Šta je novo?

Lasta

Dobio sam info od vozaca laste koji nas vozi sa i na posao da se lasta vraca u gradski saobracaj i da nece biti privatnika e sad to je ne proverena informacija odmah da napomenem :) Mene sad zanima do kad traje ugovor sa privatnim prevoznicima i da li je lasta u stanju da odrzava gotovo sve linije koje sada frze privatnici?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sto je rekao za privatnike je nebuloza ili ste ga vi pogresno razumeli. Lasta je dobila prigradski prevoz, potez 600 ide GSPu, a tek treba da bude jos promena. A to da privatnika nece biti je nemoguce iz prostog razloga jer GSP jedva odrzava i ovo sto ima, Lasta nema kapacitet.
Ugovor je potpisan na 10 godina, a sad da li moze da se raskida, valjda moze, pravnu stvar zna direktor, ali to svakako nijednoj strani ne odgovara.
 
Iskreno meni bi bilo drago da se to dogodi al kao sto sam i mislio nema teorije bar za sada :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam zbog cega bi ti bilo drago da se to desi, to sto je on ispricao moze slobodno da se prevede kao propast gradskog prevoza.
 
Ne odma nego polako vremenom da prvo lasta odrzava linije a onda kasnije sce to preuzme i odrzava gsp u tom smislu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lasta je već održavala gradske linije. Kada mi je pre nailazila 18ica lasta, uvek sam kucao busplus da vidim kad je sledeća. Ono je bilo dno dna
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=423393#p423393:1fwp8vv1 je napisao(la):
kruuki » 17 Dec 2016 09:07 am[/url]":1fwp8vv1]Ne odma nego polako vremenom da prvo lasta odrzava linije a onda kasnije sce to preuzme i odrzava gsp u tom smislu


Sent from my iPhone using Tapatalk
To se nikada nece desiti, Lasta ima velikih problema o kojima je nedavno pisano ovde. A to svakako ne bi bila pozitivna promena, potpuno izbacivanje "manjih" privatnika, kada 80-90% njih obavlja posao bolje nego GSP i ranije Lasta.
 
Дишо, возач на линији 354 отвара само прва врата и не да путницима без карте да уђу. Од како је уведен бус плус и укинуто правило за прва врата он нема оснива да ради ни једно ни друго, јел тако? Причу о стајању ван станице нећу ни да покрећем.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
On nema sta vise da gleda karte to radi bus plus to su mu tako ovi iz laste sefovi naredili interno sigurno mislim da njemu to sigurno nije palo samom na pamet
 
:kafa:
15666104_224273821348175_1072359761_n.jpg


аутобуси.нет
 
"Lasta" dobila 10 novih čeških autobusa i to crvenih
Blic | 28. 12. 2016 - 13:33h

Saobraćajno preduzeće “Lasta” obnovilo je svoj vozni park novim solo autobusima marke “SOR”, koji će biti anagažovani na prigradskim linijama. U prostorijama “Laste” danas je održana promocija prvih deset vozila, koji predstavljaju samo deo isporuke od ukupno 100 autobusa, koji će biti isporučeni tokom 2017. i 2018. godine.

http://www.blic.rs/vesti/beograd/lasta- ... ih/qcw9kz3
 
Уживо су баш лепи, штета само што кров није бео :)
 
Ovaj beli natpis „Lasta” na prednjem delu vozila mi baš bode oči, nikako mi se ne dopada sa dizajnerske strane. Ja bih tu ostavio samo znak Laste, bez ovako krupnog teksta.
 
Slazem se sa tobom @Bukira.
Ja bih cak bio radikalniji. Na tom crnom delu, koji je maska i predstavlja neku vrstu celine sa sofersajbnom, ne bih stavljao ni logo ni natpis, ali ni grb beograda (koji je 'trapavo' nalepljen na ugao).


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh