Šta je novo?

Klinički centar Srbije

Па јел то мало? Разгледнице, поздрав из Београда или посетите Београд
 
Da li su to radovi na Kliničkom stali/veoma značajno usporili? Gotovo da i ne vidim radnike, niti čujem radove tokom dana.
 
Sad već možeš da kačiš isti klip svaki put, pošto su radovi stali
 
Разлог зашто су радови стали јер зато што су трошкови превисоки. Та кобајаги реконструкција је коштала 300 милиона евра, и шушка се да ће цена наставити да расте. Па само за медицинску опрему су покрали 128 милиона евра. Требало је да кошта 30 милиона евра, али је цена напрасно "скочила" на 128 милиона евра. Ето. То ти довољно говори колико се то лоше ради. Пацијенте шаљу кроз градилиште КЦС поликлинике на ПЕТ скенер. Једна пацијенткиња се пожалила како је пролазила кроз тај део који су "свечано" отворили у Фебруару месецу. Све се распада. Стално нешто крпе и поправљају. Сви су се пожалили да то не ваља ништа. Па у хотелу Југославија пре пар месеци је одржана свадба. Током журке се чуо јак прасак. Веровали су да је све то урађено у склопу музике или да је то био музички ефекат, али се испоставило да се одвалила гипсана плочаса таванице високе пет метара величине астала. Три центиметра је пала од човека који је седео за столом. Да је било ближе, лопатом би га скупљали. То ти довољно говори колико је ово што су "реконструисали" лоше. Кад не могу хотел Југославију на Новом Београду да ураде да ваља, а да нешто не забрљају успут, онда ти то довољно говори колико се све лоше ради, гради, и краде и перу паре. Ето.
 
D45C3695-CE53-45C9-A58E-930601EFCC1D.jpeg
C7A1E101-E1DE-4151-B0C3-7793462BA3BA.jpeg
5F0E67F5-0CF9-4312-94FD-74983DE9E595.jpeg
 
Клинички центар

Јавна гаража:

Између гараже и КЦ:

Баш велике, највеће жардињере (следеће три слике) - нисам загледао, мислим да нису сталне, бетонске; сигурно је било могуће јефтиније и практичније решење :










 
Poslednja izmena:
Разлог зашто су радови стали јер зато што су трошкови превисоки. Та кобајаги реконструкција је коштала 300 милиона евра, и шушка се да ће цена наставити да расте. Па само за медицинску опрему су покрали 128 милиона евра. Требало је да кошта 30 милиона евра, али је цена напрасно "скочила" на 128 милиона евра. Ето. То ти довољно говори колико се то лоше ради. Пацијенте шаљу кроз градилиште КЦС поликлинике на ПЕТ скенер. Једна пацијенткиња се пожалила како је пролазила кроз тај део који су "свечано" отворили у Фебруару месецу. Све се распада. Стално нешто крпе и поправљају. Сви су се пожалили да то не ваља ништа. Па у хотелу Југославија пре пар месеци је одржана свадба. Током журке се чуо јак прасак. Веровали су да је све то урађено у склопу музике или да је то био музички ефекат, али се испоставило да се одвалила гипсана плочаса таванице високе пет метара величине астала. Три центиметра је пала од човека који је седео за столом. Да је било ближе, лопатом би га скупљали. То ти довољно говори колико је ово што су "реконструисали" лоше. Кад не могу хотел Југославију на Новом Београду да ураде да ваља, а да нешто не забрљају успут, онда ти то довољно говори колико се све лоше ради, гради, и краде и перу паре. Ето.
Jesi dobro? :D
 
Inače, radovi i dalje stoje. A na ovim slikama se vidi kako je prolaz oko zgrade već danima ograničen crveno-belom trakom, bez ikakvog objašnjenja.
 
Malo smo u konverzaciji zapostavili ili mi se čini Kliniku za infektivne i tropske bolesti. Da li se zna da li će se stati na ovoj "rekonstrukciji" ili će se ipak graditi nova zgrada.
Sinoć sam prolazio pored klinike i čini mi se da nema nikakvih pomaka od letos kada sam poslednji put bio.
IMG_20230224_213352.jpg
IMG_20230224_213231.jpg
IMG_20230224_213649.jpg
IMG_20230224_213407.jpg
 
Šta je problem sa ovom garažom u KC?
Vidim da se pominju vozila u Resavskoj ali tri sata čekanja da se izađe iz garaže mi zvuči nerealno

 
Vrh