Šta je novo?

Lidl Beograd

ddddd":3hg9lwl7 je napisao(la):
Otvaranje Lidla u Srbiji u oktobru.
Tek?!
Odakle informacija? Ako je tačna, baš ...još skoro godinu dana dranja maxi/ideja ekipe

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Od radnika na gradilištu u Zemunskoj ulici. Nadam se da nije tacna, ali je takva, za sad.
 
meni je jedan radnik u zemunskoj ulici kada sam prosao u toku januara rekao da je otvaranje u maju 2018 godine.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
bokanegro12":3oz69amy je napisao(la):
meni je jedan radnik u zemunskoj ulici kada sam prosao u toku januara rekao da je otvaranje u maju 2018 godine.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
To zvuči već realnije...daj Bože

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Дај бре, нек се договоре више ти радници у Земунској, изгледа да све од њихи зависи! :lol:
 
Sprdaju nas ladno, kapiram da je isti radnik u pitanju

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Po onoj tabli, oni su trebali da završe gradjevinske radove 30.09.2017. Celo leto nisu skoro ništa (u)radili. Valjda im je smetala vrućina. Posle tog datuma su malo radili, malo više nisu. Još uvek nisu završili krov. Sada su imali sreće , pa su mogli da rade. Osim ovih par dana. Jedan dan dovezu mašinu za asfaltiranje. Ona tu stoji par dana, pa je odvezu. Onaj deo prema bloku, koji je u okviru u placa bivšeg "Borca", nisu ni počeli da raskrčavaju. Tako da ne znam šta planiraju i kad će sve to završiti.
 
ddddd":26q3cm5t je napisao(la):
Po onoj tabli, oni su trebali da završe gradjevinske radove 30.09.2017. Celo leto nisu skoro ništa (u)radili. Valjda im je smetala vrućina. Posle tog datuma su malo radili, malo više nisu. Još uvek nisu završili krov. Sada su imali sreće , pa su mogli da rade. Osim ovih par dana. Jedan dan dovezu mašinu za asfaltiranje. Ona tu stoji par dana, pa je odvezu. Onaj deo prema bloku, koji je u okviru u placa bivšeg "Borca", nisu ni počeli da raskrčavaju. Tako da ne znam šta planiraju i kad će sve to završiti.
Vazno je da su na kraju radovi svakodnevno prolazim tuda.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Na Trošarini isto tako.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kod mene u Šapcu je objekat završen prošle godine, prostor okolo asfaltiran i popločan, zasađena trava i neka mala stabla, neonske table na objektu i ulazima montirane i prekrivene. Rasveta se uveče redovno uključuje, sve je ograđeno žicom (ne znam da li trajno ili do otvaranja).

Razlog zašto upadam na temu sa delimičnim off topicom (pošto je ovo samo za Bg) je to što sam danas ispod nadstrešnice videla kolica za kupovinu nagurana jedna na druga i prekrivena kartonima. Ili je otvaranje baš blizu ili obezbeđenje iz nekog razloga nije moglo da otključa makar magacin i tamo smesti kolica da se ne oštete i ne isprljaju. A nije isključeno ni da dobiju krila pošto u kraju živi dosta kumova.

Staklo je iznutra prekriveno nekim kartonom ili platnom, pa se ne vidi da li su montirani rafovi i kase.
 
Može i da se promeni naziv teme u Lidl Beograd (i Srbija).

Slično je i u Zemunskoj. Tamo su napravili raskrsnicu samo za Lidl i stavili semafore koji trepću već mesecima.
 
Mozda je za koji mesec otvaranje.da nebi isao u martu za temisvar.jer u martu ide u lidl temisvar da kupim malo kackavalja.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520480#p520480:2o13sy6l je napisao(la):
JudasPriestess » Uto Feb 27, 2018 9:24 pm[/url]":2o13sy6l]Kod mene u Šapcu je objekat završen prošle godine, prostor okolo asfaltiran i popločan, zasađena trava i neka mala stabla, neonske table na objektu i ulazima montirane i prekrivene. Rasveta se uveče redovno uključuje, sve je ograđeno žicom (ne znam da li trajno ili do otvaranja).

Razlog zašto upadam na temu sa delimičnim off topicom (pošto je ovo samo za Bg) je to što sam danas ispod nadstrešnice videla kolica za kupovinu nagurana jedna na druga i prekrivena kartonima. Ili je otvaranje baš blizu ili obezbeđenje iz nekog razloga nije moglo da otključa makar magacin i tamo smesti kolica da se ne oštete i ne isprljaju. A nije isključeno ni da dobiju krila pošto u kraju živi dosta kumova.

Staklo je iznutra prekriveno nekim kartonom ili platnom, pa se ne vidi da li su montirani rafovi i kase.

isto i sumice/konjarnik, odavno zavrsen, samo sto pre nego sto su stavili karton video sam da su stavili kase sa sve onim gore za pljuge, al nisam video rafove
 
Gde je to lidl u konjarniku jel blizu sportskog centra sumice ili kod hotela srbija.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520589#p520589:2yew0mpg je napisao(la):
bokanegro12 » Сре Феб 28, 2018 12:10 pm[/url]":2yew0mpg]Gde je to lidl u konjarniku jel blizu sportskog centra sumice ili kod hotela srbija.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

U vojislava ilica pored precizne mehanike. Tehnički nalazi se u učiteljskom naselju.
 
Ubedljivo najjača lokacija im je Trošarina koju polako privode kraju. Konkurs je najavljen za Mart, primaju 1000 ljudi, samim tim mislim da je realno da startuju do Maja...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520618#p520618:21iicg6x je napisao(la):
fjerinic » 28 Feb 2018 13:02[/url]":21iicg6x]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520589#p520589:21iicg6x je napisao(la):
bokanegro12 » Сре Феб 28, 2018 12:10 pm[/url]":21iicg6x]Gde je to lidl u konjarniku jel blizu sportskog centra sumice ili kod hotela srbija.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

U vojislava ilica pored precizne mehanike. Tehnički nalazi se u učiteljskom naselju.
Само у теорији, тај део није спојен уопште са насељем јер је све преграђено (сам комплекс прецизне механике тј будућег казамата од тржног центра и покојни Метал где је сад Лидл су вероватно делимично одговорни)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520620#p520620:2b7shzhc je napisao(la):
Aleks@ » 28 Feb 2018, 13:06[/url]":2b7shzhc]Ubedljivo najjača lokacija im je Trošarina koju polako privode kraju. Konkurs je najavljen za Mart, primaju 1000 ljudi, samim tim mislim da je realno da startuju do Maja...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Konkurs je u martu, razgovori u aprilu, prijem verovatno u maju, pa dok tokom leta prođu obuku (koja je nagoveštena),...
Ja tipujem na septembar/oktobar.
 
Ne verujem da je za obične radnike kakve sad primaju potrebna obuka od par meseci (za menadzere da,ali njih su već zaposlili i obučili)..
Uostalom to ce sve biti prodavci i kasirke iz Maxi i Idea koji jedva cekaju da predju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=520881#p520881:33kcnjrp je napisao(la):
honey79 » Sre Feb 28, 2018 11:29 pm[/url]":33kcnjrp]Ne verujem da je za obične radnike kakve sad primaju potrebna obuka od par meseci (za menadzere da,ali njih su već zaposlili i obučili)..
Uostalom to ce sve biti prodavci i kasirke iz Maxi i Idea koji jedva cekaju da predju.

Nemci su ozbiljni i nista me prepuste slucaju. Otvaranje novog sistema je jako tesko. Za te radnike je potrebna obuka i razne simulacije ne moze tek tako da zazivi nesto. Kasa, prijem robe, skladistenje namernica....sve faze imaju svoje procedure i ne mozes nekog da bacis tu i da mu kazes radi. Bio sam prisutan na otvaranju DC Delhaize oni su pocinjali snabdevanje 5 objekata pa su svake nedelje povecavali broj objelata i uigravali radnike. Naravno IT sve vreme prisutan na licu mesta.
 
Sigurno se lidl otvara ove godine to je najvaznija vest.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Oko 11:00 počeli istovar opreme u Zemunskoj ul. Za sad tri šlepera.
 
ddddd":34nhydef je napisao(la):
Oko 11:00 počeli istovar opreme u Zemunskoj ul. Za sad tri šlepera.
To mi kaži!
Još jedno dva meseca plafon...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Vrh