Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Paaaa da nisu pravili pauzu od 3 meseca da bi montirali svetleću fasadu i lasere na nezavršenu zgradu, kojima su nas potom zlostavljali 2 meseca, sada ne bi imali problem. Sam pao, sam se ubio.
 
Kulčina iz mog ugla
IMG_20220314_114056.jpg
 
Paaaa da nisu pravili pauzu od 3 meseca da bi montirali svetleću fasadu i lasere na nezavršenu zgradu, kojima su nas potom zlostavljali 2 meseca, sada ne bi imali problem. Sam pao, sam se ubio.
Pa možda je ta igranka sa laserima služila da nas zamajava dok se stvarni problem dešavao u pozadini. To je počelo pre Rusa i meni se čini da suštinski problem i nema veze sa Rusima.
 
Od početka korone imaju probleme sa isporukama delova za fasadu,koliko sam skapirao deo dolazi Kalifornije a deo iz Rusije...hmm luda priča
 
Pise na sajtu u Kaliforniji se pravi a salje se u Moskvu na neku doradu :) koja ironija zivota :D

Uglavnom ja koliko vidim dobar deo je stigao sto je dobro.
 
BW Kula i West 65 tower su slični projekti po veličini i kvalitetu....razlika je u ceni (kula je dupljo skuplja) i mediskoj pažnji koja je data kuli.
Moje mišljenje je da je kula precenjena ali ajmo da sačekamo i vidimo kako će izgledati unutrašnjost.
west-65-tower-enterijer-01.jpg
 
Imaju onaj LED ekran preko cele zgrade, dobra prilika za P&G da uplati reкlamu za Head&Shoulders. Ako je mogao Свети Сава...
 
to be fair, nije teško biti za klasu ispred Kule...
 
Da li se zna kada ce kula biti zavrsena, i kada ce biti otvaranje restorana na vrhu i useljivanje stanara?
 
Da li se zna kada ce kula biti zavrsena, i kada ce biti otvaranje restorana na vrhu i useljivanje stanara?
Biće gotova 2016. godine, reče Vučić 2014.
Pa onda 2016. reče da će biti do marta-aprila 2018. I tako u krug.
Ako pitaš englesku verziju sajta Beograda na vodi, kula je trebalo da prođe tehnički prijem 30. jula 2021. Ako pitaš srpsku verziju, tehnički prijem je trebalo da bude 15. oktobra 2021. Ako pitaš stvarnost, samo bog sveti zna
 
Biće gotova 2016. godine, reče Vučić 2014.
Pa onda 2016. reče da će biti do marta-aprila 2018. I tako u krug.
Ako pitaš englesku verziju sajta Beograda na vodi, kula je trebalo da prođe tehnički prijem 30. jula 2021. Ako pitaš srpsku verziju, tehnički prijem je trebalo da bude 15. oktobra 2021. Ako pitaš stvarnost, samo bog sveti zna
Ma ajde sto je on toliko promasio, ali sta tek da kazemo za onog cicicu sa brkovima koji se ne skida sa N1 a predstavlja se kao predsednik arhitektonske akademije (tako nesto). Covek godinama ponavljao da je tehnicki nemoguce da se tu napravi zgrada i da od toga nema nista.
 
Vrh