Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Slikao,ali nekim čudom od svih slika Kule ostale su samo ove četiri.Isto tako netragom su nestale i slike Galerije sa strane Bulevara Vudroa V. osim one jedne "ENTRANCE 1".(okačene u za to mamenjenoj temi).
 
Iz Bulevara Zorana Đinđića, kod Merkatora, u petak popodne.

kula.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=778277#p778277:nwuqhbrn je napisao(la):
Tikvica » 26 Sep 2020 09:49 pm[/url]":nwuqhbrn]Slikao,ali nekim čudom od svih slika Kule ostale su samo ove četiri.Isto tako netragom su nestale i slike Galerije sa strane Bulevara Vudroa V. osim one jedne "ENTRANCE 1".(okačene u za to mamenjenoj temi).

E bzv...
 
Lepo staklo na fasadi,zgrada ce ocigledno vuci na tamnije ,nesto slicno kao Beogradjanka (malo svetlija varijanta) i svidja mi se sto ima ove horizontalne panele tako da ce da razbije da ne bude sve staklo (neko je pisao da je voleo da west 65 ima slicnu fasadu) .Bice ovo top
 
Prvi put da sam spazio kulu iz Bulevara Zorana Đinđića. Čini mi se da će baš lepo da izgleda iz ove perspektive :)
8c105e7d1db72495e9fb339af20aa707.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Po svemu sudeći i onome što sam video na terenu, stakla su tamno zelena, ali visokoreflektujuća.

Imaju više izgled ogledala nego recimo West. Po tome zaključujem da će izgledati ,,glatkije".

Najverovatnije kao na ovom renderu.
 

Prilozi

  • staklo kula.jpg
    staklo kula.jpg
    79,4 KB · Pregleda: 4.203
  • staklo kula 2.jpg
    staklo kula 2.jpg
    43,9 KB · Pregleda: 4.193
  • kula stakla 3.jpg
    kula stakla 3.jpg
    90 KB · Pregleda: 4.193
Moze neko strucan da uradi u photoshopu kako bi izgledalo da je cela od stakla? Da umnozi ovo malo sto je postavljeno.
 
Meni ovo za sada izgleda očajno sa tim staklom.
Nadam se da je to samo subjektivni osećaj.
 
Ne ostavlja neki utisak ali uzdam se da je delom do lošeg svetla tj nedostatka svetla :)
 
Igore, u pravu si. Kad sam ovo slikao bilo je oblačno, medjutim po sunčanom danu sam video efekat ogledala iz busa čak sa Brankovog mosta. Mada, i dalje mislim da ovaj aluminijum nije najsrećnije rešenje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=778947#p778947:1t5zb5zr je napisao(la):
Max15 » Uto Sep 29, 2020 9:26 am[/url]":1t5zb5zr]Moze neko strucan da uradi u photoshopu kako bi izgledalo da je cela od stakla? Da umnozi ovo malo sto je postavljeno.

Evo nesto na brzinu sam uradio, znam da nije identicnog oblika itd... Mozda bi bilo nesto nalik ove 2 boje. Pozdrav.
 

Prilozi

  • kula2 manje.jpg
    kula2 manje.jpg
    314,7 KB · Pregleda: 3.333
  • kula 3 manje.jpg
    kula 3 manje.jpg
    322,4 KB · Pregleda: 3.343
Može biti da ne izgleda najsjajnije jer mi se čini kao da ima parapet od betona čime je skraćena dužina stakla na panelu.. Iznad slede čistije visine, tako da sačekamo još malo.. Ali svakako mislim da je ovaj sivi aluminijum nezahvalno rešenje, možda bolje netransparentno staklo, možda čak i tamnija nijansa sive ako je u pitanju aluminijum.
 
Staklo je vrlo cudno. Mislim da ce stalno davati efekat raznih nijansi u zavisnosti od doba dana ili vremenskih prilika. Ne obecava, ali ajde da sacekamo sledecu godinu jos.
 
Meni ne izgleda lose, samo sto je cudno da se vidi iz svake ulice u gradu...trebalo je sve to graditi u potezu luke beograd
 
Evo od nedelje dve fotke. Prva iz perspektive keja blizu Brankovog mosta, a druga iz Višegradske.
 

Prilozi

  • kb1.jpg
    kb1.jpg
    224,5 KB · Pregleda: 1.862
  • kb2.jpg
    kb2.jpg
    229,7 KB · Pregleda: 1.878
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=779631#p779631:2nbg7ywn je napisao(la):
Luka micic » 30 Sep 2020 08:20 pm[/url]":2nbg7ywn]
Pogled sa 20 sprata,ako je ovo sa 20 sprata ko zna kakav Ce biti sa 40
file.php

Ne verujem da je ovo 20. sprat. Pre bi se reklo fotografija sa drona koji je na 150m visine.
 
jel ovo slikano sa vrha ploce jezgra? Jezgro je doslo do 25.sprata?
 
Vrh