Šta je novo?

Lasta

lasta ubedljivo ima najlepse autobuse
 
Sto si tice vozila gradskog saobracaja (u BG-u), mogao bih da im oprostim ona dva zglobna Liaz-a na liniji br. 95, pod uslovom da nove Neobus autobuse koje sam ugledao u temi "Autobusi" shkartiraju iz svog voznog parka. :p

Slazem se da, za sada, imaju dobra vozila. Medjutim, kao da su se namerachili da pokvare taj opsti utisak... :lol:
 
Ових дана сам пар пута видео неки Ластин бус на линији за Дражањ и то би требало да је овај бус. :)
b6f9c1e3.jpg

84af091b.jpg

09c83ff7.jpg

Само има двоје врата позади за разлику од овог на слици :)
 
Видео сам га пар пута, прелеп је. Баш сам се питао, који је модел.
 
Ласта набавила Солариса? е шта ти је фирма.... свака им част
 
Кад год неко купи неки нови бус Ласта купи неколико таквих модела. Зато има Лиазе,Необус сад и Солариса. Почели су да купују исто што и НС :D
 
Ti poljaci prave odlicne buseve. Vozio sam se dosta u Solarisu i ne zaostaje uopste mnogo za MAN-om ili mercedesom.
 
Somi303":34uvgpau je napisao(la):
Кад год неко купи неки нови бус Ласта купи неколико таквих модела. Зато има Лиазе,Необус сад и Солариса. Почели су да купују исто што и НС :D
Видео сам и Л између два вола. Не треба заборавити и даблдекере.
 
Сазнао сам шта се десило са овим бусом :D
Предњи точкови су заблокирали, а приколица је наставила да гура.Да је електроника радила како треба и задњи би заблокирали и спречила би лом зглоба, али :rolleyes:
4321852a.jpg

47849a67.jpg
 
Uglavnom svi privatni prevoznici drže uredne i čiste autobuse..
 
ja kad sam prvo put usao u Lastinu garzu bio sam mnogo odusevljen. Usao sam u svaki autobus koji sam stigao.

Zao mi je sto i ove godine nemam praksu u lastinom pogonu :(
 
Cuburac93":6kb3mt7h je napisao(la):
lasta ima naljbolje autobuse ja sam odusevljen kako su uredni
Данас сам се вози са једном Ластином 95-ицом. Реклама на аутобусу је поцепана до пола па је аутобус шарен зелено жуте боје, а унутра је ишаран и мало прљав. Од Ласте сам очекивао далеко боље стање, али кад погледам ГСП-ове канте, Ласта је врх!
 
to je 5835
5835p.jpg

Lose ih odrzavaju moglo su malo vise da se potrude
 
Celog života mi je misterija kako oni mogu, a GSP ne može. Jeste da imaju skupe cene, ali opet...
A i jako je čudno da jednu tako uspešnu firmu nije kupio do sada neko da zgrće pare. Ili je nekome pušteno da bude vlasnik iz senke.

Mislim, je l se neko zapitao o tome? Ja se stalno pitam kad je reč o Lasti.
 
велике су паре у оптицају, па држави није у интересу да прода Ласту
 
Ево Ластиних новајлија :)
dscf1937h.jpg

dscf1942u.jpg

Чини ми се да имају мало другачији дисплеј, ништа посебно :)
5201x.jpg

p1220004x.jpg

Морао сам да ставим, прелеп аутобус :kk:
 
nego zašto lasta nije uzela avance city nego ove stare maske.
 
Vrh