Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Nadam se da ne slusas Nigrutina ako te je ovo toliko uznemirilo 🤣

Najobicnija sala, opusti se. Kineski kvalitet je nesto sto se koristi u nasem narodu duzi niz godina i to sa pravom, s obzirom na kvalitet robe. Neka bude kvalitet robe nekada, nije ni bitno, nekada je bilo lose i tada smo poceli da koristimo taj izraz.

A kula je loseg kvaliteta i ne lici ni na sta, tako da je prozivka za nju, a ne za Kinu.

A stereotipi nestaju tako sto se sprdas sa njima, a ne tako sto izigravas kinesku woke policiju.

Ako se Kinez nasmeje na fore o kineskom kvalitetu, u tom trenutku je pobedio.
У реду, хвала на објашњењу свакако. Лепо од тебе да си све написао на један културан и духовит начин. Не слушам Нигрутина:) што се куле тиче, апсолутно је у реду да се неком свиђа или несвиђа. Мени је онако искрено... Свакако, човек треба да се нашали, него често слушамо злобне и циничне коментаре, па ми је тако зазвучало.
Велики поздрав и још једном драго ми је да си одговорио на један људски и позитиван начин, свака част.
 
IMG_6771.jpeg
 
Da ako zavrse to oko kule razvlačenje bez potrebe ...
Свима на форуму смета брзина и динамика радова на неким пројектима. Међутим чини ми се да ту где се ради спорије али темељито после нема балканског крпљења. Надам се да не грешим али чини ми се да ће Кула бити најквалитетније одрађена оф целог БнВ. Ефективно се она гради 5 година чини ми се, што је на западу просек за овакву врсту објекта. Знам места где се мање зграде граде много дуже, тако да је ово нит боље нит лошије од сличних пројеката.
 
A jel nešto netačno u članku sa screenshot-a?
Radi se o tome da ceo clanak samo prica o tome kako kasni Beograd na vodi test jedna kula.
Isto to mozes da napises o maltene svim vecim gradilistima u Beogradu (radi Korone i rata u Ukrajini i drugih nedostataka itd.).
Ja sam kupio stan na Zvezdari zadnje godine. Kasnio je 2.5 godine i jos danas nije sve gotovo.

N1 obozava da kritikuje, ali stalno jednostrano.
To je kao da pises o Nju Jorku i kazes kako je prljav grad, opasan i ima puno kriminala, rasizma, siromastva i ilegalnih migranata.
Da, sve je to tacno.
Ali to je samo jedna strana i sigurno ne opisuje svetski grad Nju Jork! Koji ima najvise milionera, prelepih parkova, restorana, muzeja itd.
To je problem sa tim "novinama" N1 i Danas.
 
Ja i dalje čekam da mi neko prstom pokaže gde u tekstu rezolucije piše da su Srbi genocidan narod, pa je ova kampanja potrebna. Spoiler: ne piše nigde, naprotiv, eksplicitno piše upravo suprotno: „Krivična odgovornost prema međunarodnom pravu za zločin genocida je individualizovana i ne može se pripisati nijednoj etničkoj, verskoj ili drugoj grupi ili zajednici u celini“.
 
Upravo bukirao Deluxe River View Room period 4-6. oktobar, 585 eur po noćenju sa doručkom (1170 eur ukupno). Eto čisto da vidim iz prve ruke najnoviji St. Regis (već sam nekoliko puta noćio u St. Regisu i JW Marriot-u koji je za nijansu niža klasa u Marriot-Bonevoy grupaciji). Meni je ovo čist merak, jednostavno želim da doživim St. Regis iskustvo u svojoj zemlji i svom gradu, bez obzira što u tom gradu živim, ali želim sebi da omogućim to iskustvo.

Inaĉe ova Deluxe River View Room je neka standardna klasa soba, za prvi put sam hteo baš da doživim neku da kažem standardniju opciju, bez da idem ka jačim sobama ili nekom junior suiteu. Mislim da je ovo sasvim dovoljno za taj neki prvi utisak.
 
Upravo bukirao Deluxe River View Room period 4-6. oktobar, 585 eur po noćenju sa doručkom (1170 eur ukupno). Eto čisto da vidim iz prve ruke najnoviji St. Regis (već sam nekoliko puta noćio u St. Regisu i JW Marriot-u koji je za nijansu niža klasa u Marriot-Bonevoy grupaciji). Meni je ovo čist merak, jednostavno želim da doživim St. Regis iskustvo u svojoj zemlji i svom gradu, bez obzira što u tom gradu živim, ali želim sebi da omogućim to iskustvo.

Inaĉe ova Deluxe River View Room je neka standardna klasa soba, za prvi put sam hteo baš da doživim neku da kažem standardniju opciju, bez da idem ka jačim sobama ili nekom junior suiteu. Mislim da je ovo sasvim dovoljno za taj neki prvi utisak.
samo da otvore do tada
 
samo da otvore do tada
Ma meni je ovo za*******, nisam vezan za datum, pa čak i da ne otvore do tada verovatno će mi poslati predlog za drugi datum :) Praktično svejedno mi je kada ću ga guštati, mogu i u decembru, na kraju krajeva i sledeće godine, bitno mi je samo da što pre po otvaranju dobijem iskustvo iz prve ruke.
 
Ma meni je ovo za*******, nisam vezan za datum, pa čak i da ne otvore do tada verovatno će mi poslati predlog za drugi datum :) Praktično svejedno mi je kada ću ga guštati, mogu i u decembru, na kraju krajeva i sledeće godine, bitno mi je samo da što pre po otvaranju dobijem iskustvo iz prve ruke.
Zar nije imao neki raniji datum? Mogao si da bukiras sa kreditnom karticom koja ti placa cancelation :) a kvota na to je bas velika :D
 
Ja i dalje čekam da mi neko prstom pokaže gde u tekstu rezolucije piše da su Srbi genocidan narod, pa je ova kampanja potrebna. Spoiler: ne piše nigde, naprotiv, eksplicitno piše upravo suprotno: „Krivična odgovornost prema međunarodnom pravu za zločin genocida je individualizovana i ne može se pripisati nijednoj etničkoj, verskoj ili drugoj grupi ili zajednici u celini“.
Самјуел Џонсон је још рекао да је патриотизам последње уточиште ниткова; једино што преостаје разним кољачима и ратним профитерима веселих деведесетих је да се крију иза патриотизма и народа како би умањили своје грехе. Они ће радо своју срамоту да превале на читав народ јер ако смо сви криви, нико није крив
 
Vrh