Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Ohoho, zar je vradovic dostigao svoj limit za opravdavane svinjarija na ovom projektu?
S obzirom na ugao ovih prozorčića, pre će da bude teleskop nego durbin :ROFLMAO:
A svakako se radi o nečemu čemu građanstvo neće imati pristup, previsoko je. Možda grešim, ali prilično sam siguran da je to pri dnu poslednje etaže, koja je tehnička. Sve i da pripada etaži na kojoj je vidikovac, onda je pri plafonu. Kako god, ružno je.
 
Ne opravdavam nego gledam realno i dajem neke kreativne sugestije da doprinesem radu foruma.
Mozda nisam u pravu (verovatno i nisam) za durbin/teleskop sta god ali cak i ako ima mali % sanse sto da ne doprinesem nekom idejom?

Svakako su najavili da ce biti turisticka poseta gore i ja ocekujem veliki broj posetilaca u prvoj godini.
 
Par slika od danas sa šetališta
IMG_20220206_145347.jpg

IMG_20220206_145252.jpg

IMG_20220206_145306.jpg
 
Treba prijavljivati ovo njesra Komunalcima i inspekcijama. Pa kad bi se skupilo dovoljno ljudi i prijava, obustavili bi njesra.
 
Treba prijavljivati ovo njesra Komunalcima i inspekcijama. Pa kad bi se skupilo dovoljno ljudi i prijava, obustavili bi njesra.
знаш како кажу„рђавом к.... и длака смета"...јбг друже,можда Вама ни комунална не помаже...

Послато са SM-G9500 помоћу Тапатока
 
Znas druze kako jos kazu- lako je tudjim k... gloginje mlatiti i pamflete po forumu sejati. I tebi da uperuju svetlosne topcine u zgradu ne bi ovde drvio k... nego bi ih prijavljivao. Mada, sad kad sam pogledao tvoje postove, sve mi je jasno.
 
Poslednja izmena:
Do sada NI JEDNA zrada u BW po mojim kriterijumima se ne može nazvati luksuznom. Hodnici deluju jeftino, od površine za jednosoban naprave dvosoban stan, mala kupatila, jednostavno pokušava se stvoriti privid luksuza kojeg nema. Kod onih koji su živeli u krš stanovima to prolazi pošto ne znaju i nisu imali prilike videti luksuzan stan...Nadam se da će bar unutrašnjost kule biti luksuzna
 
Данас сам пролазио и стакла већ одају утисак да је зграда стара минимум 10 година. Уопште зграда не делује елитно што им је ваљда био циљ, више подсећа на неку шангајску зграду државних медија из 2005. Да су уместо у оволику спратност околних зграда уложили у квалитетнију фасаду цео БГ на води би изгледао луксузније овако делује само као прилично медиокритетски промашај
 
I dalje stojim pri tome da je donja trećina zgrade perfektna, a da utisak na ostatku kvari širina alu profila na otvorima i pokretnim delovima. Užas
 
Vrh