Šta je novo?

Lidl Beograd

danas bio novinarski dan....rafovi u konjarniku napunjeni ali cena nije bilo nigde.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573319#p573319:bpbfi9t3 je napisao(la):
bokanegro12 » Uto Okt 09, 2018 1:35 pm[/url]":bpbfi9t3]Gde je to na konjarniku jel blizu aviva parku.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

.. nije da nije, preko puta Super Vera ka Ustaničkoj.
 
Da li vi imate babu, dedu i to sve puta 2 koji su penzosi? Ili ,ako ih imate, vi mislite da su oni nekulturni, nepismeni, izlapeli, pa ne znaju čemu služe te rukavice? I još nešto, oni su bili u vašim cipelama, a vi , kako je počelo, nećete ni doživeti da dočekate penziju. Jednog dana će odlučiti da ukinu istu.
 
Ne znam dali si tvoja pitanja uputio meni, ali da ti odgovorim: Da li penzioneri znaju cemu sluze rukavice - sasvim sigurno. Da li znaju koliko je hehigijenski pipkati robu po prodavnici - u to ne sumnjam nimalo. Da li ih apsolutno zabole za sve to - NARAVNO, svaki bogovetni dan gledam osobe od 60-tak i vise godina kako SA SLASCU biraju najmeksi hleb, kako kidaju zrno po zrno grozdja ne bili nedaj boze uzeli neko naprslo ili trulo, kako stisnu svaki paradajz da vide dali je mek. JBG, oni su se za to izborili tj naradili u zivotu pa sad im je sve dozvoljeno. I da, imam dva penzionera (roditelje) koji srecom imaju dovoljno licne kulture da ne rade ovo gore navedeno, bar ne kad ih ja gledam.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tejCKRMxTBs[/youtube]
 
U stvari najvise krivim sam Lidl sto je nesto sto funkcionise, barem u zemljama u nasem okruzenju (hvatanje peciva lopaticama a ne prstima) odlucio da u zemlji Srbiji ne primeni vec da usluzno ponudi rukavice. Valjda su trebali do sada da nauce da stvari ne funcionisu svuda isto, kao onomad kad su sirom Evrope nudili povracaj novca ako niste zadovoljni proizvodom, cak i ako ste taj proizvod upotrebili do kraja, samo je trebalo vratiti ambalazu. I to je nekako funkcionisalo dok nisu dosli do Poljske gde su ljudi iznosili robu i odmah na parkingu prebacivali iz pakovanja u kese a potom se odmah vracali po pare, jbg da ne dolaze dvaputa.
Cikam ih da tako nesto probaju kod nas. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573342#p573342:3l3vj1bx je napisao(la):
zainteresovan » Uto Okt 09, 2018 2:38 pm[/url]":3l3vj1bx]Ne znam dali si tvoja pitanja uputio meni, ali da ti odgovorim: Da li penzioneri znaju cemu sluze rukavice - sasvim sigurno. Da li znaju koliko je hehigijenski pipkati robu po prodavnici - u to ne sumnjam nimalo. Da li ih apsolutno zabole za sve to - NARAVNO, svaki bogovetni dan gledam osobe od 60-tak i vise godina kako SA SLASCU biraju najmeksi hleb, kako kidaju zrno po zrno grozdja ne bili nedaj boze uzeli neko naprslo ili trulo, kako stisnu svaki paradajz da vide dali je mek. JBG, oni su se za to izborili tj naradili u zivotu pa sad im je sve dozvoljeno. I da, imam dva penzionera (roditelje) koji srecom imaju dovoljno licne kulture da ne rade ovo gore navedeno, bar ne kad ih ja gledam.

Šta bre pipaju ?
Pa oni pišaju na svakom ćošku (OK prostata zeza), krljaju /pljuju na sve strane i onda uđu u prodavnicu i sve redom ispipaju. Jasno je da ih žuljaju proteze ali zar je moguće da je onaj drugi hleb uvek mekši ?
Hvala nebesima što su počeli da pakuju hleb u kese inače vratio bi se na domaću pogaču.

I smdre od ranog jutra. Da ne ispadne da ih mrzim ali mi je jasno zašto nas mrze širom evrope.
 
Proradilo lociranje prodavnica u Srbiji u okviru Lidl android aplikacije.
I tom prilikom smo dobili bonus prodavnicu! :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573366#p573366:tqqiniba je napisao(la):
Žika » Uto Okt 09, 2018 6:27 pm[/url]":tqqiniba]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573342#p573342:tqqiniba je napisao(la):
zainteresovan » Uto Okt 09, 2018 2:38 pm[/url]":tqqiniba]Ne znam dali si tvoja pitanja uputio meni, ali da ti odgovorim: Da li penzioneri znaju cemu sluze rukavice - sasvim sigurno. Da li znaju koliko je hehigijenski pipkati robu po prodavnici - u to ne sumnjam nimalo. Da li ih apsolutno zabole za sve to - NARAVNO, svaki bogovetni dan gledam osobe od 60-tak i vise godina kako SA SLASCU biraju najmeksi hleb, kako kidaju zrno po zrno grozdja ne bili nedaj boze uzeli neko naprslo ili trulo, kako stisnu svaki paradajz da vide dali je mek. JBG, oni su se za to izborili tj naradili u zivotu pa sad im je sve dozvoljeno. I da, imam dva penzionera (roditelje) koji srecom imaju dovoljno licne kulture da ne rade ovo gore navedeno, bar ne kad ih ja gledam.

Šta bre pipaju ?
Pa oni pišaju na svakom ćošku (OK prostata zeza), krljaju /pljuju na sve strane i onda uđu u prodavnicu i sve redom ispipaju. Jasno je da ih žuljaju proteze ali zar je moguće da je onaj drugi hleb uvek mekši ?
Hvala nebesima što su počeli da pakuju hleb u kese inače vratio bi se na domaću pogaču.

I smdre od ranog jutra. Da ne ispadne da ih mrzim ali mi je jasno zašto nas mrze širom evrope.
Nadam se da je ovo vaše sarkazam.
 
Nije sarkazam, lik je totalni bilde koji nema trunku postovanja prema onima od kojih je u krajnju ruku potekao...obzirom na priču, rekao bih da priča o svojim precima pošto o mojim i velikoj većini vaših sigurno ne priča.

Batali forume, nastavi da gledaš farmu brale...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima Srbija, samo ako ste ranije instalirali aplikaciju nalazi se na dnu liste. A lokacija im baguje nesto, i meni tako izlazi neka bzvz u sred Srbije.
 
Ja sam je sada instalirao radi mi zasada odlicno.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
ddddd":3gat3g24 je napisao(la):
Aplikaciju možete skinuti na http://www.lidl.rs
Kod mene je problem bio u podešavanju play store-a. Kao zemlja bila je postavljena USA. Kad sam postavio Srbiju, aplikacija je postala dostupna.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Lokacija treba da se ukljuci pre preuzimanja aplikacije i onda je Srbija na vrhu, vec stiklirana.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573394#p573394:21i1l5dx je napisao(la):
Aleks@ » Uto Okt 09, 2018 7:31 pm[/url]":21i1l5dx]Nije sarkazam, lik je totalni bilde koji nema trunku postovanja prema onima od kojih je u krajnju ruku potekao...obzirom na priču, rekao bih da priča o svojim precima pošto o mojim i velikoj većini vaših sigurno ne priča.

Batali forume, nastavi da gledaš farmu brale...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Farmu i sve ostale bljuvotine domaćih televizija ne gledam niti želim da čujem.

O mojim precima ne pričam, na žalost /jer bi bio mali broj za dovođenje u red. Ostaju tvoji. :grand:

Ovo što je napisano gledam svaki dan. :bash:
 
Нико не гледа риалитије а из године у годину се у њих улаже све више пара...
Нико не гласа за СНС а они из године у годину праве све боље резултате...
Нико не купује у Икеји а кад год прођем све је већа гужва...

У Србији је већина народа нико...

;)
 
U Zemunskoj postavili šator, barijere za usmeravanje posetilaca. Dva šlepera na istovaru.
 
Ocekuju navalu sutra. Bas me zanima u koje vrijeme ce se zauzimati red ispred ulaza
 
Vrh