Šta je novo?

Lasta

Ласта погодила право у центар, ГСП да учи и од њих и од приватника. Свака част на улову Шоми ;) :kk:
 
prosto covek da ih ne prepozna.Jel to Lasta ili me oci varaju.Vala ofarbase ga svetski.sta im bi da ga ovako lepo ofarbaju :)
 
Па Ласта је увек држала до визуелног идентитета, изузетак су можда оних неколико Лиаза што имају и по који Конекто који мало штрче. Икари, Необуси и ФАПови су сви били униформни.
 
A evo kako je izgledao do skoro:
Photo: Oscar2215
34rjggi.jpg

2afk10l.jpg

15ckmqx.jpg

x43k7r.jpg
 
Baš htedoh napisati da nije do Laste, nego do servisa u kome je sređivan nakon požara...
Inače, bar spolja vizuelno, izgleda kao nov!
Pohvale za premijeru!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=412749#p412749:37q3j18z je napisao(la):
Somi303 » Уто Окт 25, 2016 8:59 pm[/url]":37q3j18z]Стандардно, док је 354 ишла кроз Заклопачу возач је избацивао путнике 10 метара пре станице само да нови не би ушли. Зашто, плашим се да ни он сам не зна :roll:
Иста ствар се дешава и у Устаничкој са свим ластама које иду Смедеревским путем до Шумица,ја рецимо често користим 351 од Устаничке до Шумица и он чим скрене у Устаничку,ту на раскрсници одмах стане и испразни путнике а станица му је 50 метара ниже где је почетна линије 50,и ја онда утрчавам док не затвори врата,возачи ме гледају али ми нису досад ништа рекли,идем до Шумица,па ми одговара,требало би и на Коњарнику да стаје али нисам никад видео да је стао.
 
Na Konjarniku staju ispred trafike, doduse ne znam da li sve linije, ali kada sam isao u srednju redovno su tu stajali neki Lastini autobusi.
 
Можда стају ако има излаз,или ако неког знају. Рецимо линија 461 Шумице - Врчин,прва станица је Траншпед а друга Врчин надвожњак, међутим полазак у 16:00 обавезно свраћа у ластину гаражу,да покупи колеге,значи скроз скреће са трасе,затим често стаје на наплатној рампи,викендом стаје код пијаце Бубањ Поток,ујутру стаје код Икее,због радника,некад стаје код првог надвожњака у Врчину,само је битно да познајеш возача,и онда уместо две добијеш 7 станица,али ако не познајеш онда неће да стане ни на званичној станици, нажалост.
 
Video sam tog 5837 danas izbliza, čini mi se da su mu stavili podebljan sloj sundjera na sedištima.
 
Po meni te Lastine prigradske linije bi i trebale da staju na zahtev putnika normalno sa nekom merom ipak, jer su stanice udaljene kilometrima a putevi nemaju trotoare uglavnom tako da je kretanje pešaka nebezbedno, pogotov noću, po magli i kiši. Već kroz naselje bi trebale da postoje označene stanice da bi se izbeglo zaustavljanje kod svake bandere.
 
Misliš da može biti bilo kakve mere ?
Postoje zvanična registrovana stajališta i kao takva se koriste za ulazak i izlazak putnika. Sve van stajališta je veliki rizik za putnika i finansijski za vozača.
 
Zasto Lasta ne kupuje niskopodne ikarbuse vec samo ove visokopodne?
 
Zato što je te visokopodne nameravala za prigrad (Obrenovac, Lazarevac i Mladenovac). Za takve linije su odlični visokopodni. A i kupljeni su dok je Lasta bila u malo boljem stanju. U ovom stanju kao što je sad, ne verujem da će kupovati bilo šta.
 
Inače na 5911 (bus koji je jedan od onih 7 novih i koji je u PO Obrenovac), ne rade zadnja vrata već mesec dana. Na 5907 ne rade dvoje zadnjih tri meseca i on je u Obrenovcu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=414211#p414211:cue8uucl je napisao(la):
Miroslaves » 03 Nov 2016 09:07 am[/url]":cue8uucl]Zato što je te visokopodne nameravala za prigrad (Obrenovac, Lazarevac i Mladenovac). Za takve linije su odlični visokopodni. A i kupljeni su dok je Lasta bila u malo boljem stanju. U ovom stanju kao što je sad, ne verujem da će kupovati bilo šta.

Pa Lasta je valjda u takvoj dužničkoj krizi da im poverioci i ne dozvoljavaju kupovinu novih vozila? Sad je pitanje u kojoj meri će Lasta biti sposobna da vraća tekuće dugove sa postojećim vozilima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=415037#p415037:3ug0v2i8 je napisao(la):
JohnnyLee » Sun Nov 06, 2016 10:37 pm[/url]":3ug0v2i8]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=414283#p414283:3ug0v2i8 je napisao(la):
Miroslaves » 03 Нов 2016, 16:01[/url]":3ug0v2i8]Bolje pitaj šta nije.

хвала на одговору :roll:

Lasta je u velikim dugovima. Ako se ne preduzmu neke mere preti joj bankrot.
 
е тако лепо реци, да су у великим финансијским проблемима
 
10. medjugadskih Sorova stize do kraja godine i 10. u januaru.
 
Vrh