Šta je novo?

"Kula Beograd" - Beograd na vodi [Hotel i stambeni objekat | 65 000 m²]

Jesu ovo terase?
Ne, to ti je Kula Beograd, ovo su BW terase

Atrium-to-manage-BW-Terraces-647x1024.jpg
 
Danas sam razgovarao sa jednim prijteljem od poverenja iz gradske vlade i vlasti, savetovao me je da zaboravim na "kulu" bar jos 5 godina.
Po njegovim recima: " nece to biti atraktivno jos 5, ma kakvi 5, 10 godina... tek onda razmisli o kupovini, a cenu da su stavili 3500e ok, ali ovako... vidis da su lupili pa koga prevare".

I sve mi se mute u secanju oni renderi... polako ih zaboravljam. Steta.

Proslo 5 godina od ovog posta, Kula jos uvek nije useljena ni blizu kraja...
 
Verovatno zato i ide izgradnja "tako brzo", u skladu sa prodajom. Kod nas "investitor" obično gradi parama kupaca. Pa, ako se zgrada rasproda, ima šanse da se završi na vreme, a ako kupci "otaljavaju sa kupovinom", onda i "investitor" kasni sa radovima, jer pare sporije pristižu.
 
Не верујем да постоји неко ко би овакав стан платио 500.000 или 600.000 евра, једино логично објапшњење је да се ти станови продају фиктивно, само на папиру ради неког облика прања пара.
pa svi 1/1 su prodati. Imas i na cenenekretnina.rs mozes da nadjes kako je prodaja isla. U sustini to je za kupce kojima je to kao tebi kad kupujes iphone. Malo razmisle pogledaju karakteristike i vozi. Sad ako ce neko da se “nateze” za kupovinu stana u Kuli mozda je bolje da razmotri neke druge zgrade recimo Rivijera, Terraces. Kula je definitivno specificna. Ne mozes short term rental sto znaci ili long term rentiranje ili za dijasporu koja provodi mesec dva u Beogradu ili recimo za starije osobe kojima treba da je sve na dohvat ruke. Eventualno neki biznismen koji zivi “brzo” pa mu treba blizina svega jer mu je to vaznije od toga gde i kako zivi.
 
Vrh