Šta je novo?

Kolor šeme vozila GSP-a

stevo,

Ovi crni detalji na vratima su pun pogodak. Deluje baš moderno.
 
Стево, фантастично! Катица је јако незахвална за бојење, а ти си извукао максимум, на који немам нити једну замерку. Такође, слаже се и са КАФ-ом.
 
Pa Stevo brate slatki svaka ti cast.
Pokazacu kumu tvoju kolor semu i videcu da pita tamo u gsp-u da oboje jedan za pocetak da vide kako stoji kolor sema
 
@GOJE, stf, Cuburac93, JohnnyLee, Матеја Бељан, vučko

hvala vam puno! :D

@stf

dobro si primetio, meni se kolor šema KAF-ova sve više i više sviđa tako da sam se ka tome orijentisao. Inače ovakva šema jedino može proći sa zatamnjenim staklima na Katici ;)
 
Ne znam da li ste videli one nove ikarbus-e od tamnave :) jako im lepo stoji ona zuto teget kolor shema samo sto nije samo teget shtrafta dole vec je zadnji deo teget a prednji zut, i svidja mi se prednja maska na tim novim ikarbusima
 
Ја ћу да цепидлачим. Свиђа ми се Стевино фарбање, али ја бих ипак избацио плаву. Можеш ли да пробаш са крем штрафтом на дну?
 
Stvarno si zakeralo...... :p
 
Stevo super pretekao si me dobroje sto si preuzeo semu sa spanca jos da se doda lim iznad prozora cjelom duzinom vozila u bjeloj boji da se sakrije one budze na krovu i super i lim u plavoj boji ili plastika da se prekriju tockovi :rant: Molim te ubaci ove detalje :gobb:
 
@kojot, dodao sam ti pastelnu boju, ovo mi dođe dobro ko i plava! Naravno, bojenje treba odraditi kvalitetno kao kod španaca da bi boje došle do izražaja a ne ovako bzvz kao što su sadašnje katice obojene.

Varijanta njile:
1zmcaxw.jpg


@direktor, dodao sam ti to belo na vrhu, izgleda solidno! Lično mi katica izgleda elegantnije bez onog belog dodatka (manje bucmasto) :)

Varijanta direktor:
2z70orm.jpg
 
Мислим да би још боља била комбинација ове две варијанте: доле моја варијанта, а горе Директорова.

+1 :kk:
 
Evo još dve varijante, obe varijante imaju moje viđenje toga kako trebaju izgledati reklame na vozilima GSP, u ovom slučaju tramvaja

Varijanta Njile + Direktor + Reklame
2qwfl6u.jpg


Moja varijanta + reklame
2ez3es5.jpg
 
Стево, ајде пробај штравту да пребојадишешм у црно, или у црвено, тј. да је нема.
 
Хвала! :kk: + за труд.
Чини ми се да су ове две још боље.
Заједно, идемо ка најбољем решењу.
 
мени је и даље најбоља прва варијанта коју је Стева направио
 
Izgleda lepo ovako nacrtano ali ni priblizno tako dobro ne bi bilo na tramvaju...
 
Једино да проба на слици трамваја да то одради? Има у теми о трамвајима како сам уз помоћ СТФ-а то одрадио, него Вучко забушава, па никако да пребаци постове овамо. :p
 
Okacite neku dobru fotku ckd-a bez nalepnica uradicu ja...
 
Steva":3rrs3z1l je napisao(la):
Evo još dve varijante, obe varijante imaju moje viđenje toga kako trebaju izgledati reklame na vozilima GSP, u ovom slučaju tramvaja

Moja varijanta + reklame
http://i56.tinypic.com/2ez3es5.jpg
За ову варијанту плусићћћ, укњижен у дневник. "УЛАЗ" и "ИЗЛАЗ" треба да буде на ћирилици, као што је на новим тролејбусима. Никако латиница.
 
Vrh