Šta je novo?

Kineski tržni centar (Eurasia Trade Center) [ Tržni centar | 30 000m² ]

Pa prvo tu da nabiju objekte, pa onda kreću u napad na "tolike km". ;)
 
Hvala na odgovoru.

Jel ima da se pogleda neki dokument ili je još uvek u razradi?
Tako su bile priče, da li će na tome ostati ne znam. Sa ove strane te parcele prema MMA će ići i put (trenutno je zemljani), sad vidim da taj deo ravnjaju, a sa druge strane nastavak JG. Moguće da će taj put biti pristupni za tržni centar dok ne urade nastavak JG.
 
Zgrade bezbednjaka i za iseljena lica će biti iza naselja MMA, tako je pisalo u novinama. Ova parcela o kojoj pričamo je iza naselja Dr Ivana Ribara.

E sad koliko verovati novinama.
 
Po onim planovima iz novina, ovo su slike tca i okolo.

Ova parcela je na slici zaokruženo.
1000026626.jpg

Koliko verovati renderu a okolo ima još zgrada novih koje nemaju površinu da se grade. Za ove zaokružene možda i ima mesta.
 
Drugi deo je magacinski prostor, ne moraju biti zavrsena oba dela do maja...
Jeste cudno sto nema odgovarajuce saobracajne infrastrukture...Valjda ce biti do maja.
 
Okolo se nešto kopa, menjaju cevi, neki bageri okolo. Oko početka Mileve Marić Ajnštajn se nešto motaju bageri. Nemam pojma ali može biti da ima veze sa pripremama za nastavak Jurija Gagarina.

Nekako bih mogao i da zamislim da ostane blatnjav put do ovog tržnog centra. Ništa me ne bi čudilo.
 
Okolo se nešto kopa, menjaju cevi, neki bageri okolo. Oko početka Mileve Marić Ajnštajn se nešto motaju bageri. Nemam pojma ali može biti da ima veze sa pripremama za nastavak Jurija Gagarina.

Nekako bih mogao i da zamislim da ostane blatnjav put do ovog tržnog centra. Ništa me ne bi čudilo.
Biće put uz naselje MMA, nasipaju i ravnjaju. Nastavak JG nije uopšte toliko hitan.
 
Tu su onda kineze izigrali, umesto na jednom od glavnih gradskih saobracajnica nalazice se na kraju slepe ulicice. Extra nema sta. Ako su ludi kinezi pa im precute to
 
Ovo je fantastično, kinezi ulažu desetine miliona evra, a grad nije u stanju da im obezbedi normalnu saobraćajnicu. Baš me zanima kako će sve ovo izgledati u maju 2024 kada se najavljuje otvaranje. Da li ćemo ići do TC kolima nekim puticima ili kroz ciganmalu i parkirati se na poljani ili nešto drugo...Da bolje kupim ladu njivu na vreme :) Btw. hvala za video, i sto je najbitnije Srećna Nova svima!
 
Okretnica tramvaja se izmešta iza trznog centra.
Šine moraju da idu iz pravca JG. Tako ipak će morati taj put kad tad.
 
Ovo je fantastično, kinezi ulažu desetine miliona evra, a grad nije u stanju da im obezbedi normalnu saobraćajnicu. Baš me zanima kako će sve ovo izgledati u maju 2024 kada se najavljuje otvaranje. Da li ćemo ići do TC kolima nekim puticima ili kroz ciganmalu i parkirati se na poljani ili nešto drugo...Da bolje kupim ladu njivu na vreme :) Btw. hvala za video, i sto je najbitnije Srećna Nova svima!
Ne brini, cigan mala je odavno raseljena. Biće sve to lepo skockano da možeš doći da aplaudiraš u maju.
 
Vrh