Šta je novo?

Kupovina nekretnine, stana, kuće (pitanja i saveti)

Mogu svakako da sačekaju ali onda cena nije ista pogotovo ako se radi o višefaznim projektima.
 
Nije samo do cene, i izbor je problem kad je projekat pri kraju... Uz to bih rekao da odstupanje od kvadrature spada u manje probleme (iako je mozda najvise ocigledan u smislu da se vidi na papiru). Vise bi me pogodile "korekcije" projekta gde pola dvorista nestane, u istom se pojavi basta kafica/ograda, sledeca faza koja dobije dodatne spratove i slicno.
 
Cao ljudi, molim vas za savet, uzela bih stan za izdavanje od nekih 40m (sa jednom odvojenom spavacom sobom) cena mi je ok do 80000 + pdv eventualno. Bez garaze ili bih garazu uzela dodatno ako zbog lokacije mora. Zanima me novogradnja ili neka ok fasadna cigla. Koja bi lokacija bila best buy? Uzimala bih na jesen sad ili cak mi odgovara da zavrsetak bude kraj 2020
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=630722#p630722:1ytcmvt0 je napisao(la):
Igor » Ned Jun 16, 2019 9:28 pm[/url]":1ytcmvt0]Mogu svakako da sačekaju ali onda cena nije ista pogotovo ako se radi o višefaznim projektima.

Pa o tome sam upravo u pričao. Kada ljudi ne bi trčali na šišanje, onda bi mogli da biraju kada zgrada bude pri kraju ili se potpuno završi. Ali pošto uvek ima dovoljno onih koji trče u sve ranijim fazama, logično da investitori oštre makaze i ne pristaju na ništa manje.
 
Zelite novogradnju ili koji dio grada vas zanima za te pare bi mogli uzeti stan izmedju bulevara i dimitraje kod vuka...
Ima trenutno par aktivnih gradilista u razlicitim fazama ...
Ulice vojvode bogdana ,luke vukajlovica ,zahumska....
 
tih 3% je dodatna sramota jer pored preskupe garaže (kod nekih izgradnji) naplate i mrtve kvadrate u terasi po istoj ceni, koja ih realno ne košta nista samo ploču puste malo duže. Hvala bogu pa (za sada) ima projekata koji nemaju odstupanja i naplate manju cenu terase...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=630990#p630990:2jfei6qx je napisao(la):
direktor » Pon Jun 17, 2019 7:19 pm[/url]":2jfei6qx]Zelite novogradnju ili koji dio grada vas zanima za te pare bi mogli uzeti stan izmedju bulevara i dimitraje kod vuka...
Ima trenutno par aktivnih gradilista u razlicitim fazama ...
Ulice vojvode bogdana ,luke vukajlovica ,zahumska....

Pretpostavljam da je to ok za izdavanje? Trebala bi mi kirija od bar 300eur.
Inace bi bilo idealno da nadjem novogradnju na nbgd ili onaj deo ka zemunskom keju, ali to je sada preskupo pretpostavljam
 
Ja mislim da nije rentabilno kupovati novogradnju za izdavanje, jer već posle prvog podstanar to više nije novo.
 
Hvala vam. Sta mislite koji je deo grada najisplativiji za izdavanje? Mislila sam novogradnju zato sto ne mogu da se bavim renoviranjem, zbog posla. Ne mora biti novogradnja, samo da je novije ili fasadna cigla pristojna. Imam pravo na povracaj pdv-a
 
Naravno da je ok za izdavanje 6 faksova su na daljini lagane setnje tu je i pijaca djeram ...mislim da bi za stan od nekih 45 mkv sa garazom dobili glat 350€ ...
Novogradnja vam omogucava povracaj pdv u peckoj je bilo za 1700€ mkv mislim sa pdv
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=630291#p630291:1ewxjw30 je napisao(la):
mirmil » 15 Jun 2019, 08:14[/url]":1ewxjw30]Ok jasno je da se radi o nekoj vrsti prevare, ali me zanima da li je neko od kupaca u VK u I ili II fazi ili drugih lokacija, pokušao i uspeo da smanji taj procenat odstupanja kvadrata na 2 lil 1%. I da li postoji iko ko je dobio veću kvadraturu od one koja mu piše u ugovoru???
Hvala...
Svastika je u Bloku 34 (Napred) morala da doplati jer je bilo više posle merenja.
 
Razmišljam se da kupim nekretninu u kompleksu MojAviv na Zvezdari pa mi trebaju vaša mišljenja. U Živka Davidovića se baš dosta gradi, East Side su komšije a Alpha City je u blizini takođe, na stranu gomila manjih privatnih investitora.
Vidim da na forumu i dalje ne postoji tema a navodno je već prodata većina jednosobnih i dvosobnih stanova...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=632927#p632927:1jem1wuk je napisao(la):
Pretender » Ned Jun 23, 2019 6:17 pm[/url]":1jem1wuk]Razmišljam se da kupim nekretninu u kompleksu MojAviv na Zvezdari pa mi trebaju vaša mišljenja. U Živka Davidovića se baš dosta gradi, East Side su komšije a Alpha City je u blizini takođe, na stranu gomila manjih privatnih investitora.
Vidim da na forumu i dalje ne postoji tema a navodno je već prodata većina jednosobnih i dvosobnih stanova...
Prenatrpan kraj potpuno, i dodatno se prenatrpava. Sama ulica Živka Davidovića nema kapacitet za sve nove stanare, a iz mnogih novih zgrada ne postoji jednostavan i direktan pristup BKA. Jedini lokali koji postoje u 90% novih zgrada su kladionice. Veliki Maxi u Alpha City i sve radnje u samom Aviv Centru popravljaju to malo. Po meni su cene prešišale ono što za taj kraj ima smisla ali...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=632927#p632927:3se5bs5v je napisao(la):
Pretender » 23 Jun 2019 19:17[/url]":3se5bs5v]Razmišljam se da kupim nekretninu u kompleksu MojAviv na Zvezdari pa mi trebaju vaša mišljenja. U Živka Davidovića se baš dosta gradi, East Side su komšije a Alpha City je u blizini takođe, na stranu gomila manjih privatnih investitora.
Vidim da na forumu i dalje ne postoji tema a navodno je već prodata većina jednosobnih i dvosobnih stanova...

Како хоћеш, мада је Живка Давидовића сад мало натрпана колима јер инвеститори не праве паркинг места (што ће бити решено пре или касније). Мада ту ти је трамвај одмах поред, а ако требаш колима негде прави се нова улица која ће фино све то да мало растерети. Наравно, као један од највиших делова града, поглед ти је одличан, мада зими ћеш можда чути топлану али није страшно

Све у свему сасвим у реду, људи причају да је претрпано као да у било ком другом делу није
 
Živka Davidovića je MML

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Nije, samo sam kraj ulice, sa druge strane Ustaničke.
 
Pojavi se u ulici ujutro kad se krene naposao igralista nigdje zelenila nema parkinga takodje ...
 
Hvala puno svima na odgovorima i korisnim savetima.
Zaista me čudi da ne postoji tema za Moj Aviv na forumu. Čuo sam da je onaj Aviv u Pančevu prodat nedavno. Da li to Izraelci planiraju da se prebace na građenje rezidencijalnih kompleksa u potpunosti?
 
ccc":mj8mg5jv je napisao(la):
Nije, samo sam kraj ulice, sa druge strane Ustaničke.
Istorijski jeste. Ispred Alpha city se nalazi česma podignuta u spomen palim borcima sela Mali Mokri Lug iz Prvog svetskog rata...
 
Ah pobogu... Ok, istorijski je to zapravo Vinca, jer pre 7-8 hiljada godina ništa drugo nije postojalo tu.
 
I Vračar postoji i dalje, pa je ranije prostor opštine Veliki Vračar obuhvatao pola grada. I Zemun postoji i dalje, pa je ne tako davno Surčin pripadao Zemunu. I tako dalje i tako bliže, besmisleno je nastavljati razgovor na ovu temu.
 
Ali se posledice po urbanizam itekako osete, tako da se taj kraj danas ne razlikuje mnogo od ostatka MML...
 
Nije besmisleno, to je uvek bio i ostao MML. Poređenja su besmislena...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Vrh