Šta je novo?

Lidl Beograd

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=570264#p570264:2u9023h6 je napisao(la):
Aleks@ » 26 Sep 2018 07:55 pm[/url]":2u9023h6]@Kokili šta misliš zbog čega deleze, i to postepeno, koriguje svoje cene? Zbog masnih kolača?

Ako je ono što pišem površno, zašto bi DIS uopšte bio ugrožen?
Ovaj tvoj post je kontradiktoran samom sebi.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Konzum je i dalje broj 1 u HR. Delhaize je čekao sa kime će Lidl dogovoriti saradnju od lokalnih brendova i samo se koriguje na taj nivo da u prvom udaru ne izgubi previše. DiS je na sličnim lokacijama kao Lidl, sa mnogo lošijim upravljanjem supply chain-om. Ništa senzacionalno nećemo videti sem borbe izmedju robnih marki nešto slično se već odvija izmedju Lilly-ja i DMa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=570265#p570265:3rkdb3ze je napisao(la):
aleksandar_6 » Сре Сеп 26, 2018 8:56 pm[/url]":3rkdb3ze]Danas sam prolazio pored Lidla na Novom Beogradu (Tosin bunar). Bilo je par elektricara koji su namestali sijalice za znak. Cisto se video Lidlov logo. Radno vreme ce biti standardno, od 8 do 22 casa. Na Tosinom bunaru ce biti i Lidl pekara (za druge lokacije ne znam). Bas ce fino biti izgleda! :)

Стандардно?
У Сегедину је ово радно вријеме сва три њихова маркета:

Радно време
Понедељак - субота 07: 00-21: 00
Недеља 07: 00-17: 00

У Кишкунхалашу исто.
 
И, колико знам, сваки Лидл има пекару. Не знам за ове мањег формата, City Lidl, или како се већ зову.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=570274#p570274:11brjkvg je napisao(la):
Прашњави » Sre Sep 26, 2018 9:28 pm[/url]":11brjkvg]И, колико знам, сваки Лидл има пекару. Не знам за ове мањег формата, City Lidl, или како се већ зову.

Mislim standardno u Srbiji, nase markete. Koliko ja znam, vecina radi od 8 do 22.
 
Опет ниси у праву.
;)
IDEA, код мене у крају (Земун, Горњи град, Милана Ракића), ради од 7 до 22 сваки дан, a Maxi, у Горњоградској, сваки дан од 7:30 до 22, недјељом до 15.
 
Kako koji, Maxi u Stepi radi do 22h...neki non-stop

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=570287#p570287:mczqfh9t je napisao(la):
Vladivoje » Сре Сеп 26, 2018 10:39 pm[/url]":mczqfh9t]MAXI valjda radi do 21h.

Пардон, моја грешка. У праву си.
 
зависи како који Макси. код мене у Јерковићу два раде до 21 (недељом до 15), један ради 24/7. има још један (мислим да је Шоп & го), али не знам радно време, јер никада не идем тамо
 
Maxi na Vidikovcu kod mesne zajednice 0-24
Maksi na Vidikovcu kod Mazde (do ibarske) radi do 22h

Lidl marketi u Dalmaciji letos radili do 23h.

Po Becu je sarena radno vreme, zavisno od lokacije.

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
IMG_20180926_152542.jpg


IMG_20180926_152447.jpg


Juce fotkano dojcland lidl
 
Aljkavi Nemci. Trebalo bi videti kako je sve skockano u Sloveniji :).
 
Bokte, ovo gore nego "Sunce" kod nas, gde se čakljama skidaju pakovanja toalet papira sa vrhova gondola. :mrgreen:
 
U vezi one reklamne kampanje , na sajtu lidl.rs već se možda nalazi odgovor na pitanje "Ko su oni?":
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=570265#p570265:1e6uxt8c je napisao(la):
aleksandar_6 » 26 Сеп 2018 08:56 pm[/url]":1e6uxt8c]Danas sam prolazio pored Lidla na Novom Beogradu (Tosin bunar). Bilo je par elektricara koji su namestali sijalice za znak. Cisto se video Lidlov logo. Radno vreme ce biti standardno, od 8 do 22 casa. Na Tosinom bunaru ce biti i Lidl pekara (za druge lokacije ne znam). Bas ce fino biti izgleda! :)
Лидл није у улици Тошин бунар, него у Земунској улици.
Да, светлео је тај објекат, пролазио сам и видео, да будем искрен ништа посебно ! Светла су била упаљена и у лидл објекту код Аде Циганлије.

Иначе Макси у мом крају на Бежанијској коси у улици Недељка Гвозденовића 24а, ради 24 часа.
 
Nadam se da će se prestati sa 00-24h praksom radnog vremena. Koje silovanje radnika da rade noćnu u Maksiju. Ko da ce neko da precrkne jer nema dostupan jogurt u 3am. Inače po švabiji naci prodavnicu koja radi nedeljom je lutrija a mislim kad bi im predložili 00-24 radno vreme da bi ih sve zapalili u roku od odmah.
Ne videh market koji me je fascinirao, mislim cene su me fascinirale jer shvatih da naši naplaćuju skoro sve artikle od 30%-100% više. Tako da bolje da je prodavnica nefascinantna a da je jeftina tj nepljačkaška. Dal je nabudžena fensi hipsterski ko Idea kod Londona meni ne igra nikakvu ulogu.
 
Nekada su 'dragstori' radili 24 sata. Po uzoru na američke 'dragstore' bili su manji objekti. Većih je bilo malo, kao na kraju Požeške. Na Kanarevom je bio u Ivana Mičurina, danas je to mini maxi. Do sredine osamdesetih je bio dragstor kod železničke u Rakovici. Mislim da ih je u celom gradu bilo 10 do 15 komada.
 
Cuj silovanje radnika, ajde da ukinemo svima nocne smene. Naravno da ce da rade 24h jer ima milion ljudi koji rade do 23 ili kasnije i ta radnja im je jedina gde mogu tad nesto da kupe ili opet krecu na posao u 4, 5.

Ako se nekome ne svidja da radi nocu, vrlo lako moze da ne radi taj posao.
 
Nocni rad u Maxi marketima nije da se "ucini" kupcima vec su nasli interes da tada rade. Par puta sam isao kasno u te kupovine, sasvim slucajno, nemam potrebu za tim.
Dok se Maxi tokom dana bori sa penzionerima, daje im popuste, kupuju najjeftiniju robu sa najnizom marzom nocu je pravi raj za zaradu. Kod mladih je popularna nocna "bleja". Udju u Maxi i bukvalno kupuju najskuplju robu, jako skupe slatkise, grickalice, pica, cigarete. Ne pitaju sta kosta. Tako da verujem da im je dobit nocu izuzetno velika na mnogo manjoj prodaji.
 
Vrh