Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Ovde kritikujemo svaki centimetar NAJSKUPLJEG kvadrata u Srbiji. Ova struktura stanova za takav objekat je sramotna, ovo je Bg prosek po 3x višoj ceni. Totalni promašaj od projekta, em ružan spolja em nereacionalno organizovan unutra.
Ja se bavim gradnjom, prodajom. Takodje sam kupio pa prodao stan u kuli. Na pocetku mi je bilo super kao taj zapadni servis u zgradi i strikta pravila ponasanja stanara kojih ni u Nemackoj nema. Pa kada dodjem na par dana u BG da budem kao u svom hotelu...itd. Vecinom su i takvi kupci u kuli, stranci koji povremeno dodju u Srbiju ili rezidenti koji vec poseduju nekoliko nekretnina u Srbiji, a kula im je samo tamo neki stan za pranje novca.
 
Ja se bavim gradnjom, prodajom. Takodje sam kupio pa prodao stan u kuli. Na pocetku mi je bilo super kao taj zapadni servis u zgradi i strikta pravila ponasanja stanara kojih ni u Nemackoj nema. Pa kada dodjem na par dana u BG da budem kao u svom hotelu...itd. Vecinom su i takvi kupci u kuli, stranci koji povremeno dodju u Srbiju ili rezidenti koji vec poseduju nekoliko nekretnina u Srbiji, a kula im je samo tamo neki stan za pranje novca.
Ja koliko sam video niko do sada nije prodao kao SG stan u Kuli (mozda gresim) mozda bi bi @Wolf mogao da proveri jel to greska neka na cenenekretnina.rs
Koliko znam BNV ne nudi opciju da "ustupis ugovor" kao sto su nudili na pocetku.
 
Ja koliko sam video niko do sada nije prodao kao SG stan u Kuli (mozda gresim) mozda bi bi @Wolf mogao da proveri jel to greska neka na cenenekretnina.rs
Koliko znam BNV ne nudi opciju da "ustupis ugovor" kao sto su nudili na pocetku.

Врадовићу нисам толико испратио структуру станова по БнВ, али колико видим да кажемо најкомфорнији, бар до сад, ће бити у Ривијери неки дуплекси и пентхаус.
 
IMG_7237.jpeg
IMG_7235.jpeg
IMG_7234.jpeg
IMG_7233.jpeg

I'm Staklenac old
 
Ima li šta od datuma ? Procena ?

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Ljudi, da me ne shvatite pogresno... Podrzavam napredak u svakom pogledu, tehnika narodu i sve to...

Za mene je licno Kula razocarenje. Ne kisleo grozdje, vec iskreno razocarenje.
Apsolutno nedostaje onaj WOW efekat koji se ocekuje od najskupljeg kvadrata u Beogradu.
Ako poredimo sa cenama i odlikama kvadrata u Ljubljani, Becu, Barseloni... Ne mogu da kazem da nije konkurentno. Ali je meni i dalje to sve nekako meeeehhhhhh.....

I iskreno mi je zao sto je tako.

Jendostavno ovo nije ljubav na prvi pogled kakvu ta cena treba da opravda.
 
Svaka cast decku/caletu na ideji za ovo. Ovo je bas lep poklon. Sto se tice kule Beograd, ja bih uveo opciju komercijalnih oglasa, ali iskljucivo za ultra premium brendove ili neke tako specificnosti, s tim da bi cena trebala da bude ogromna jer je to ipak eksluzvan product placement. Ali recimo mogao bi da postoji neki termin, tipa zadnji minut u satu kada bi se emotivale reklamne poruke
 
Kulčina Beograd je najveći bilbord u zemlji.
3R_k9kpTURBXy8zZDNjNzAxMjQ2ODFhNTNlNmY0NTUyMDAyNzFkNDI1MC5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAF
E tako se to radi! Meni je ovo bilo prelepo za gledati sinoć. Poslovni partner Izraelac iz USA koji mi je trenutno u gostima je bio toliko oduševljen da je sve vreme snimao telefonom. Danas sam bio ponosan što sam u prilici da moj gost uživa na max dok mi je istovremeno bilo puno srce jer se moj grad ovako predstavio!!!
 
Da vidite kako je bilo za prvi vatromet u bg na vodi ,za II su se uštekali iskreno i vremenski i sa oblicima vatrometa
 
Poslednja informacija je da se St Regis otvara u avgustu.
Vrhuhska vest! Takva klijentela treba da dolazi da bi krenuli da se otvaraju najavljeni butici visoke klase u Galeriji.

Inače očekujem da će St.Regis povući i druge brendove u ovoj klasi da dođu na naše tržište tipa Four Seasons, One & Only, Six Senses, i drugi.
 
Sto se tice te entry luxury mode, dokazano je da su najveci consumeri ljudi koji to ne mogu da priuste. Tako da tehnicki verujem da bi LVMH brendovi i ostali entry-mid luxury dobro ovde funkcionisali.
 
Moja baba došla peške iz Leštana samo da gleda taj vatromet, hteo i deda ali on bio zauzet da broji pare od povećane penzije, kaže sprema se za goste iz sveta sutra. Planira da iznajmljuje sobe za Expo, imamo direktan prevoz do tamo, samo da se presedne par puta ali to onda znači da će turisti da vide sve znamenitosti Beograda. Uglavnom, kaže baba super vatromet, bili neki svetleći vanzemaljci ali zna da su oni došli da vide ekonomskog tigra pa se nije uplašila.
 
Vrh