tu priča, šta se dešava?
 
Konacno izdata gradjevinska dozvola za Bulevar Despota Stefana
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    48,7 KB · Pregleda: 1.629
Napokon, tacno 4 godine od kad su kupili tu garazu!! Ko zna sad koliko ce im vremena trebati prvo da sruse ono cudo pa pocnu da grade....
 
Kapiram da će to sad veoma brzo da ide, do kraja sledeće godine lagano otvaranje objekta.
 
Zavisi šta će tu da grade, neko je pominjao da će pored prodavnice graditi poslovnu zgradu za sedište Lidla u Srbiji, što mi je logično s obzirom na odličnu lokaciju na uglu dve značajne ulice u užem centru grada. Za tu lokaciju bi šteta bila da se izgradi samo klasičan Lidl objekat, s obzirom koliko su ga platili sumnjam da će biti samo to.
 
Vrh